Madman rocket valve ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotter

Staż (od roku): 2005
Drużyna: Farbapapaz Squat

PostWysłany: Wto Maj 11 2010 10:29    Temat postu: Madman rocket valve ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam mechanicznego koksa z body VF 2002 i naszła mnie ochota na podłubanie w nim nieco :wink: . Spostrzegłem że mam w zapasach wolny regulator od ION-a , a w sklepie na k jest Madman rocket valve. Połączyłem te fakty i przyszło mi do głowy co by zrobić z mojego koksownika klamkę niskociśnieniową. No i tu pojawia sie naturalne pytanie, czy ktoś ma ten zawór i i mógłby podzielić sie wrażeniami. Wdzięczność bezcenna :D
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
mj

PostWysłany: Wto Maj 11 2010 13:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie posiadam, ale ogólnie opinie ciekawe. Trochę inna konstrukcja niż standardowy zawór, ale ponoć można dzięki temu napięcie sprężyny regulować. Zawór należy do grupy super high mega :) flow czyli powinien pracować na niskim ciśnieniu. Pewnie warto kupić zestaw sprężyn od madmana, jeżeli chcesz się bawić w ustawienia. Pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
locha

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Wto Maj 11 2010 16:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest trochę zabawy z ustawieniem poprawnym zaworu, ale w sumie można powiedzieć że warto się pobawić dla ciśnienia rzędu 125 ~ 150 psi na zaworze :)
do góry
mj

PostWysłany: Wto Maj 11 2010 20:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

valve with the highest possible flow - faktycznie wygląda na to że tym razem reklama nie kłamie :)
do góry
*Mike*

Staż (od roku): 1995

PostWysłany: Czw Maj 13 2010 15:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawor Madman + 124 roboczogodziny regulacyjne = miodzio... :)))
do góry
Mika2

Staż (od roku): 2008
Drużyna: Gdzie sie da :)

PostWysłany: Wto Sie 03 2010 20:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie gdzie to cudo można nabyć? Chce spróbować sil swych :twisted:
do góry
mj

PostWysłany: Czw Sie 05 2010 21:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeszcze jakiś czas temu był w kansusie ale już nie ma, jest chyba za to RAT shocktech'a oraz w skillu zawór evolution, też zacne zaworki.
rocket valve ebay lub używki na farach amerykańskich. Przesyłka niskiej wartości więc pewnie przejdzie bez kłopotów.
do góry
Hetman

PostWysłany: Czw Sie 05 2010 22:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myślę o dorobienu coś własnego pomysłu - ale idea w deseń rata ;) .
Już nie mówię, że chciałbym mq...
do góry
Mika2

PostWysłany: Pią Sie 06 2010 16:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hetman napisał:
Ja myślę o dorobienu coś własnego pomysłu - ale idea w deseń rata ;) .

Hetman będziesz rozwiercał zawór i przerabiał grzybka?
do góry
Kruz

Staż (od roku): 2001
Drużyna: Banshee / Madsheep / Therapy

PostWysłany: Pią Sie 06 2010 21:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znając Hetmana pewnie tak zrobi :)
do góry
Hetman

PostWysłany: Sob Sie 07 2010 21:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nieee, zamówię od zera całość. Już mam narysowane dwie wersje a w głowie trzecia i czwartą :) ale są projekty o wyższym priorytecie. Może w międzyczasie dojrzeje jeszcze lepsza, finalna wersja ;) .
do góry
Mika2

PostWysłany: Pon Sie 09 2010 20:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Może w międzyczasie dojrzeje jeszcze lepsza, finalna wersja ;) .

Elektromagnetycznie sterowanie otwarciem grzybka??? :D
do góry
locha

Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Wto Sie 10 2010 7:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mika2 napisał:
Cytat:
Może w międzyczasie dojrzeje jeszcze lepsza, finalna wersja ;) .

Elektromagnetycznie sterowanie otwarciem grzybka??? :D

:)))

To będzie Hetman valve :)
do góry
Hetman

PostWysłany: Wto Sie 24 2010 9:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eee, nie, mechaniczne wszystkie. Elektrozawór to odrębna konstrukcja, jeśli chodzi o mq i mq2 to nie bardzo jest co poprawiać (choć można próbować :P ) - zawór bezpośredniego działania - dowolny, jeśli nie będzie zbalansowany to będzie żarł za dużo prądu i będzie niepowtarzalny; a jak będzie zbalansowany to może być za wolny. Mam w głowie kilka pomysłów ale to niezależnie ;) . Pytanie, czy taki "ultracocker" to jeszcze będzie cocker czy już raczej shocker (brick). Swoją drogą, odchudzić shockerka i koks się schowa...
do góry
*Mike*

Staż (od roku): 1995

PostWysłany: Wto Sie 24 2010 13:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hetman napisał:
odchudzić shockerka i koks się schowa...

Juz cie nie lubie... Koks Uber Alles! :twisted:
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: