Karnivor. Wytrzymałośc markera

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damian146ti

PostWysłany: Czw Kwi 04 2013 20:40    Temat postu: Karnivor. Wytrzymałośc markera Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Pytanie do bardziej obeznanych w temacie. Czy "przebieg" 40 tys. kulek to dużo czy mało jak na ten marker. Dostęp do części zamiennych jest lekko utrudniony co mnie niestety martwi. Nie chciałbym aby marker okazał się wyeksploatowanym nadającym się do konkretnego serwisu "gratem". Użytkowników karnivorów byłych jak i obecnych pewnie się tu znajdzie kilku. Jak wasze klamki sprawowały się przy podobnych i większych przebiegach?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Czw Kwi 04 2013 20:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daj sobie spokoj z cockerem - kup cos innego , cokolwiek byle nie cockera bo sie zaplaczesz :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Philippe

Drużyna: Hunters Crew

PostWysłany: Czw Kwi 04 2013 21:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

40 k kulek to tyle co nic, ale jak przepiszca zauważył, jeżeli nie jesteś mocno obeznany w sprzęcie pb to odpuść koksa bo jest to najtrudniejszy sprzęt ever.
do góry
Borys_riot

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Pią Kwi 05 2013 3:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eee tam najtrudniejszy, ja po jakichś 10 latach zaczynam go ogarniać.
do góry
mj

PostWysłany: Pon Kwi 08 2013 17:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cocker nie jest trudny, to inne markery są prostsze :).

Główny problem to ustawienie, części się jakoś znajdzie - choć może wymagać to rozejrzenia się zagranicą i może nie być tanio.

Ja z karnim żyję póki co w zgodzie, ale muszę przyznać że go oszczędzam. Nigdy m.in. nie dostałem w pneumatykę (teraz pewnie oberwę w najbliższej grze). Nie zawsze i nie wszędzie nim gram.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
sys-kom

Staż (od roku): 2005
Drużyna: Troublemakers

PostWysłany: Sob Cze 01 2013 19:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tonnrud napisał:
Daj sobie spokoj z cockerem - kup cos innego , cokolwiek byle nie cockera bo sie zaplaczesz :)

No to zes wywalił
Cocerki maja dusze i ten dzwiek ,
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: