Autococker SR.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
locha

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Wto Maj 13 2008 12:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no saltus coraz bliżej trzeba się konkretnie ustawić na testy :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
eM

Staż (od roku): 2006

PostWysłany: Wto Maj 20 2008 8:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w kwestii ściągania sr z USA...
Arson napisał ze go 1900 wyniosło, a mi się przez przypadek tańsze trochę sr znalazło znacznie blizej...
Może komuś się przyda:
http://paintballusa.pl/product_info.php?products_id=100
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
szaman_1975

Drużyna: Forest Huntes

PostWysłany: Sob Lip 12 2008 8:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapłaciłem za niego tyle kasy, bo doliczyli mi vat i cło...ale warto bylo, po drugie cena jest zalezna od kursu $ ktory spad ponownie...
teraz czekam na nowa spłuczke, zamowilem Magne zapłacilem za nia na chwile obecna z przesylka 355zł...zobaczymy...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Punisher88

Drużyna: CANIS LUPUS

PostWysłany: Nie Lip 27 2008 16:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A Magna to cudo,w porównania do jajka to dwa SWIATY!!!! Jak komplecik śmiga?
do góry
Punisher88

PostWysłany: Nie Lip 27 2008 16:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzie cię będzie morzna Szaman w najbliższym czasie spotkac. Zamówiłes tego moda do Magny ,taki gumowy dings?
do góry
szaman_1975

PostWysłany: Nie Lip 27 2008 16:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zamowilem tylko spluczke,ale widzialem ja youtube ze podlaczali do markera jakas plytke i bylo lacze radiowe. W cokerze SR chyba sie nie da bo cala plytka jes obudowana jak bunkier,a spluczka smiga jak ta lalka...jak Bóg da to bede na VI Saltusie...
do góry
Punisher88

PostWysłany: Pon Lip 28 2008 11:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Q....wa ! CO to ten cały Saltus! Chodziło mi o ten gumowy dings,zamiast sprężynki....
do góry
szaman_1975

PostWysłany: Pon Lip 28 2008 16:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Chodziło mi o ten gumowy dings,zamiast sprężynki...."...moment sprawdze...niewiem o co chodzi, tak to sie prawdopodobnie nie dogadamy... :lol:
do góry
Punisher88

PostWysłany: Pon Lip 28 2008 20:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pisałem o tym http://pl.youtube.com/watch?v=B1rj_J5lb3U&feature=related
do góry
Grela

PostWysłany: Pon Lip 28 2008 23:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szkoda ze ta rzecz nie ma mq valve.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
szaman_1975

PostWysłany: Wto Lip 29 2008 6:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam tego gumowego "dings-a", nawet niewiedzialem ze cos takiego istnieje, ale jak znajde w sklepie internetowym nie omieszkam zamowiec...
do góry
Punisher88

PostWysłany: Czw Lip 31 2008 8:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co to ten mq valve?
do góry
Grela

PostWysłany: Czw Lip 31 2008 10:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałeś o tym?
Ten zawór mQ2 jest najbardziej oczekiwany tunign w historii z Autococker. Wraz z E-Blade i Race frame, która pozwola na prawdziwe kontroli elektronicznej z cyklu cocking, mQ2 przenosi cocker'a do najwyższego poziomu wydajności, kontroli i ostrzeliwania cyklu. Oczywiście pracuje przy niższym ciśnieniu z powodu zwiększonego przepływu przez zawór poppet valve.
I wiec dlatego szkoda ze fabryczna wersja SR nie ma w standardowej wersji MQ2. Tylko trzeba wsadzić dodatkowa $$, ale to szczegół.

http://www.mqvalve.com/zencart/index.php?main_page=product_info&products_id=180
http://pl.youtube.com/watch?v=5_bqOe7lDfY
do góry
Grela

PostWysłany: Czw Lip 31 2008 19:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Punisher88 napisał:
gumowy dings,zamiast sprężynki....

plus magnez
do góry
Punisher88

PostWysłany: Czw Lip 31 2008 21:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Acha! Teraz wiem o co biega,ten film widziałem już jak zakładałem posta.Myślałem że odnosisz się do loadera,troszkę sie pogubiłem. Ciekawe jaki to ROF ?!
do góry
Grela

PostWysłany: Czw Lip 31 2008 21:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie jest ustawiony na unlimited PSP.
do góry
Xymek [AntX]

Staż (od roku): 2005
Drużyna: AntX

PostWysłany: Wto Sie 05 2008 10:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamówiłem SRke w "Paintball-Arsenal", teraz muszę tylko czekać na paczkę z USa. Jak dostanę już markera w swoje łapy napiszę jakieś krótkie sprawozdanie + zdjęcia. Bo jak na razie nie doczekaliśmy się czegoś takiego w tym temacie - a szkoda bo na pewno parę osób mogło by to przekonać do zakupu koksa ;) .
do góry
Punisher88

PostWysłany: Sro Sie 13 2008 20:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i co tam Xymek? Pisz,pisz chłopie.........
do góry
Xymek [AntX]

Staż (od roku): 2005
Drużyna: AntX

PostWysłany: Pią Sie 29 2008 12:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SRka dotarła do mnie wczoraj...oddałem tylko 10 strzałów i to po nocy, wiec za duzo wam narazie nie napisze. Co zauwazylem to ze klamka jest strasznie głosna - ale to napewno kwestia tego, ze nie jest jeszcze dobrze ustawiona. Dzis jade po karton kulek i zaczna sie prawdziwe testy i zabawa :) bede sprawdzal stock'owa lufe...potem podepne Freak'a...itd itd...jakos na dniach pewnie wrzuce foty calego zestawu. Cierpliwosci :)
do góry
Punisher88

PostWysłany: Pią Sie 29 2008 17:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajo!!! Czekam.-my!!
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: