All Or Nothing
świętokrzyskie Starachowice
tel.: 662650564
Drużyna  speedballowa
Istnieje od 2009 roku.
 

W roku 2009 gracze drużyn All Or Nothing ze Skarżyska-Kamiennej oraz drużyny DETOX-Biohazard Starachowice postanowili połączyć siły i stworzyć jedną, silną drużynę składającą się z kilkunastu zapaleńców uwielbiających uprawiać sportową odmianę paintballa – Speedball. Wspólne zimowe treningi na hali, spotkania towarzyskie i gry na naszym profesjonalnie przygotowanym boisku speedballowym w Starachowicach pozwalają z optymizmem patrzeć na sezon 2010. 

W związku z zajęciem przez naszą drużynę 6 miejsca spośród 22 drużyn startujących w III Dywizji Polskiej Ligii Paintballowej w zeszłym sezonie postanowiliśmy w tym roku spróbować swoich sił w II Dywizji Polskiej Ligi Paintballowej 3 osobowej. Jednocześnie postaramy się wystartować w co najmniej dwóch turniejach III Dywizji Polskiej Ligi Paintballowej 5 osobowej. Sezon 2010 chcemy poświęcić na ogranie się na arenie Polskich Lig Paintballowych, na rozbudowie naszej bazy sprzętowej oraz na poszukiwaniach sponsorów, którzy mogliby nam pomóc w realizacji naszej pasji.
Jesteśmy ekipą zgranych chłopaków, lubiących spędzać ze sobą czas (na tyle na ile pozwalają nam żony i dziewczyny). Jeśli chcesz z nami zagrać lub trenować – zapraszam do zakładki kontakt.

Skład   7
DETOX
Rafał Sobieraj
jankes-s
Krzysiek Jankowski
jaszczomp
Edmund Kawalec
s47y0v
Wojciech Kwiatek
szajbus
Adik Dhl