etek 3 v etek 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Planet Eclipse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jakuk2

Staż (od roku): 2010
Drużyna: szukam ;]

PostWysłany: Nie Paź 09 2016 19:11    Temat postu: etek 3 v etek 5 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.
Możecie mi podpowiedzieć, opisać doradzić, przekonać :)
mam teraz eteka3 i chciał bym zmienić ją w końcu. czy po za tym, że nowa grafika troche kształt jest coś na co warto się rzucić?
eteka mam kilka lat i nic ale to NIC się w nim nie psuje. Ostanio trochę mi się za głośny wydaje ale po za tym lata elegancko.
chodzi mi o to co w tej 5tce jest innego, lepszego,cokolwiek. :)
pozdrawiam i z góry dzięki.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Devil5

PostWysłany: Nie Paź 09 2016 19:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć,
pomyśl czy zamiast otwartego bolta nie wolał byś zamkniętego=ciszej i brudu tak nie łapie ;) Z planety ciekawą konstrukcją jest Gtek, kolega kończy przygode z pb a ma na sprzedaż własnie czarnego gteka użytego 1 raz, stan sklepowy gwarancja itp. Jeśli jesteś zainteresowany pisz Priv. Pozdro ;)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
juba89

PostWysłany: Nie Paź 09 2016 21:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszę na polach, chłopaki którzy zmienili etek3 na etek5 trochę żałują tego wyboru. Piątka ma delikatniejszą konstrukcję, etek3 to kałach.
Jeżeli chciał być coś z zamkniętym boltem brał bym na twoim miejscu coś z rodziny GEO. Odpuścił bym sobie wynalazki typu Etha(miałem i fajny ale ma swoje wady), Gtek itp.
do góry
Bugajew

Staż (od roku): 2012
Drużyna: Fast Fingers

PostWysłany: Nie Paź 09 2016 21:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem Eteka3, też nic się nie sypało, no ale ile mozna jednym klamotem grac:D
Tak jak kolega wyżej mówi, może zamknięty bolt? Mam teraz geo3 no i jestem diabelnie zadowolony, tez problemów z klameczką nie ma.
do góry
juba89

PostWysłany: Nie Paź 09 2016 21:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też zmieniłem marker na Geo 2.1 ale ostatnio strzelałem z Geo3.0 i rzeczywiście lepszy marker.
do góry
Devil5

PostWysłany: Nie Paź 09 2016 21:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fakt etha z tą sprężyną to nie wypał ale Gtek na prawdę ładnie pracuje :))))
do góry
jakuk2

PostWysłany: Czw Paź 20 2016 10:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dobra. Czyli etek 5 "delikatniejszy" ale rzucać nim nie będę. Chodzi mi o to czy np jest cichszy? Czy rozwiązanie z oczami jest takie samo?
do góry
jakuk2

PostWysłany: Czw Paź 20 2016 10:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i ten gtek. Czy rzeczywiście taka kupa?:)
do góry
Devil5

PostWysłany: Czw Paź 20 2016 12:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najwięcej na temat danej klamki zawsze wypowiadają się osoby, które nie miały jej nawet w rękach... :)
do góry
JasiekX

Staż (od roku): 2012
Drużyna: SpartanTeam Jelenia Góra

PostWysłany: Czw Paź 20 2016 19:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dye DM najcichszy :D i najwięcej oringów +_+
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Planet Eclipse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: