miocroline poszukiwania

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bialutki1

Staż (od roku): 2012
Drużyna: Iron Wolves

PostWysłany: Nie Lip 22 2012 17:11    Temat postu: miocroline poszukiwania Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Poszukuję microline do cockera. Może ktoś ma na zbyciu, lub wie gdzie kupić? Przewaliłem pół sklepów w necie i tego cholerstwa nie ma. Udało mi się co prawda dopasować przewody hydrauliczne w serwisie samochodowym, ale są zbyt sztywne i potrafią się załamywać. No i w końcu- da się jakoś je chronić przed przypadkowym zerwaniem w krzakach? Oczywiście poza oklejeniem taśmą izolacyjną- bo na to już wpadłem :-)
dzięki i pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Nie Lip 22 2012 17:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W wiekszosci sklepow jest ale nie nazywa sie to microline do cockera a wezyki pneumatyki do ego :)
Da sie je chronic - sa oslony na penumatyke - ale jak znam zycie dostepne tylko w usa lub z drugiej reki w PL
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
bialutki1

PostWysłany: Nie Lip 22 2012 18:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Toteż, ja wcale nie szukam microline do cockera. Wężyków do ego jakoś też niekoniecznie widzę. Może mam bana na google? :-)
do góry
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Nie Lip 22 2012 18:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiec poszukaj moze po sklepach ktore prowadza serwis PE ? :)
Tu Ci chyba google pomoze :P
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
bialutki1

PostWysłany: Nie Lip 22 2012 18:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tonnrud dzięki za podpowiedź- wężyki znalezione. Temat do zamknięcia.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: