Cocker rulez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Borys_riot

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Pią Cze 27 2014 18:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Generalnie HPR. IVG był dobry w czasach starych regów. :D
mam pomysł założę ci takiego rega do twojgo cockera i zobaczysz do czego służył :]
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
mj

PostWysłany: Pią Cze 27 2014 22:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w zakresie ok. 270-300 HPR, ale już z 200 na 270 to raczej IVG

Bazując na ustawieniach z pompek, czasami też odwracam nieco kolejność, ustawiam HPR na 300 psi i potem IVG dobijam w okolice 300 fpsów a potem już HPR doszlifowanie.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Zee

Staż (od roku): 1996
Drużyna: banshee/ImpaCKt/JULKA ;-D

PostWysłany: Sob Lis 29 2014 16:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

posiadacz starego customowego cockera (by Misiek) pozdrawia Babcie ;D
do góry
locha

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Sob Gru 06 2014 23:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie, może ktoś ma gdzieś u siebie niepotrzebny PE Rex Dialer Kit do sprzedania ? Od biedy łyknę Rex Kit Belsales'a. Jakby ktoś miał i chciał się pozbyć będę wdzięczny za info.
do góry
tooniek

Staż (od roku): 2003
Drużyna: eUphoria

PostWysłany: Sro Gru 10 2014 13:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

locha czy to czasem nie to samo?
http://www.skill.com.pl/sklep_oscgold/evolution-nelspot-pro-kit-p-149.html
do góry
locha

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Pon Gru 15 2014 16:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tooniek, to dokładnie to, ale u mnie to opcja nr 2 :) Szukam zestawu PE. Plan jest by wstawić oryginał tego samego producenta jak w stocku a nie zamiennik (równie dobry) jakim w przypadku montażu w DC2 był by ten zestaw :)
do góry
Borys_riot

PostWysłany: Czw Lut 26 2015 13:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja potrzebuję pilnie pneumatyki, prosze o propozycje, 3 way, ram, lpr. Nie interesuje mnie eblade
do góry
MdC

Staż (od roku): ~`10

PostWysłany: Pon Mar 23 2015 7:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takie 2 pytania do koksowych magików:

1. chce wymienić feeda z 'wciskanego' na zaciskowego - od czego by pasował?
2. sprężyny - te z rap4 w kansie są niedostępne (pytałem) od czego by mogły pasować? bt? a może coś z asg do przycinki?

pacjent wgp ss 2k5
do góry
Borys_riot

PostWysłany: Pon Mar 23 2015 8:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Będzie pasowało feedneck od cockera :D. Nie pamiętam jaki inny marker na rynku ma taki gwint, na pewno intimidatory ale co jeszcze to musisz poczytać .
2. sprężyn będzie pasował od niektórych pompek, ale doradzam kupić normalny cockerowy żeby porządnie ustawić ciśnienie.

Z ciekawości ostatnio zrobiłem przegląd po sklepach w poszukiwaniu części do belasalesa, i okazuje się że są pustki, trochę poratował mnie Irek z Kansusa pozbywając się swoich prywatnych gratów, ale dalej brakuje mi RAM'u.
do góry
MdC

PostWysłany: Pon Mar 23 2015 8:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ba, jakoś nie chce mi się ściągać zza wielkiej wody (kurs waluty i 'ciekawy' koszt samej wysyłki...)

że koka i intimidatora to wiem, ale upoluj to... coś sie mi jeszcze kojarzy planeta ale nie jestem sam pewien, a w ciemno kupować...
co do sprężyn - wysłałem zapytania do wszystkich sklepów (z rozpędu nawet do 3 niedziałających ;P) i wszędzie to samo - ni ma
do góry
Borys_riot

PostWysłany: Pon Mar 23 2015 9:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam jakąś parę sprężyn do cockera, ale nie mam pojęcia na jakie ciśnienie. więc w najgorszym wypadku moge poratować.
do góry
MdC

PostWysłany: Wto Mar 24 2015 7:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oks, w razie czego będę sie odzywał - po prawie roku gry na koksie "odkryłem" kolejną przyjemność/radoche z nim związaną - gmeranie w nim ;P
do góry
Borys_riot

PostWysłany: Wto Mar 24 2015 10:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co do feednecka to chyna majszybciej i najlepiej będzie przerobić go na eclipse i tyle.
do góry
MdC

PostWysłany: Sro Mar 25 2015 8:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przerobić? rozwiń myśl? bo nie wiem czy to jest to co mi sie kojarzy z planetą (coś na pbnation albo mcarterbrown o "goleniu" gwintu...)
do góry
Borys_riot

PostWysłany: Sro Mar 25 2015 9:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie o to chodzi, zfrezować gwint do wymiarów pozwalających zacisnąć feeda od planety.
do góry
mj

PostWysłany: Pią Mar 27 2015 13:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak to wygląda w praktyce

https://www.youtube.com/watch?v=abt0skj6GWA

ale jednak polecałbym jeszcze rozważyć sprowadzenie części - może uzbierasz jakieś większe zamówienie wtedy i koszty mniej bolesne. Chyba że masz specjalistę który ładnie zrobi ci ego feed.

Można się też rozejrzeć na ebayu? Może ktoś będzie sprzedawał większe zapasy części.
do góry
MdC

PostWysłany: Sob Mar 28 2015 6:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie tego chciałbym uniknąć (czytaj piłowania)... po świętach mam deostać urlop i w planach odwiedzenie rodziny, tak że w chce zachaczyć o wawe (40 km więcej przy trasie 500km dużej różnicy nie zrobi) i sprobować na miejscu coś dobrać do tego gwintu...
do góry
tooniek

Staż (od roku): 2003
Drużyna: eUphoria

PostWysłany: Pią Maj 15 2015 7:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Borys_riot napisał:
Z ciekawości ostatnio zrobiłem przegląd po sklepach w poszukiwaniu części do belasalesa, i okazuje się że są pustki, trochę poratował mnie Irek z Kansusa pozbywając się swoich prywatnych gratów, ale dalej brakuje mi RAM'u.

UK to nie wielka woda :)

http://www.belsales.co.uk/our-products
do góry
Borys_riot

PostWysłany: Pią Maj 15 2015 8:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest mała woda, ale koszty duże :(
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: