T. TMC

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Tippmann
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poranek

Staż (od roku): 2
Drużyna: SZKOP Team

PostWysłany: Nie Maj 21 2017 18:49    Temat postu: T. TMC Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry
Tippmann TMC nowość taka a na forum ni widu ni słychu...
Wyklęty jakiś czy co.
Cena przyzwoita (chyba) w ręce w sklepie jako tako (choć mógł by być dla mnie z deko większy), magazynki przemyślane. Tylko nie wiem jak strzela a chętnie bym usłyszał tudzież przeczytał coś o tym.
I jeszcze pytania do wiedzących:
1) czy assa (ponoć identyko Cronus-a) on-off do tego istnieje?
2) czy gwint lufy rzeczywiście jest od 98?
Pozdrawia
Poranek
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Kardyn

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Renegaci

PostWysłany: Nie Maj 21 2017 18:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz magfedów to tylko tu znajdziesz największą w Polsce bazę informacji i nowinek .

https://www.facebook.com/magfedpoland/?hc_ref=PAGES_TIMELINE

a tu masz na tacy recenzje

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1203699219668006.1073741888.193732653998006&type=3
do góry
Poranek

Staż (od roku): 2
Drużyna: SZKOP Team

PostWysłany: Wto Maj 23 2017 17:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Kardyn za odpowiedź z prędkością światła...
To na fejsie znałem acz nie lubię tego portalu (to o lufie wypadło mi z pamięci)
i jakoś wolał bym też odpowiedź szerszego grona niż tylko magfed.
Ciekawe czy jeszcze ktoś poza magfedami zainteresował się tym markerem skoro można również użyć spłuczki.
W tej chwili używam BT TM15 i chciał bym coś zamieszać na koniec sezonu a na naszym ulubionym portalu cisza jak makiem zasiał.
Ukłony
Poranek
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Tippmann Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: