Kamera na maske lub marker.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> akcesoria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blasterbrzeg

Staż (od roku): 2008

PostWysłany: Sob Gru 21 2013 9:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja raczej pójdę w uchwyt na lufę to też uchwyt na kierownice do roweru więc 2 w 1 jak dla mnie :-)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
JasiekX

Staż (od roku): 2012
Drużyna: SpartanTeam Jelenia Góra

PostWysłany: Pią Sty 17 2014 23:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja i Moja geodezyjna łopata odkopuje ten temat :D

Znalazłem taką oto kamerę o parametrach lepszych niż GoPro Hero 3 i również tańszy. Tak kmine nad kupnem tego, tylko jak to przymocować do maski ;]

Kamera ION AIR PRO SPEED
http://allegro.pl/kamera-sportowa-ion-air-pro-speed-warszawa-i3856800218.html

porównanie z gopro
http://www.youtube.com/watch?v=ACIZUV0zRdE
do góry
-Black-

Staż (od roku): 2013
Drużyna: Zimna Crew

PostWysłany: Pią Sty 17 2014 23:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawa alternatywa. Moim zdaniem GoPro Hero 3+ będzie lepsze, i sam mam zamiar sobie takie sprawić.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Tomala

Drużyna: WTF & PROJECT POZNAŃ & DARKNESS

PostWysłany: Sob Sty 18 2014 0:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JasiekX napisał:
porównanie z gopro
http://www.youtube.com/watch?v=ACIZUV0zRdE

hahaha :D test sponsorowany? z lekka przekłamany :)
do góry
sosin_

Staż (od roku): 2006

PostWysłany: Sob Sty 18 2014 0:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"ION Air Pro Speed jest kompatybilna ze wszystkimi zestawami ION."

nie wiem pod jaka klamke chcesz ja podpiac, ale do IONa bedzie pasowac (poza tym nada sie do SPEEDA) :P

aha, zeby nie bylo offtopowo, parametry wygladaja zacnie, ale jako stary nuras zalecalbym ostroznosc z deklaracjami o wodoszczelnosci, jesli przyszloby ci do glowy ja konkretniej moczyc. na 10M masz cisnienie 2atm. obudowa do GoPro daje rade duzo glebiej.
do góry
JasiekX

Drużyna: SpartanTeam Jelenia Góra

PostWysłany: Sob Sty 18 2014 0:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie nurkuje :D Potrzebowałbym to zamontować na Dye DAM, DM lub masce I4 ;]
do góry
blasterbrzeg

PostWysłany: Sob Sty 18 2014 9:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak napisał Tomala sponsorowany test więc w realu byłoby inaczej.

Mam gopro3+ i kręci filmy milion razy lepiej niż na załączonym wideo (różnice między gopro3 a gopro3+ to tylko waga wielkość i żywotność baterii) zatem nie zgodzę się że lepiej nagrywa. Tak samo z rozdzielczością tego Iona a gopro to przepaść, aparat iona 5mega? hehe ciekawe na jakiej optyce.

Reasumując kto wie czy po zakupie się nie rozczarujecie :-)
do góry
interlekutor

Staż (od roku): 2009

PostWysłany: Nie Mar 23 2014 20:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma jeszcze lepszej kamerki wyczynowej od GoPro 3 i chyba długo nic sie nie pokaże
do góry
damiannuumm

Drużyna: KULECKOWE NAPIERDALACKI Z POLKOWIC

PostWysłany: Sro Mar 26 2014 23:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem w posiadaniu GoPro 3 i jak na razie jestem zadowolony :) co prawda trzeba było dokupić parę uchywtów ale na pewnym portalu aukcyjnym jest tego masę za małe pieniążki :) tak tylko dla ciekawskich znalazłem małą alternatywę http://takemydough.com/garmin-virb/ osobiście może teraz skusił bym sie na tę kamerkę bo jeżdżę również na rowerku, ale znalazłem parę ciekawych aplikacji na telefon które mi to rekompensują :) no i przy Go Pro druga bateria to podstawa ;)
do góry
blasterbrzeg

PostWysłany: Czw Mar 27 2014 7:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gopro przetestowalem i jeśli ma być jakiś filmik z tego to tylko maska lub czoło na lufie czy korpusie markera 60% filmu to ziemia :D
do góry
Borys_riot

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Czw Mar 27 2014 9:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blasterbrzeg napisał:
gopro przetestowalem i jeśli ma być jakiś filmik z tego to tylko maska lub czoło na lufie czy korpusie markera 60% filmu to ziemia :D

:D po ostatniej grze z wami na mojej 90% to cele :D
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> akcesoria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: