empire autococker resurrection
New ad paintball.info.pl Ogłoszenia
Szczegóły ogłoszenia
Podsumowanie
Kategoria Sprzedam
Dział markery
Tytuł empire autococker resurrection
Krótki opis Sprzedam fajny marker z akcesoriami
Cena 1500
Aukcja (url) https://www.olx.pl/oferta/paintball-empire-autococker-resurrection-CID767-IDxVCjS.html#e65d6d6616
Szczegóły  
Dodatkowe informacje Witam, sprzedam sprzęt który leży już od kliku lat i się marnuje. Trzymałem go z nadzieją że znajdę czas na wielki powrót lecz niestety już się pogodziłem z tym, że to się nie wydaży. Na sprzedaż zatem leci Marker Empire Autococker Resurrection kolor srebrny.
Marker igła, nie był eksploatowany zbytnio gdyż kupiłem go pod koniec sezonu i grany parę razy w następnym.
Z markerem leci to co było w zestawie czyli Marker, backi do różnych wielkości kulek: 675, 680, 685, 690, 695.
Lufa - środek lustro, od zewnętrznej strony przy koncówce małe uszkodzenie(foto). Zestaw naprawczy, barrel bag.
Następnie loader Empire Invert Halo Too
Maska Dye I4 czerwona z szybką mirror oraz dodatkowa przeżroczysta szybka. Rzepy trzymają tak samo jak i paski.
Szybka posiada ryski ale nie ogranicza widoczności.
Butle HP sprzedaje ale szczerze nie mam pojęcia jaki ich jest stan. Obydwie bez legalizacji jedna z regulatorem i manometrem.
Na jedną butlę pokrowiec Empire, zamek działa, rzep trzyma.
Dodatkowo dorzucam rękawiczki, nakolanniki oraz torbę na drobiazgi.
Raczej chciałbym sprzedać całość.
Proszę o propozycje cenowe.
Kontakt : 696262981 lub przemekjawa@gmail.com
Informacje o ogłoszeniu  
Data dodania 20 Dec 2018 [ Ostatnio edytowane przez Jawa w 20 Dec 2018, w sumie 1 raz(y) ]
Data wygaśnięcia 20 Feb 2019
Status Aktywne
Wyświetleń 44
Komentarze 0
Ogłoszeniodawca Jawa  [ Znajdź wszystkie ogłoszenia Jawa ]
Kontakt Jawa Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zdjęcia
empire autococker resurrection
Serwis PSI paintball.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń