Cocker rulez cz.2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
POS|Max

Staż (od roku): 2003
Drużyna: Mordor

PostWysłany: Pią Kwi 01 2011 13:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i się porobiło :( chciałem sobie ustawić koksa , zrobić tzw. sweetspoting*.wszystko zgodnie z instrukcją , ale nagle w fazie końcowej zaczęło mi uciekać powietrze przez LPR i za cholere nie mogę ustawić tego tak żeby było Ok , może ktoś pomoże ??
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
mj

PostWysłany: Pią Kwi 01 2011 20:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jeżeli sweetspoting to HPR, i ustwienie sprężyny od młotka. Literówka czy może kręciłeś regulatorem niskiego ciśnienia? Ucieka na gwincie czy "z przodu".

@jankes15 nie rozkręcałem nigdy solenoidu więc nie pomogę, ale może tutaj coś będzie
http://files.planeteclipseb2b.com/eclipseblade/E2-MANUAL-EN.pdf
do góry
mj

PostWysłany: Sob Kwi 02 2011 18:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowy DC :) od planety??

http://www.mcarterbrown.com/forums/paintball-news/156853-planet-ecplise-releases-autococker.html
do góry
POS|Max

Drużyna: Mordor

PostWysłany: Sob Kwi 02 2011 18:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadza się kręciłem HPR ale nagle zaczęło uciekać powietrze z LPR , ucieka z przodu , próbowałem go wkręcać i wykręcać ale nic to nie dało :(
czy jest możliwe żeby się zepsuł??
do góry
M@jki

Staż (od roku): 2008
Drużyna: WGSP[Wesoła Gromadka Szalonego Puchatka]

PostWysłany: Sob Kwi 02 2011 18:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mj napisał:
Nowy DC :) od planety??

http://www.mcarterbrown.com/forums/paintball-news/156853-planet-ecplise-releases-autococker.html

Pryma aprylis to wczoraj było.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
mj

PostWysłany: Nie Kwi 03 2011 17:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj M@jki tak prosto z mostu, trzeba było najpierw trochę napięcia zbudować :)

POS|Max napisał:
zgadza się kręciłem HPR ale nagle zaczęło uciekać powietrze z LPR , ucieka z przodu , próbowałem go wkręcać i wykręcać ale nic to nie dało :(
czy jest możliwe żeby się zepsuł??

Jak ucieka z przodu to może oring w LPR padł, duże ciśnienie z HPR mogło go przedmuchać, nie wiem jaki masz LPR, ale ogólnie w środku jest sprężyna i powinien być jakiś oring
do góry
mj

PostWysłany: Pon Wrz 19 2011 21:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Udało się zdobyć :-D!

Zobaczymy co z niego jeszcze wyjdzie ale pewnie obrany zostanie jedyny słuszny kierunek...pompka :)

i całokształt

do góry
[HSS] Jubszy

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Jarheads, Magfed Poland, Bulwers

PostWysłany: Pon Wrz 19 2011 23:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, no:)
do góry
kura1800

Staż (od roku): 2011

PostWysłany: Czw Kwi 12 2012 7:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś może płytkę od SR na sell?
Jak coś to proszę PW.
do góry
tooniek

Drużyna: eUphoria

PostWysłany: Czw Wrz 12 2013 22:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie,ze tutaj pisze ale dosc pilne...

Jako ze probuje wskrzesic marker WGP Orracle szukam 2 rzeczy:
- cocking rod (nie musi byc koniecznie od orracla)
- pokretlo od asa on/off

Dodatkowo jakis feed afermarketowy bedzie mile widziany :)

Pozdro
do góry
mj

PostWysłany: Wto Wrz 17 2013 19:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kansus jeszcze nie dawno miał parę rzeczy do koksa - może coś się przyda. Ceny niestety nie powalają.
do góry
M@jki

PostWysłany: Wto Wrz 17 2013 20:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mj i co z tą pompką - zdziałałeś coś - pochwal się jakimś zdjęciem ;)
do góry
mj

PostWysłany: Wto Wrz 17 2013 20:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mały offtop
jakiś czas temu zdjęcia wrzuciłem do działu pompki ale w sumie tutaj też wypada :)

do góry
tooniek

PostWysłany: Sro Wrz 18 2013 7:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hello,

Dzieki, juz zamowione :)

BTW moze ma ktos jakies zbedne czesci?

Pozdro
do góry
M@jki

PostWysłany: Sro Wrz 18 2013 21:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cudo!!!
do góry
mj

PostWysłany: Pią Wrz 20 2013 11:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

M@jki napisał:
Cudo!!!

dzięki, klasyka się nie starzeje :)

tooniek napisał:
BTW moze ma ktos jakies zbedne czesci?

części pewnie leżą u każdego w szufladach tylko że zaczyna ich powoli brakować na rynku to włącza się syndrom "a może się jeszcze przyda..."
do góry
tooniek

PostWysłany: Pią Wrz 20 2013 14:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wlasnie zauwazylem ze wszyscy zydza czesci :) Na szczescie znalazlem jeszcze czesci Eclipse w sklepie w PL...

BTW korzysta ktos z REX Kita?
do góry
szary

Staż (od roku): 2005

PostWysłany: Pią Wrz 20 2013 15:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o koksy, to palmer ciągle sprzedaje części, tylko dochodzi cena wysyłki zza oceanu.

http://palmer-pursuit.com/cart/autocockerwgp-auto-cocker-parts-accessories-c-140_2_54_58.html
do góry
mj

PostWysłany: Pią Wrz 20 2013 15:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wow, części planet do koksa w PL - nie sądziłem że aż takie skarby się jeszcze uchowały. Gratki!

Ja mam rexa właśnie w tej planecie powyżej. Trochę wygodniejszy ale świata nie zmienia.
do góry
locha

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Wto Paź 01 2013 22:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam reksia w nexusie. Tak jak mj napisał - ciut wygodniej ale można bez niego się obejść.
edit:
Co do części to wiadomo że nigdy za wiele. Ja skupuje nawet największe padło, coś tam zza oceanu sobie czasem ściągnę i od czasu do czasu podłubię, jakiegoś koksa złożę..
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Następny
Strona 28 z 29

Skocz do: