Środki wspomagające bieganie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
astro6

PostWysłany: Nie Paź 13 2019 10:37    Temat postu: Środki wspomagające bieganie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bieganie
Witam. Szukam dobrego sprawdzonego sposobu wspomagającego bieganie.

Obecnie biegam 3km w czasie 18:50minut.

Muszę zejść do 16minut. Problem polega w tym, że nie mam siły biegać i po wielu próbach i przygotowaniach nie ma poprawy.

Być może źle oddycham, bo też szybko się męczę ale nie mam zadyszki.

Dodatko bolą mnie mięśnie nóg podczas biegania.

Przedtreningówki nie pomagają.

Jakieś sprawdzone sposoby? Nawet jednorazowe
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
leonik

PostWysłany: Pon Paź 14 2019 12:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przedtreningówki są bardzo różne, może po prostu te które stosowałeś nie pomagały bo były zbyt słabe jeśli chodzi o ich skład. Polecam poczytać sobie o tej przedtreningówce bo ma bardzo dobry skład
https://swiatsupli.pl/pl/przedtreningowki-mocne/972-aps-mesomorph-388g-z-geranium--811836022247.html
podnosi poziom energii
zwieksza siłę mięśni
działa anabolicznie
oraz poprawia wytrzymałość

Poza tym przedtreningówka taka wykazuje dobre działanie również i po treningu z uwagi na to, ze znacznie poprawia regenerację po treningu.

Pamiętaj również o dobrej diecie, bo żaden suplement nie zastąpi dobrze zbilansowanej zdrowej diety.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: