DM 6 wężyk

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Dye
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JOHN874

Drużyna: BLACK HORSE TEAM

PostWysłany: Pią Paź 09 2015 21:35    Temat postu: DM 6 wężyk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
dostałem marker DM6, wiem że to jest stary model ale ogólnie rzecz biorąc gram na "pompce" chociaż czasem kusi żeby troche posiać kul wiec ma pytania do was :
1. Czy jest dostępny wężyk który leci od asy bo mi akurat z niego ucieka powietrze bądz też czy pasuje z innego modelu albo innej marki ?
2. Czy jest gdzieś albo czy ktoś przez przypadek ma jakąś instrukcje obsługi po polsku do tego markera ?
3. Czy można coś zrobić z przyciskami bo akurat przycisk do włączania jest ok ale ten drugi jest tak jakby wciśnięty na stałe i nie wiem czy da sie z tym coś zrobić i od czego ten przycisk w ogóle jest ?
Ogólnie rzecz biorąc marker strzela na pojedynczym ogniu ale syczy z węzyka :(
Odnośnie pyt. 3 podejrzewam że to jest przycisk od zmiany trybu strzelania ale raczej nie działa.

Z góry dziękuję za pomoc :)
Pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Bobik

Staż (od roku): 2006
Drużyna: WGSP [Wesoła Gromadka Szalonego Puchatka]

PostWysłany: Pią Paź 09 2015 22:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ad1) wężyk standardowy Macroline dostępny w każdym sklepie paintballowym

ad2) instrukcji po polsku nie ma

ad3) z przyciskiem może być problem. On nie jest od zmiany trybu strzelania, tylko od oczu on/off. Tryby zmieniasz przez wejście w tryb programowania, wszystko jest w instrukcji
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Lord87

Staż (od roku): 2013
Drużyna: [O.D.A.] One Day Army

PostWysłany: Sob Paź 10 2015 11:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macroline dostępny w każdym sklepie PB jak chcesz giąć wężyk to w gorącej wodzie, polskiej instrukcji nie ma i nie będzie :) tu masz jak zmieniać tryb strzału :

https://www.youtube.com/watch?v=N7foNZBSeK4

tu masz manual kolorek żółty oznacza tryb Firing Mode (tryb strzału) : http://imgs.pbnation.com/manuals/342.pdf masz tylko dm 6 trzy tryby semi/psp/milenium

W ramce masz dwa przyciski górny on/off dolny wyłączanie oczu, w środku ramki pod prawym gripem tam gdzie jest bateria jest włącznik do ustawiania płytki .
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
JOHN874

Drużyna: BLACK HORSE TEAM

PostWysłany: Sob Paź 10 2015 16:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki :)
Do jakich ustawień jest ten włącznik ?
I co to jest ten ABS bo coś czytałem ale dalej nie wiem właśnie na płytce jest ten przełącznik czy to o ten chodzi ?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Dye Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: