Proto Matrix Rail 7
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Proto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michle

Staż (od roku): 2014
Drużyna: Impress Gdynia

PostWysłany: Nie Lip 06 2014 8:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak z awaryjnością pmr 7 ?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
VishuZS

PostWysłany: Nie Lip 06 2014 9:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że awaryjność tego markera zależy od tego w jaki sposób się o niego dba po zakupie swojej PM 7 po paru malowaniach marker zaczął puszczać powietrze po wymianie oringów było oki no i kolejny problem jaki napotkałem to sztywne kabelki między bateria a kostką czy jak tam złączką :) Czasem coś tam mu dolega ale to tylko kwestia małej regulacji sumując wszystko, jest to moj pierwszy marker i jestem z niego zadowolony :) strzela jak trzeba na 14" ceramiku dość celnie i dość szybko :) All AMELLINIUM :)
do góry
Michle

PostWysłany: Nie Lip 06 2014 18:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W jakim sklepie paintballowym mogę nabyć część do pmr 7 ?
do góry
VishuZS

PostWysłany: Nie Lip 06 2014 19:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tego to już nie wiem :) oringi kupuje w sklepie zajmującymi się tym z innymi czesciami nie miałem problemow to jeszcze nie wiem :D
do góry
Michle

PostWysłany: Nie Lip 06 2014 19:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie kupić tego pmr 7 ? :D
do góry
Szymko

Staż (od roku): 2009
Drużyna: RangeR/Rysie

PostWysłany: Pon Lip 07 2014 10:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siema jak jesteś zainteresowany to mam na sprzedaż pmr 09 kupiony przeze mnie w Skillu. Do tej pory służy mi jako backup. Łącznie przez niego przeleciało może z 5 kartonów. Jak coś to pisz.
do góry
kedzi_art

Staż (od roku): 2013

PostWysłany: Pon Lip 07 2014 11:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorry, za offtopic. Ma ktoś stockowy bolt na sprzedaż ?
do góry
Michle

PostWysłany: Wto Lip 08 2014 14:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak często trzeba pmr 7 smarować i czyścić ? I jaki smar mi polecacie do tego markera ?
do góry
Gallanonim

Staż (od roku): 2008
Drużyna: RBMK-1000

PostWysłany: Wto Lip 08 2014 18:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej po każdej grze, ale nie trzeba z tym przesadzać. Smarowanie PMRki to max 5min i ogarnąć to można na polu po grze.
do góry
Lord87

Staż (od roku): 2013
Drużyna: [O.D.A.] One Day Army

PostWysłany: Wto Lip 08 2014 20:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie musisz czyścic po każdej grze chyba że rozwaliła ci się kula i masz urąbany bolt, eye-pipe co do smaru polecam PE albo Sleek .
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Proto Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: