krom vs dye ultralite
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> lufy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co robić?
zmieniac na dye
60%
 60%  [ 14 ]
zostawić kromma
39%
 39%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 23

Autor Wiadomość
imrowai

Staż (od roku): 2008
Drużyna: [O.D.A.] One Day Army

PostWysłany: Nie Gru 08 2013 16:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dubel by debug

Ostatnio zmieniony przez imrowai dnia Nie Gru 08 2013 22:04, w całości zmieniany 1 raz
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
imrowai

PostWysłany: Nie Gru 08 2013 22:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim za opinie.... zdecydowałem się na zakup ULa, którego dopadłem w przyzwoitej cenie (jak na ula oczywiście) stwierdziłem,że jeśli chodzi o lufy to już o wyższy model trudno i j zmieniać nie będę, więc trzeba korzystać z okazji. Jak przetestuje to dam znać czy czuć różnicę czy nie :) (mam nadzieję,ze czuć)
Teraz poszukuję jeszcze backa w okolicach 685, bo w zestawie mam wiadro 692 i standardowe 688.
do góry
kon [HT]

Drużyna: Hermetic / Therapy

PostWysłany: Pon Gru 09 2013 7:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

imrowai napisał:

Teraz poszukuję jeszcze backa w okolicach 685, bo w zestawie mam wiadro 692 i standardowe 688.

Dokladnie 684. Bedzie ciezko, choc legenda glosi, ze kiedys zostal taki sprzedany na rynnku wtornym za 5 dych...
Nowy kosztuje tyle samo - tylko w innej walucie.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Suseł

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Hunters Team

PostWysłany: Pon Gru 09 2013 11:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

imrowai napisał:

No, czyli zakupiłeś lufę ze stockowym 688 i wiadrem 692 (którego pewnie i tak nie będziesz używał).
Wywaliłeś kasę i nadal nie masz najpopularniejszego kalibru, a powiem Ci że jak ktoś ma DU 684 to raczej go nie sprzeda.
No cóż... Mój Kromm narazie będzie lepiej się spisywał niż twój DU.
A kule robią coraz mniejsze :)
No chyba że będziesz kupował duże kule, szłyszałem że Dye robi takowe.
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Pon Gru 09 2013 12:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Suseł napisał:
szłyszałem że Dye robi takowe.

za 2 stówy , niezły biznes :)
do góry
Suseł

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Hunters Team

PostWysłany: Pon Gru 09 2013 12:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szpadliszi napisał:
Suseł napisał:
szłyszałem że Dye robi takowe.

za 2 stówy , niezły biznes :)

Niezły biznes to już zrobił :)
do góry
imrowai

PostWysłany: Pon Gru 09 2013 13:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Suseł napisał:

Wywaliłeś kasę

to się okaże po testach :)
do góry
Parravon

PostWysłany: Pon Gru 09 2013 14:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Suseł co się go tak przyczepiłeś kupił to kupił jego sprawa.
Wiadomo z rozmiarem 692 szału nie ma ale raz na rok się przyda.
A back 684 prędzej czy później kupi nie rób z tego białego kruka i będzie świetny zestaw.
do góry
imrowai

PostWysłany: Pon Gru 30 2013 20:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i pierwsze strzelanie odhaczone - wnioski/spostrzeżenia:
Grałem na backu 688, przejście z kromowego 686:
- na ulu musiałem skręcić marker w dół, grając na kromie miałem ok 280-290, po założeniu ULa wskakiwało ok 310/315 - domyślam się ,ze wzrośnie mi wydajność na butli :)
- poziom hałasu - nie odnotowałem różnicy
- celność - hmmm według mnie na plus i to zdecydowanie - parę razy sam byłem zdziwiony co się udawało - choć oczywiście mogła to być sprawa dyspozycji danego dnia/farta
- co do backu 688 i jego przydatności - obawiałem się wiadrowatości ale na marblach i evilach, którymi dysponowałem nie zauważyłem niczego takiego - pasowało jedno do drugiego idealnie.
- co do 693 - on na pewno będzie w użyciu na mroźne dni by marble czy allstary swobodnie mogły wylatywać w stronę przeciwników :)

są to spostrzeżenia po jednym dniu grania - będę się starł przeprowadzić jeszcze trochę testów gdy radość z nowego nabytku nie będzie mi mącić obiektywizmu (co też mogło mieć miejsce), by móc obalić lub potwierdzić przewidywania Susła co do przewagi Kroma nad Ulem
do góry
kon [HT]

Drużyna: Hermetic / Therapy

PostWysłany: Pon Gru 30 2013 23:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciezko, zebys nie byl zadowolony, skoro masz najlepsza lufe :)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> lufy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: