"Pieczenie" luf - kompletny poradnik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> lufy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BartekSz

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Bad Company

PostWysłany: Pią Sty 27 2012 14:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ohhh tyyyyyyy - pijemy jutro na imprezie NLP na Gampie
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Pią Sty 27 2012 15:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma mnie :(
a moze ... o której te pochlaj-party ???
do góry
BartekSz

PostWysłany: Pią Sty 27 2012 16:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 1900 do oporu
do góry
szpadliszi

PostWysłany: Pią Sty 27 2012 17:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale bede Twoją osobą towarzyszącą - bo widze,ze tylko gracze nlp + towarzyszące
co mam załozyc ?
do góry
BartekSz

PostWysłany: Pią Sty 27 2012 18:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ubierz sie smart casual a jak nie lubisz to cos w klimacie BSDM
do góry
CzerwonyBaron

PostWysłany: Sro Lut 01 2012 10:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to będzie głupie pytanie ale czy sądzicie, że whirlpool piekarnik będzie nadawał się do „wypiekania”? Czy znaczenie ma tylko i wyłącznie temperatura? Bardzo zależy mi na równomiernym kolorze. Dzięki z góry za pomoc.
do góry
rogal [P]

Staż (od roku): 2000
Drużyna: http://www.pumper-nickel.net/

PostWysłany: Sro Lut 01 2012 10:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CzerwonyBaron masz nieregulaminowego avatara
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Pupgo

PostWysłany: Sro Lut 01 2012 10:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś już wypiekał Empire AXE? Znudził mi się zielony kolor, więc chętnie bym go usmażył.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
RaptoR FT

Staż (od roku): 2k9
Drużyna: _ Falcon Team _

PostWysłany: Sro Lut 01 2012 11:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja Spydera kiedyś wypiekałem :) z niebieskiego zrobił się szary :D
A od EGO10 front DELIKATNIE (nawet nie widocznie) przybrał ciemną miedzianą barwę :)

Ja od siebie mogę polecić Anno. (patrz spec. BartekSz), bo wywalasz kolor jaki chcesz... A tak to nigdy nie wiadomo co wyjdzie :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
szpadliszi

PostWysłany: Sro Lut 01 2012 12:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

RaptoR FT napisał:
A tak to nigdy nie wiadomo co wyjdzie :)

i o to chodzi :)

RaptoR FT napisał:
A od EGO10 front DELIKATNIE (nawet nie widocznie) przybrał ciemną miedzianą barwę :)

potwierdzam, anoda na nowych planetach ma jakąs inna strukturę i po 2,5h pieczenia leciutko jedynie zmienia barwę
do góry
Vasquez

Drużyna: [O.D.A.] ONE DAY ARMY

PostWysłany: Sob Mar 03 2012 15:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pupgo napisał:
Czy ktoś już wypiekał Empire AXE? Znudził mi się zielony kolor, więc chętnie bym go usmażył.

Też bym usmażył :wink: Olivka to mało trendy kolor :roll:
do góry
Pupgo

PostWysłany: Sob Mar 03 2012 18:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Losujemy kto pierwszy wypieka: kamień, nożyce, papier? ;)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Vasquez

PostWysłany: Sob Mar 03 2012 19:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

LOL , jestem tylko ciekaw na jaki kolor zmieni. Bolta tez mozna wypiekac ? Jak sadzicie ? :lol:
do góry
19Fan45

Staż (od roku): 1410

PostWysłany: Sob Mar 03 2012 20:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to będzie kolor: pomarańczowy, miedziany, brązowy lub podobny - znalazłem sposób na odgadnięcie koloru przed wypiekaniem :P
do góry
Lobo80

Drużyna: Hogs Of War

PostWysłany: Sro Mar 14 2012 19:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co się stanie z czystym aluminiowym elementem wypiekanym w piecu ??
Próbował ktoś ??
Chodzi mi o to czy po około 2 godzinach w piekarniku aluminium dostanie jakiejś barwy ??
Jeśli tak to jakiej :)
do góry
DrunE

Drużyna: Ninja Lublin

PostWysłany: Sro Mar 14 2012 21:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem o jakiej olivce mówisz, ale jak wypiekałem PM olive to w taki nawet złoty bym powiedział zaczęło wpadać, a przynajmniej się rozjaśniło:)
do góry
Pupgo

PostWysłany: Czw Mar 15 2012 8:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DrunE napisał:
nie wiem o jakiej olivce mówisz, ale jak wypiekałem PM olive to w taki nawet złoty bym powiedział zaczęło wpadać, a przynajmniej się rozjaśniło:)

Wrzuć słit focie klamy!
do góry
Gleba

Staż (od roku): 2008
Drużyna: WST

PostWysłany: Czw Mar 15 2012 23:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry wam, piekl ktos jr freak? Jezeli tak, to jak wrazenia?
do góry
DrunE

Drużyna: Ninja Lublin

PostWysłany: Czw Mar 15 2012 23:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wypiekałem to z 2 lata temu i tylko lufę, a aktualnie klamot znajduje się u nowego właściciela, więc mogę wstawić jedynie stare zdjęcia niestety nie najlepiej pokazujące różnicę koloru, ale coś tam widać, lufa stała się jaśniejsza i bardziej w żółty/złotawy wpadała

do góry
Vasquez

PostWysłany: Sro Kwi 04 2012 15:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pupgo zamiast pieczenie wymysliłem cos zupełnie innego, sorry za słabe photy ale akurat lustrzanki nie miałem. Owoc dwoch nie przespanych nocy :lol:

EMPIRE AXE JDM DOMO KUN EDITION :P

Hope you like it. :D
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> lufy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

Skocz do: