Autococker SR.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tede80

Staż (od roku): 2008

PostWysłany: Pon Wrz 01 2008 10:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Xymek czemu sprzedajesz swojego SR?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Xymek [AntX]

Staż (od roku): 2005
Drużyna: AntX

PostWysłany: Pon Wrz 01 2008 12:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh wiedzialem ze takie pytanie padnie...po prostu ten marker to nie jest to czego oczekiwalem...czysto subiektywne odczucia...a poza tym mam okazje wziasc ETka - a ta klamka duzo bardziej mi odpowiada...

I to wszystko nie ma za tym zadnej ukrytej histori ;) po prostu nie spodobal mi sie - sprowadzilem go w ciemno ze stanow...obejrzalem...i to jednak nie dla mnie...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
tede80

PostWysłany: Wto Wrz 02 2008 10:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Xymek właśnie chodziło mi o to żebyś napisał co Ci w nim nie odpowiada, żadnych ukrytych wad nie podejrzewałem ;)
do góry
Xymek [AntX]

Staż (od roku): 2005
Drużyna: AntX

PostWysłany: Wto Wrz 02 2008 14:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tede80 napisał:
Xymek właśnie chodziło mi o to żebyś napisał co Ci w nim nie odpowiada, żadnych ukrytych wad nie podejrzewałem ;)

Kultura pracy mi nie odpowiadala...troche grip...kick ktory jest calkiem spory zwlaszcza w trybie ramping...dosc glosny...moze po prostu czegos innego oczekiwalem...sam nie wiem...
Z koleji kumpel z druzyny ktory ma koksa i jest do specyfiki tych klamek przyzwyczajony i odpowiadaja mu, byl SRka zachwycony...i nie podzielal mojego krytycznego podejscia...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
tede80

PostWysłany: Wto Wrz 02 2008 14:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i o to mi chodziło, dzięki za informacje, ja mam orracla i pewnie też bym był zachwycony SR :)
do góry
Punisher88

Staż (od roku): 2004
Drużyna: CANIS LUPUS

PostWysłany: Czw Wrz 25 2008 18:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może jeszcze ktoś ???
do góry
szaman_1975

Drużyna: Forest Huntes

PostWysłany: Sob Mar 21 2009 16:22    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe...mam juz dwa SR...w jednym peklo oko...wydaje mi sie ze od uderzeń bolta...ale kto wie...mam pytanie z innej "beczki", widzial ktos na forum (lub gdzie kolwiek )instrukcje obslugi, ale po polsku do spluczki empire magmy. Jesli tam to bym poprosil na priv linka...
do góry
Punisher88

Staż (od roku): 2004
Drużyna: CANIS LUPUS

PostWysłany: Nie Mar 29 2009 23:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tą instrukcją był bym też zainteresowany,jak coś Szaman dostaniesz to podaj proszę dalej.
do góry
toypistol

PostWysłany: Nie Cze 06 2010 17:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, zamawiam na dniach WGP Autococker SR. Przy okazji chcę zakupić trochę upgradu
1 ANS Cocker QEV http://www.ansgear.com/ProductDetails.asp?ProductCode=ANSCOCKERQEV&CartID=3
2 Custom Products CP 2007 07 Mini Dovetail On/Off ASA http://www.ansgear.com/ProductDetails.asp?ProductCode=CPONOFFASA07DBLACK&CartID=4
3 WGP Worr Games Autococker Clamping Feed Neck http://www.ansgear.com/ProductDetails.asp?ProductCode=WGPCOCKERFEEDNECKDBLACK&CartID=2
4 oraz inline regulator Custom Products Short Regulator http://www.ansgear.com/Custom_Products_Short_Regulator_No_Gauge_Port_Blk_p/cpregulatorshortnoblack.htm lub http://www.ansgear.com/Custom_Products_Short_Regulator_w_Gauge_Port_D_Bk_p/cpregulatorshortyesdblack.htm z portem
i tu mam problem bo nie wiem czy brać z portem na miernik/zegar/ciśnieniomierz (Gauge Port) czy bez niego bo wtedy jest kilka fajnych ofert regulatorów. A jak z zegarem to rozumiem tym wyskalowanym do 300psi a nie do 600 bo klamka chodzi na LP. Proszę o poprawki ewentualnie sugestie co innego lub jeszcze dokupić (ball detent, valve tool, ANS Cocker Valve??) . Od razu napiszę, że MQ2 kupie jak nazbieram kasę. Na razie będę grał na zwykłej stalowej butli 3000psi oraz na Empire Magna.
do góry
donCementos [H_Z]

Drużyna: Hinzki Zwiad

PostWysłany: Pon Cze 07 2010 9:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SR ma w standardzie
-szybkie zawory (Turbo Relief Valves)
-asę on/off
-clamping feed

nie wiem jak z regulatorem wygląda sprawa ale wydaję mi się że zamiana nie jest konieczna.
na Twoim miejscy olałbym te wszystkie duperele i kupił kompozytową butlę.
do góry
mj

PostWysłany: Pon Cze 07 2010 21:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kevlar to dobra inwestycja, w dziale ogłoszeń możńa znaleźć używki w dobrej cenie
co do sr to polecam filmik

http://www.youtube.com/user/paintballtechpb?blend=1&ob=4#p/search/6/GKoBBLv-HDI

Pzdr!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
toypistol

PostWysłany: Nie Lip 11 2010 12:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanie do posiadaczy SR na ile ms ustawić watch time- 400 czy mniej? Na początku potwornie cięło mi kulki- musiałem ustawić regulator HP, LPR oraz lug. Teraz jest lepiej ale nie mam własnego chrono i czekam na jakąś grę żeby skontrolować ustawienia. Czy warto wprowadzić jakieś inne zmiany w ustawieniach. Jest tego sporo i na razie nie jest to dla mnie proste. Szczerze trudno bawić się w metodę prób i błędów, wole oprzeć się na doświadczeniu innych.
do góry
kura1800

Staż (od roku): 2011

PostWysłany: Wto Kwi 24 2012 14:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ma ktos może płyktę do SR na sell?
Ewentualnie całego SR na części.
do góry
kaien

Staż (od roku): 2010
Drużyna: FireDevils

PostWysłany: Sob Sie 25 2012 17:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam kilka problemów z moim KOXEM SR, puki był wyregulowany przez poprzedniego właściciela to było ok, z biegiem czasu się rozregulował i mam ciągle z nim problemy.

1. Marker nie działa na trybie oczu, tak jak cały czas miały przerwę(i nie widać podczerwieni na aparacie cyfrowym)
2.podczas strzału , jakby strzelał podwójnie (kilku doświadczonych graczy mi to mówiło)
3.290FPS mogę dopiero osiągnąć po dokręceniu IVG LUG prawie na siłę (czy mógłby jakiś życzliwy KOXIARZ wytłumaczyć jak dla tłuka jak wyregulować LUG i IVG)

Jak by ktoś mógł napisać co powinienem zrobić, to byłbym bardzo wdzięczny.
do góry
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Sob Sie 25 2012 17:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1 - oczy zabrudzone farba
2 - co znaczy podwojnie ( dwie kulki wylatuja czy co ? )
3 - moze sprezyna sie juz utlukla i czas na nowa lub trzeba podkladke podlozyc jesli regulacja sie skonczyla
do góry
kaien

PostWysłany: Sob Sie 25 2012 17:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2- tak jedna wylatuje normalnie, a druga wypada z lufy przy jednym strzale
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Sob Sie 25 2012 18:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ten dziwny cykl nie powtarza sie za kazdym razem ale np co drugi strzal ?
do góry
kaien

PostWysłany: Nie Sie 26 2012 16:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest tak jak piszesz, czyli co drugi.

A co do oczu są wylizane do czysta, wyciągnąłem aby sprawdzić czy działają i na aparacie cyfrowym widać podczerwień, nie jest to raczej związane z ustawieniami płytki, bo po zresetowaniu jest to samo).
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Nie Sie 26 2012 17:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiec poradz swoim "doswiadczonym " kolega ze zanim zaczna udzielac rad dotyczacych cockerow niech pouzywaja choc jednego :)
Cocker dziala na zasadzie zamknietego bolta i cykl strzalu zaczyna sie wyrzuceniem kulki poprzez ruch bolta i zaladowaniu nastepnej do komory - jesli nie masz ball detentow w markerze to kawalek tasmy w lufe lub ciasniejsza lufa i problem znika .
Co do oczu to juz jest postep bo zaczely dzialac :)
Co dalej nei wiem - moze cos na plytce ze nie czyta sygnalu z oczu ?
do góry
kaien

PostWysłany: Nie Sie 26 2012 20:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki Tonnrud za wszelką pomoc.
Problem z podwójnym strzałem zniknął pod podkręceniu LPR. A oczy sprawdzę miernikiem czy oko odbiorcze podaje jakiś sygnał na wyjściu.

Z KOXEM jest wiele problemów, ale dla tego dźwięku strzału warto się pomęczyć.

EDIT:

Zna ktoś może serwis, lub osobę która by się podjęła sprawdzenia problemu z oczami i wyświetlaczem(strasznie ciemny jest, programować mogę tylko w piwnicy w pełnej ciemni)?
Marker: KOX SR
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: