WGP trilogy competition pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szula96

Staż (od roku): Nowy
Drużyna: brak

PostWysłany: Sob Wrz 26 2015 19:38    Temat postu: WGP trilogy competition pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ;)
Jest to moj pierwszy post na tym forum i niestety musze prosic o pomoc.
Jestem nowy w paintballu i postanowilem kupic podstawowy sprzet do malowania, wyszlo jednak ze kupilem sprzet jak w opisie (byla okazja) okazalo sie jednak ze marker nie jest do konca sprawny.
Były własciciel mowil ze marker lezał ostatni rok w szafie i wczesniej bylo wszystko ok. Niestety podjalem decyzje kupna bo myslalem ze moj znajomy wymieni oringi lub cos innego i bedzie dzialal, niestety znajomy mnie wystawil i nie obejrzy markera. Problem polega na tym ze powietrze podczas strzalu ucieka bokiem, gdy sie przytrzyma spust do polowy to powietrze ucieka, a z lufy kulki tylko wypadaja bez mocy. Chcialbym wymienic oringi jednak nigdzie nie moge poszukac do tego modelu.
Tutaj moje pytanie do Was, czy to moga byc tylko oringi, czy cos innego i lepiej pozbyc sie tego markera?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: