ETEK 3 LT gazożerny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Planet Eclipse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dejmooo

Staż (od roku): 1
Drużyna: Paintballers Legnica

PostWysłany: Pon Lis 30 2015 10:08    Temat postu: ETEK 3 LT gazożerny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć,

niedawno zakupiłem Etka 3.
postanowiłem sprawdzić czy nic nie syczy i wygląda na to że jest Ok.
zamontowałem butle pełna do 2,5. To starczyło na wystrzelenie około 300kul?!

Nie chronowałem go jeszcze ale wydawało się ze mocno kule latają.

Co może byc przyczyną zjadanej tak dużej ilości powietrza?

Czy to wina ustawięń czy kwestia wyregulowania?

Dzięki
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
baryla

Staż (od roku): 2008
Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Pon Lis 30 2015 10:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze chrono, po drugie bateria, po trzecie prewencyjnie rozkręcić wyczyścić i nasmarować i jeszcze raz chrono.
do góry
Dejmooo

Staż (od roku): 1
Drużyna: Paintballers Legnica

PostWysłany: Pon Lis 30 2015 11:42    Temat postu: ETEK 3 LT gazożerny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięi za rady.

mam jeszcze dwa krótkie pytanka

Czy bateria może mieć wpływ na takie rzeczy(fakt mam włożoną zwykłą ale nową baterię)

Co radzisz smarować tylko ramer czy wszystkie regulatory(nie rozkręcałem jeszcze takiego markera)

Dzięki z góry za pomoc
do góry
baryla

Staż (od roku): 2008
Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Pon Lis 30 2015 12:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kupując używany marker, nie wiesz kiedy i czy w ogóle był czyszczony i smarowany. Ja raz do roku raz na półtora robie generalne spa klamce, rozkręcam wszystko czyszczę smaruje ewentualnie wymieniam zmęczone oringi (jeśli są) . Jeśli nie będziesz robił tego zbyt często na pewno taka operacja nie zaszkodzi. W instrukcji obsługi masz dwadzieścia parę stron jak i co, rozdział maintenance.
A odnośnie baterii to 90 procent 'awarii' w elektrykach to zła bateria. Pamiętaj nowa nie znaczy dobra, droga nie znaczy dobra.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Planet Eclipse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: