Kamera na maskę
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> akcesoria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TheFandorn

Staż (od roku): 2013
Drużyna: Szukam młodzieżowej Poznan :3

PostWysłany: Sob Kwi 19 2014 13:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze troche ten twoj drogi a ja wlasnie chce miec kieszenna butle...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
TheFandorn

PostWysłany: Sob Kwi 19 2014 13:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

¤¤Double¤¤

Moze cos takiego? http://paintballs.pl/go.live.php/PL-H3/oferta/SODcw/gxg-41-battlepack-black-pas-na-tuby.html?title=GXG%204+1%20Battlepack%20Black,%20pas%20na%20tuby
do góry
Borys_riot

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Sob Kwi 19 2014 14:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz kupić używany, wyjdzie taniej albo kupić podobny ale tańszy. Nie ładuj butli na plecach bo nabierzesz złych nawyków i bardzo ciężko będzie cię oduczyć. Jak już musisz odciążyć zestaw, kup butle 0,7 litra kompozytową zamiast stalowej.
do góry
TheFandorn

PostWysłany: Sob Kwi 19 2014 14:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawykow?? Wole nówki - tak juz mam. Polec jakis pas w miare dobry do 100 zl jakbys mogl.

Co myslisz o tym? http://www.evilshop.pl/product_info.php?products_id=612
do góry
Borys_riot

PostWysłany: Sob Kwi 19 2014 20:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może być, ja bym wolał lepszą używkę, ale to już kwestia indywidualna.
grając na mambie z butlą na plecach nie jesteś w stanie trzymac poprawnie markera, a tym bardziej strzelać szybko i skutecznie.
do góry
TheFandorn

PostWysłany: Sob Kwi 19 2014 21:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zainwestuje w marker z kolbą :) a do tego czasu kieszen bedzie pusta.

Ale chyba biore cos takiego http://www.paintballs.pl/go.live.php/PL-H3/oferta/SODU2/nxe-recreational-pack-4-black-pas-do-paintballa.html?title=NXE%20Recreational%20Pack%204%20Black,%20pas%20do%20paintballa

ale pojade dosklepu i przymieze jeszcze to http://www.paintballs.pl/go.live.php/PL-H3/oferta/SMTExNw%3D%3D/empire-bt-harness-bandolier-41-tht-etacs-pas.html?title=Empire%20BT%20Harness%20Bandolier%204+1%20THT%20E-Tacs,%20pas
do góry
Borys_riot

PostWysłany: Sob Kwi 19 2014 21:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ten NXE jest swietny, ogólnie polecam ich pasy bo są naprawdę wygodne.
Po co ci ta kolba ?? Taniej kupić hantle i cwiczyć w domu. Jeżeli nie zamierzasz bawić się w stricte militarny paintball w wersji mag-feed to odpuść sobie mamby kolby, celowniki i inne gówna. Bo naprzykręcasz sobie złomu do markera i będziesz jak blaster (sorry dude, no offence ;) celował głównie w ziemię. Wierz mi z takiej pozycji nie jesteś w stanie nic trafić.
do góry
TheFandorn

PostWysłany: Sob Kwi 19 2014 21:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam w przyszlosci zamiar kupic bt delta... ja poprostu kochaaaam militarny wyglad kolby i inne "gowienka" <3 ale nie o markerach chcialbym tu dyskutowac. Pozatym kolba w delcie jest mala i leciutka sam marker w sobie jest lekki. Pozniej sie dokupi e gripa i uprzedze cie... nie chce delta elite :) Wiec mysle nadal nad ta mqmba itd

Ps sorki za literowki itp pisze z tableta :P
do góry
Sh!v3

Staż (od roku): 2012
Drużyna: Assassins Kids

PostWysłany: Sob Kwi 19 2014 22:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TheFandorn Kruuuca. Ludzie mówią Ci żebyś odpuścił sobie te "gówienka", zastanawiałeś się, że oni mogą mieć racje? Troche już grają i orientują się w temacie. A Ty? Grałeś z takim zestawem? Wiesz w co się pakujesz?

PS. Każdy speedballowy marker będzie lżejszy niż Twoja "lekka delta" :)
do góry
Suseł

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Hunters Team

PostWysłany: Nie Kwi 20 2014 1:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Borys_riot napisał:
ten NXE jest swietny

Też w takim grałem, miód-malina, polecam.

TheFandorn napisał:
Mam w przyszlosci zamiar kupic bt delta...

ARE YOU NUTS?!
Człowieku, BT Delta to nic innego jak najzwyklejszy BT4 z dodatkami za 1200 zł !!!
Żebyś nie wiem co do tego dokupił to i tak zostanie to najtandetniejszy rentalowy marker.
Jeśli już chcesz iść w militarny klimat to polecił bym w tej cenie BT TM7 lub BT TM15.
Za 1200 zł możesz kupić nawet rasowego magfeeda w postaci Milsiga M17.
Jeśli nie kręci Cię typowy militarny klimat a potrzebujesz klamki do lasu i na balony to do 1200 zł
możesz kupić Eteka 4, Ego10, Dm10 i wiele innych które o niebo będą lepsze od BT Delta Elite.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
TheFandorn

PostWysłany: Nie Kwi 20 2014 4:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale o to chodzi ze nie moge wydac duzo chajsu na raz a wole nowe - tak juz mam.

sh3v se speedbalowym markerem w las?!?
do góry
rara

Staż (od roku): 2015
Drużyna: kulawy, łysy i garbaty

PostWysłany: Nie Kwi 20 2014 5:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie kupuj BT-Delta, bo po paru grach będziesz żałował
Jak już koniecznie musisz mieć ten militarny wygląd to dołóż te 200~300 zł i kup to:

http://tinyurl.com/mxmxhfm

To jest sklep z Poznania, przejdź się tam do nich na Krauthofera wiszą te markery u nich na ścianie, chwyć chociaż do ręki, sprzedawca wyjaśni tobie który jest lepszy.
do góry
TheFandorn

PostWysłany: Nie Kwi 20 2014 5:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sam tam kupuje ale mam ograniczony budzet... 700zl ale i tak marker przyjdzie w swoim czasie... na razi chce kupic pas... i pytanie z butla czy bez?
do góry
Borys_riot

PostWysłany: Nie Kwi 20 2014 8:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TheFandorn napisał:
Ale o to chodzi ze nie moge wydac duzo chajsu na raz a wole nowe - tak juz mam.
i dlatego zaczynasz od pasa ??? Naprawdę ????
TheFandorn napisał:

sh3v se speedbalowym markerem w las?!?
oczywiście. Jest lepszy pod każdym względem. Kup sobie co chcesz ale później nie rzucaj bluzgami że nie możesz trafić gościa z ionem chociaż wydałeś 2000 na jakieś gówna a on trafia cię za każdym razem.
do góry
Borys_riot

PostWysłany: Nie Kwi 20 2014 8:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

obojętnie jakiej lekkiej kolby byś nie założył, jakiej drogiej mamby byś nie miał,na każdy ruch przeciwnika będziesz spóźniony o sekundę, jak ty będziesz się składał tym wspaniale wyglądającym militarnym markerem gość będzie cię zasypywał kulami z viba za 400zł.

zresztą nie ma to znaczenia bo nawet mając super pas, z najlepszą kamerą bez klamki nie pograsz.
Swoja drogą po co ci pas na dodatkowe kulki skoro kompletujesz sprzęt na raty Zamiast wydawać na pierdoły zbierz się do kupy kup maskę i markera.Bo pisanie na forum z graniem ma niewiele wspólnego.
do góry
TheFandorn

PostWysłany: Nie Kwi 20 2014 15:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam maskę (czytaj mój opis - chyba ze sie nie zaaktualizował od 3 dni :P) a na ta chwile nie mam kasy na marker a granie na polach wypozyczonym gdy kule sie koncza to masakra... ps poleccie jakies kule do BT - 4 (takie tam mają), oszczędza sie na własnych a pozwalaja na wlasnych kulkach.
do góry
Sh!v3

Staż (od roku): 2012
Drużyna: Assassins Kids

PostWysłany: Nie Kwi 20 2014 19:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Formula 13, Premium
do góry
TheFandorn

PostWysłany: Pon Kwi 21 2014 7:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co powiesz o ( nie wiem czy dobrze napisze) strelingh claymore?
do góry
Borys_riot

PostWysłany: Pon Kwi 21 2014 8:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

każda kulka ze średniej półki będzie dobra
do góry
TheFandorn

PostWysłany: Pon Kwi 21 2014 9:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo chce troche przyoszczedzic na kulach (na polu 100 za dyszke) wiec kazde do okolo 160 zl za 2k kul bedzie ok. Byle tylko nie byly to takie ziemniaki jakie ostatnio jedna grupa przyniosla... ja bym nie mial sumienia takimi do ludzi strzelac...
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> akcesoria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: