Kamery

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> akcesoria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rose61

PostWysłany: Wto Mar 24 2015 17:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tym razem ja zaczne jakis temat. Poszukuje osob ktore testowaly jakies kamery sportowe w trudnych warunkach (szybkie akcje + filmowanie pod woda). Na necie sporo testow ale chyba zaden nie jest lepszy od opinii uzytkownika.
Zona ma gopro hero3+ ale maja lepsza reklame niz produkt. Ktos cos poleci z wlasnego doswiadczenia? Budzet wlasciwie nie istotny.

:*RosE*:
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
provpl

PostWysłany: Wto Mar 24 2015 20:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kumpel parę lat temu "skasował" (zniszczył) podczas gry Contour'a. Tyle z mojego doświadczenia ;)
do góry
Panasek

PostWysłany: Sob Kwi 04 2015 9:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JA polecam SONY AS20 Daje radę i lepsza i tańsza od GoPro
do góry
Extreme.Fun

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Sob Kwi 04 2015 12:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja polecam gopro jednak :-)
do góry
rose61

PostWysłany: Pon Kwi 06 2015 1:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote="rose61"]To tym razem ja zaczne jakis temat. Poszukuje osob ktore testowaly jakies kamery sportowe w trudnych warunkach (szybkie akcje + filmowanie pod woda). Na necie sporo testow ale chyba zaden nie jest lepszy od opinii uzytkownika.
Zona ma gopro hero3+ ale maja lepsza reklame niz produkt. Ktos cos poleci z wlasnego doswiadczenia? Budzet wlasciwie nie istotny.

Cut down your exam stress by using our latest testking ccna exam and high quality toefl test and testkingmcdst demos. We provide updated questions with principiacollege pass guarantee along with www.hood.edu training.
do góry
Majkks

PostWysłany: Nie Kwi 19 2015 22:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja osobiście polecam kamerę z Sony model AS120 wypada lepiej niż gopro hero3
do góry
Kupi

PostWysłany: Nie Kwi 19 2015 22:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam siny hdr as 15 i jest lepsza o niebo od hero 3+
Gdyz :
- nie robi az takiego efektu "rybie oko"
-najlepsza kamera pod wzgledem nagrywania w ciemnych pomieszczeniach
-tansza
sam kiedys mialem ten sam problem co Ty i przetestowalem wiele roznych kamer i sony hdr as wypadla najlepiej
Pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Gigs

Staż (od roku): 2010
Drużyna: A-Men

PostWysłany: Nie Kwi 19 2015 22:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kupi napisał:
Ja mam siny hdr as 15 i jest lepsza o niebo od hero 3+
Gdyz :
- nie robi az takiego efektu "rybie oko"
-najlepsza kamera pod wzgledem nagrywania w ciemnych pomieszczeniach
-tansza
sam kiedys mialem ten sam problem co Ty i przetestowalem wiele roznych kamer i sony hdr as wypadla najlepiej
Pozdrawiam

Mam taką samą i w pełni się przyłączam do opinii powyżej.
do góry
bimber

Staż (od roku): 2008

PostWysłany: Pon Cze 01 2015 11:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kamera gopro 1 czyli hero i zestaw na kask czy głowe to jakieś 600 zł
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> akcesoria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: