Renegaci
podlaskie Wasilków
tel.: 662087062
Drużyna  speedballowa   scenariuszowa
Istnieje od 2010 roku.
 

Nasza drużyna powstała w 2010 roku , obecny skład liczy 7 członków w przedziale wiekowym 12-49 lat . Łączy nas jedna wspólna pasja jaką jest paintball. Gramy w lasach , w budynkach i gdzie tylko można . Niektórzy z nas grają amatorsko także w speeda. Co roku jeśdzimy na kilkudniowe manewry paintballowe typu Saltus (jesteśmy nieprzerwanie od XV-stej edycji ) . Mierzemy udział także w ogólnopolskich grach scenariuszowych takich jak Wojna Światów jak i grach lokalnych.

Współpracujemy z jedną z największych firm paintballowych na podlasiu oraz z drużynami z naszego jak i poza naszego województwa . Posiadliśmy własny niepowtarzalny pojazd bojowy S.z.K.O.T. , który rządził na polu w Sienkiewiczach kolo Choroszczy . Obecnie jest w użyciu przez przyjacielską drużynę Mad Wolfs .

https://www.youtube.com/watch?v=0qk8SYYqiK4

Kolejne wozy bojowe i inne wynalazki w planach :)

Jesteśmy luźną grupą paintballową każdy z nas gra kiedy może , najważniejsza dla nas jest wspólna zabawa w jednej drużynie .

Nie wymagamy płacenia żadnych składek drużynowych , wymagamy natomiast by każdy członek godnie reprezentował nasze barwy drużynowe (naszywkę) podczas jakichkolwiek gier .

Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności , zgrać się z kolegami podczas gry , jeździć z nami na gry ogólnopolskie to serdecznie zapraszamy do naszej ekipy .

Kontakt na priva lub kardyn1@o2.pl

Skład   1
halucyn
Seba xD