WGP Autococker
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szuwarq

PostWysłany: Czw Lip 28 2011 18:08    Temat postu: WGP Autococker Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanko kupiłem markera cocker i nie dostałem do niego instrukcji obsługi.Wytłumacze jak wygłada zeby go uruchomic należy nacisnąć mikrusa i zaczyna mrugać led są 3 kolory czerwony pomarańcz i zielony moze ktoś mi powiedziec w jaki trybie jak on strzela.Oraz scina mi kulki przed lufą.Prosze o pomoc!!!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
szary

Staż (od roku): 2005

PostWysłany: Czw Lip 28 2011 19:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze by było, gdybyś zapodał zdjęcie klamki - cockerów namnożyło się przez lata.

Jeśli ścina kulki na bolcie, to albo przucina w trakcie spadania (nie powinien, jesli masz działające oczy), albo uderzenie w kulkę jest za mocne - sprawdź prędkość wylotową, ew. ustawienie dwell.

Łatwo powiedzieć - trudniej zrobić. Ale dopóki nie wiemy dokładnie, co to za klamka, to wiele nie poradzimy.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
szuwarq

PostWysłany: Czw Lip 28 2011 20:57    Temat postu: WGP Autococker Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie chodzi o te "oczy" wyczyściłem wszystko co sie dało jak wkładam palca to przekażnik działa jak wyjmuje to też.Czy w jakiś sposób inny da sie sprawdzić te oczy ??
do góry
marcin80

PostWysłany: Czw Lip 28 2011 22:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dalej malo precyzyjnie okresliles.najlepiej bedzie jesli posluchasz rady Szarego i dasz fotke,bo cockerow jest mnostwo.
do góry
kostrzak

Drużyna: High Five

PostWysłany: Czw Lip 28 2011 23:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w ogóle, jak się nie znasz na klamkach to czemu akurat cocker ? najtrudniejsze markery w serwisowaniu i ustawianiu na świecie ... ale mimo to bardzo fajne ;)
do góry
szuwarq

PostWysłany: Pią Lip 29 2011 18:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do góry
szuwarq

PostWysłany: Pią Lip 29 2011 18:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tutaj obok baterii jest przełącznik jak moze pracowac i nie wiem w jakiej kombinacji jak pracuje.Może to że mam podajnik grawitacyjny dlatego ścina mi kulki.Czekam na pomoc bo niedługo gramy :)
do góry
GripenFan

Staż (od roku): 2003
Drużyna: ex TroubleMakers

PostWysłany: Pią Lip 29 2011 18:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szuwarq napisał:

(...) Może to że mam podajnik grawitacyjny dlatego ścina mi kulki

Bozzz... To żart taki? Czuję się znacznie osłabiony...
do góry
szuwarq

PostWysłany: Pią Lip 29 2011 18:33    Temat postu: WGP Autococker Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno jaki podajnik kupić czy może buć taki http://allegro.pl/elektroniczny-loader-tippmann-ssl-200-triumph-i1727992967.html czy może ten http://allegro.pl/loader-vlocity-junior-paintball-okazja-i1737970146.html czekam na szybką odpowiedz
do góry
szuwarq

PostWysłany: Pią Lip 29 2011 18:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie słabni tylko powiedz co jest nie tak
do góry
litra

Staż (od roku): 2005
Drużyna: blackhorse

PostWysłany: Pią Lip 29 2011 18:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.worr.com/images/support/trilogy_manual.pdf
do góry
szuwarq

PostWysłany: Pią Lip 29 2011 18:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okejos to juz czytałem ale co do tego markera to czy moge nasmarowac gwint tam gdzie sie wkręca butle czy raczej nie można tam nic robic bo ciezko sie ja wkreca i wykreca
do góry
Różowy

Staż (od roku): 2006
Drużyna: eU

PostWysłany: Sob Lip 30 2011 0:19    Temat postu: Re: WGP Autococker Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szuwarq napisał:
I jeszcze jedno jaki podajnik kupić czy może buć taki http://allegro.pl/elektroniczny-loader-tippmann-ssl-200-triumph-i1727992967.html czy może ten http://allegro.pl/loader-vlocity-junior-paintball-okazja-i1737970146.html czekam na szybką odpowiedz

poszukaj lepiej jakiego reloader b, lub b2 (evlukas chyba w ogloszeniach mial w podobnej cenie). Tipmanowy sobie odpusc, Vlocity żre baterie jak glupie...

jesli oko jest dobre, nie ma roznicy jaki masz magazynek - nie powinno sciac kuli - po to je wlasnie wymyslili. Powodów ścięć moze byc wiele, jak juz wyżej koledzy napisali.
Gwintu od butli się nie smaruje - moze uszczelke masz za duża? A broń boże nie smaruje sie fill nipla od napelniania butli - grozi wybuchem!!

biorąc pod uwage jak elementarne pytania zadajesz - nie wróżę Ci świetlanej przyszłości z cokerem :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
[HSS] Jubszy

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Jarheads, Magfed Poland, Bulwers

PostWysłany: Sob Lip 30 2011 9:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Różowy napisał:
biorąc pod uwage jak elementarne pytania zadajesz - nie wróżę Ci świetlanej przyszłości z cokerem :)

Pięknie powiedziane, hłe hłe :)
do góry
GripenFan

Staż (od roku): 2003
Drużyna: ex TroubleMakers

PostWysłany: Sob Lip 30 2011 10:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[HSS] Jubszy napisał:
Różowy napisał:

Pięknie powiedziane, hłe hłe :)

Pieknie opisane:
http://bpv.superhost.pl/sprzet/eblade_timing.html
wystarczy przeczytać ze zrozumieniem, przekłada się na właściwie wszystkie modele. To, że prezentowany na fotce model Trilogy ma mechaniczny rozrząd jest mniej istotne - trzeba zamiast w ustawieniach elektronicznych pogrzebać u zegarmistrza - ale z zacytowanym manualem to powinno być proste :D
do góry
szuwarq

PostWysłany: Sob Lip 30 2011 18:59    Temat postu: WGP Autococker Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za odpowiedzi.
do góry
szuwarq

PostWysłany: Pon Sie 01 2011 17:37    Temat postu: WGP Autococker Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze pytanko co do loudera czy ktos moze polecic konkretny model zeby to wszystko miało rece i nogi :)??
do góry
szuwarq

PostWysłany: Pon Sie 01 2011 18:19    Temat postu: WGP Autococker Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy warto http://allegro.pl/loader-empire-reloader-b2-w-obudowie-hybryd-i1745573131.html
do góry
szuwarq

PostWysłany: Pon Sie 01 2011 18:42    Temat postu: WGP Autococker Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy moze taki http://allegro.pl/velocity-eye-force-promocja-i1743964555.html prosze o rade i dziekuje za odpowiedzi markera rozgryzłem kulki zbija dlatego ze sie zacina ten tłoczek i prędkość wylotowa była za duża i dlatego kulka pękała i oczy sie automatycznie odłanczały i dlatego przechodził w inny tryb.Dziękuje za podpowiedzi jeśli jeszcze ktoś ma jakieś uwagi prosze pisać bede działać w tym kierunku :)
do góry
Różowy

Staż (od roku): 2006
Drużyna: eU

PostWysłany: Wto Sie 02 2011 7:15    Temat postu: Re: WGP Autococker Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Różowy napisał:
poszukaj lepiej jakiego reloader b, lub b2 (evlukas chyba w ogloszeniach mial w podobnej cenie). Tipmanowy sobie odpusc, Vlocity żre baterie jak glupie...

Jak już napisałem B2 jest lepszy (przynajmniej w moim odczuciu).
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: