Zużycie gazu przez WGP Trilogy Pro - jaka pojemność butli?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tremol

Staż (od roku): 2008

PostWysłany: Sob Sty 19 2013 11:59    Temat postu: Zużycie gazu przez WGP Trilogy Pro - jaka pojemność butli? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie faktycznie jest zużycie gazu przez ten marker? Ile średnio kul powinno wylecieć z jednego ładowania butli?
0,8 - 3000 psi-----?
0,6 - 3000 psi-----?
1,1 - 4500 psi-----?
0,7 - 4500 psi-----?
Chodzi mi o to, którą z butli najlepiej kupić. Ten Pro to mechanik, grałbym tylko w lesie, czyli zbyt dużo nie wystrzelę;-). W czasie gry jest stale dostępne HP, więc ładowanie na zapas nie miałoby sensu. Czyli pewnie te wszystkie 1,1 L odpadają w przedbiegach.
PS. wiem, że są kalkulatory do policzenia ilości strzałów, ale mi chodzi o ten konkretny marker, bo jakoś wszyscy piszą, że obchodzi się ostrożnie z gazem, ale nie padają żadne liczby, więc może to trochę ściema ;-) z tym oszczędnym zużyciem gazu.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
[HSS] Jubszy

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Jarheads, Magfed Poland, Bulwers

PostWysłany: Sob Sty 19 2013 13:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję małą aluminiową albo mały kevlar. Dużą aluminiową bez sensu dźwigać, a duży kevlar to znaczny wydatek (większy niż sam marker), a i taka ilość gazu naraz nie jest ci potrzebna.
48 ci nabite pod korek do 3000 psi to spokojnie worek-1,5 worka kulek przy dobrych wiatrach.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
tremol

Staż (od roku): 2008

PostWysłany: Sob Sty 19 2013 14:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[HSS] Jubszy napisał:
...
48 ci nabite pod korek do 3000 psi to spokojnie worek-1,5 worka kulek przy dobrych wiatrach.

A co sądzisz o 0,6? Jest przede wszystkim krótsza o 4 cm, a to by mi odpowiadało, bo wolałbym odkręcić dropa i oprzeć butle o ramię.

Przy okazji gdzie mogę dostać pump kita do tego WGP? Gdzieś w Polsce?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
[HSS] Jubszy

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Jarheads, Magfed Poland, Bulwers

PostWysłany: Sob Sty 19 2013 15:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A co sądzisz o 0,6? Jest przede wszystkim krótsza o 4 cm, a to by mi odpowiadało, bo wolałbym odkręcić dropa i oprzeć butle o ramię.

Nie miałem tego wynalazku w rękach, jeżeli gabarytowo ci pasuje, to czemu nie. Sprawdziłbym przed zakupem datę legalizacji i jakość presetu, żeby się w szajs nie załadować.
tremol napisał:
Przy okazji gdzie mogę dostać pump kita do tego WGP? Gdzieś w Polsce?

W Polsce widziałem dwa razy, przytwierdzone do markerów:) Zakup to albo Francja u Gerarda, albo USA.
http://www.biggpaintball.com/boutique/fiche_produit.cfm?ref=PO020&type=66&code_lg=lg_fr&num=161
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: