Propozycje zmian w systemie ogłoszeń gier
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibbi

Staż (od roku): 2009

PostWysłany: Pią Mar 26 2010 21:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chrabcio i tego się trzymaj ;)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Hetman

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Sob Mar 27 2010 17:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zibbi napisał:
szpadliszi, dokładnie.

Gamp-Paintball, jak chcę popatrzec na striptizerki, to iudę do nocnego klubu. O ile dobrze kojarzę, to forum poświęcone jest (teoretycznie) paintballowi. I nie chodzi o pruderię, za stary na to jestem. Chodzi o normalność. Nie traktowałem personalnie Waszego ogłoszenia (nawet nie pamiętałem gdzie ta strioptizerka się pojawiła), ale skoro tak, to przejrzałem ten wątek - 99% postów napisał tam użytkownik "Gamp-Paintball"... Ja tego nie oceniam, zwracam uwagę na fakt...

Chłopaki - trzeba chyba rzeczywiście jakoś ucywilizować to, ale fajnie by było gdyby nie zabierać luzu związanego z otwartością forum (ukłon w stronę szpadliszi, bo mądrze gada chłopina). To sprowadza się do jednego - niech zostanie tak jak jest, tylko Modzi muszą jeszcze ciężej zapitalać, albo niech się zwiększy liczba modów.

Taaa, no a w wątkach o wesołej to co roku jest wyłącznie o pb... Powiedziałbym, że jest o bardzo szeroko posuniętym klimacie pb ;) ale striptizerki się tak samo w nim mieszczą jak to co tam.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Maćkowy [WWW]

Staż (od roku): 2008
Drużyna: WWW

PostWysłany: Pon Mar 29 2010 9:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja proponuję na początek dwie rzeczy, coby nie wywracać od razu wszystkiego do góry nogami. Jak się sprawdzi, to będzie OK, a jak nie pomoże, to można wprowadzić kolejne modyfikacje.

1) Tematy wątków niech zaczynają się od daty w formacie "YYYY.MM.DD". Będzie czytelniej.
2) Wywalać wiadomości i wątki, które za bardzo zbaczają z tematu. Blokować konta użytkownikom, którzy przeginają.

Gwoli wyjaśnienia, to absolutnie nie mam nic przeciwko luźnym (oraz bardzo luźnym) dyskusją nawet nie związanym z paintballem. Ale jak ktoś najzwyczajniej w świecie robi nam burdel na forum (i to notorycznie), to trzeba gościa doprowadzić do pionu.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Pon Mar 29 2010 9:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maćkowy [WWW] napisał:
Blokować konta użytkownikom, którzy przeginają.

no, no, no.... i co ja bede w pracy robił ? pracował ? :)
do góry
Maćkowy [WWW]

Drużyna: WWW

PostWysłany: Pon Mar 29 2010 10:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szpadliszi napisał:
no, no, no.... i co ja bede w pracy robił ? pracował ? :)

Zawsze możesz zgłosić się na honorowego moderatora. Na pewno byłoby ciekawie. ;-) :-D
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
szpadliszi

PostWysłany: Pon Mar 29 2010 10:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maćkowy [WWW] napisał:
Na pewno byłoby ciekawie

to na bank :)

OET
do góry
slodki

Drużyna: Legion Chotomów

PostWysłany: Pon Kwi 12 2010 17:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja tak z punktu organizatora informacja to jedno a dyskusja to drugie owszem, lecz ktoś dobrze zauważył, że dział z imprezami (gdzie jest głównie informacja) w zasadzie nie żyje. Nie zaprzeczam, że forum stało się miejscem do wszystkiego a paintball schodzi na bok ale chyba o to chodzi paintball to pasja większości z Nas chce pogadać ale ile można o paintballu :p Lubimy się przyjaźnimy i dlatego gadamy o wszystkim miło jest jak w oderwaniu od pracy napiszesz coś swojemu kumplowi, albo byle co by znajomi zaczęli odpisywać nawet nie na temat (i tak wątki stają się mniej paintballowe) ale to wiąże ludzi. Niestety patrząc po postach tak blisko północy śmiem twierdzić, że chyba 80% ma daleko od abstynencji, i pisze głupoty i inaczej reaguje na posty kolegów niż by pisało na trzeźwo. Możecie się nie zgadzać ale takie jest moje zdanie na ten temat.
Nasze forum jest dość hermetyczne w zasadzie wszyscy się znają lepiej lub gorzej jedni się lubią inni nie. Jedni są codziennie inni nie. Ale jedno jest pewne, kto chce ten pisze i komentuje, kto nie to nie. A jak zaczniemy cenzurować (bo kto ma to robić i co ma byc wyznacznikiem tej cenzury?) to forum będzie sukcesywnie zamierać.

Udoskonalać trzeba ale to musi wyjść od nas to My tworzymy standardy na tym forum.
Jakby ludzie nie odpisywali i nie komentowali bzdurnych komentarzy to by ich nikt nie pisał bzdur, ale jak widać to się podoba i już.
W myśl zasady piepsznij granat i czekaj aż wybuchnie:p zobaczymy co się stanie:)

Napiszesz głupote to watek jest OT a konstruktywnego przekazu nie ma.
Najważniejsze że forum żyje. Sami zobaczcie jak wygladaja Fora drużynowe.
Ile można gadać o paintballu:p

Przytoczę pewien fakt z dawnych dziejów pewien gość o ksywie koju. Wprowadził listę społeczną przy wątku i ta forma została do dziś tylko nikt juz nie pamięta kto co i jak. Tak jest i już wszyscy zaakceptowali i stosują. Nie ma co ustalać to forumowicze muszą do czegoś się stosowac lub NIE.
do góry
matys
Site Admin

Staż (od roku): 1996
Drużyna: PSI

PostWysłany: Pon Kwi 12 2010 19:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wpadłem dziś na ten wątek, przeczytałem i mam taki pomysł do rozważenia.

1. Założenie subforum "imprezy zakończone" lub coś w tym rodzaju. Przerzucanie tam imprez zaraz po zakończeniu i nieblokowanie tematów, aby można było jeszcze podyskutować, dodać galerie, itp. Tym sposobem na forum "mazowieckim" byłyby tylko aktualne imprezy + wszelkiego innego rodzaju wątki a w subforum cała historia z możliwością dyskusji. Problem tylko z przerzuceniem 2500 wątków do subforum, ale dla dobrego MODERATORA to pikuś ;-)

2. Usystematyzowanie nazewnicta wątków, czyli data w odpowiednim formacie, godzina i miejsce, tak jak ktoś zaproponował, jest wg mnie też ok.

To na tyle.
do góry
Hetman

PostWysłany: Pon Kwi 12 2010 20:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 + system podwieszania do 1tydzień naprzód :) . To ja byłem, Jarząbek Wacław :P . Łubu dubu, łubu dubu...

PS: dałoby radę zrobić automat podwieszający na podstawie ujednoliconego systemu dat w tematach? Albo osobną rubrykę data przy temacie?
do góry
boar

PostWysłany: Pon Kwi 12 2010 21:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matys napisał:
Wpadłem dziś na ten wątek, przeczytałem i mam taki pomysł do rozważenia.

1. Założenie subforum "imprezy zakończone" lub coś w tym rodzaju. Przerzucanie tam imprez zaraz po zakończeniu i nieblokowanie tematów, aby można było jeszcze podyskutować, dodać galerie, itp. Tym sposobem na forum "mazowieckim" byłyby tylko aktualne imprezy + wszelkiego innego rodzaju wątki a w subforum cała historia z możliwością dyskusji. Problem tylko z przerzuceniem 2500 wątków do subforum, ale dla dobrego MODERATORA to pikuś ;-)

2. Usystematyzowanie nazewnicta wątków, czyli data w odpowiednim formacie, godzina i miejsce, tak jak ktoś zaproponował, jest wg mnie też ok.

To na tyle.

jestem absolutnie za - najlepiej odgórnie narzucić system dawania ogłoszeń - data - lokalizacja etc
do góry
Zibbi

PostWysłany: Wto Kwi 13 2010 9:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nono, juz o tym wcześniej pisałem - zresztą Twoje posty, Boar, podawałem jako wzorzec. Z informacja, nienarzucające się, kompletne.

I nie włażę Ci w d*** bo Cię nie lubię od kiedy zaprzestałeś "psychonocy" ;)
do góry
szpadliszi

PostWysłany: Wto Kwi 13 2010 10:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matys napisał:
Założenie subforum "imprezy zakończone"

dobrze gada , bardzo rozsądny pomysł - na subforum bedzie mozna dyskutowac do woli, a aktualne gierki bedą "na wierzchu"
do góry
matys
Site Admin

Staż (od roku): 1996
Drużyna: PSI

PostWysłany: Sro Kwi 21 2010 16:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

subforum założone
teraz wystarczy wywrzeć presję na moderatorze ;-)
do góry
Zibbi

PostWysłany: Czw Kwi 22 2010 7:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idea jest piękna. Mnie się to podobuje. :D
do góry
zaki

Drużyna: WU

PostWysłany: Czw Kwi 22 2010 8:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i gitara :mrgreen:
do góry
Hetman

PostWysłany: Pon Kwi 26 2010 18:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matys napisał:
subforum założone
teraz wystarczy wywrzeć presję na moderatorze ;-)

To może jeszcze na organizatorach, bo widzę nowe tematy w ogóle bez dat, w stylu "czwartek"...
do góry
maciekwawa

Staż (od roku): 001
Drużyna: GAMPSQUAD :P

PostWysłany: Pon Maj 31 2010 14:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak się ostatnio przyglądam na forum, i co się zmieniło? NIC!
Gry zakończone nie są przerzucane do sub forum "imprezy zamknięte", a takie było chyba jego założenie.

Były pretensję że są wrzucane gry(za dużo), a teraz można mieć pretensje do moda że nic z tym nie robi gdy gry się skończą.
do góry
strojak

Drużyna: Bakugan Speed

PostWysłany: Pon Maj 31 2010 15:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paintball4All powinien dostać po uszach bo przecież założyli 3 wątki a tak nie wolno ;p. Moderator nic nie działa na naszym forum. Nie pilnuje wątków, starych imprez nie przerzuca. Bardzo brzydko
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Mati82

PostWysłany: Czw Cze 03 2010 22:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A dało by się na tym forum ustawić jakoś żywotność postów?
Gdzieś na jakimś forum spotkałem się z czymś takim że podczas pisania można było ustawić żywotność postu np na tydzień i po 7 dniach usuwał się z automatu.
do góry
Chrabcio

Staż (od roku): 2015
Drużyna: Krejsers

PostWysłany: Pią Lut 10 2012 1:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie - mała prośba o formatkę postów:

[DATA] [MIEJSCE] "TEMAT"

np:

[12.02.2012 Niedziela] [SUPER HIPER MIEJSCÓWKA] Zimowe malowanie.....

coś tam posprzątałem i zmieniłem kilka tematów - będę ZŁY jak się nie przystosujecie :)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: