Redukcja - w jaki sposób najlepiej to zrobić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
astro6

PostWysłany: Wto Cze 30 2020 12:42    Temat postu: Redukcja - w jaki sposób najlepiej to zrobić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

am, mam 32 lata, 175 cm wzrostu i ważę 66 kg.Od ponad dwóch lat walczyłem z nadwagą, pierwszym razem udało mi się zbić wagę z 78 kg na 70 kg, od jakiegoś czasu znowu jestem na diecie redukcyjnej. Aktualnie 66 kg. I tak naprawdę nie wiem co dalej, tkanki tłuszczowej na brzuchu dalej sporo, mimo, że w obwodach sporo spadłem, poza tym wydaje mi się, że dalsza redukcja to już przesada, bo wyglądam już strasznie szczupło( poza brzuchem). Aktualnie 2200 kcal w 4 posiłkach, przy umiarkowanym wysiłku fizycznym ( praca fizyczna). Z wiadomych względów tylko trening domowy, póki co. Bardzo proszę o jakąś wskazówkę, bądź poradę. Z góry dzięki
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
essto

PostWysłany: Wto Cze 30 2020 13:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzisz na siłownię to z pewnością są tam osoby np z obsługi, trenerzy personalni którzy podzielą się wiedzą z zakresu odpowiedniego treningu oraz wdrożenia diety na redukcję.
Warto też szukać informacji na forach i grupach facebookowych o tematyce sportowej, żywieniowej czy dietetycznej.
Nie wiem czy wiesz, że kreatyna nadaje się na redukcję. Proponuję sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://swiatsupli.pl/blog/kreatyna-czy-nadaje-sie-na-redukcje/
Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: