WGP Autococker
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
łoker

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Brak

PostWysłany: Wto Sie 02 2011 8:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Różowy dobrze mówi, lepiej kub b2 ;D
A jeśli chcesz magazynek który naprawdę zda egzamin do tego markera polecam Emipre prophecy, oczywiście używane ( kupisz już za ok.250 PLN ), czyli lepiej dołóż do tego interesu i miej porządny zestaw, bo za kilka dni-tygodni-miesięcy, znudzi Ci się ten loader i kupisz następny i będziesz sobie robił niepotrzebne koszty.

Jeśli dalej nie będzie Ci to nie odpowiadało poszukaj opinii tutaj:
http://paintball.info.pl/?action=sprzet&kat_id=5
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
szary

Staż (od roku): 2005

PostWysłany: Wto Sie 02 2011 11:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co do wkręcania butli - wkręcasz ją pod ciśnieniem? Bo jeśli tak, to będzie cieżko chodziło i nic z tym nie zrobisz - jedyna opcja to opróżnić butlę przed wykręceniem (duzo strzelania), albo zamontować ASĘ on/off - wtedy nie ma problemu z wykręcaniem butli.

I POD ŻADNYM POZOREM nie używaj smaru przy butli HP. Ciśnienie w takiej butli to średnio 100-200 atmosfer - użycie oleju/smaru zamienia ją w silnik diesel'a i wysadza w powietrze zawór:

http://paintball.info.pl/?action=news_details&page=390&kat_id=&id=357&ver=

Marker, tak jak piszą powyżej, to Trilogy - manual masz w linku wyżej, a koksy potrafiąbyć bardzo różne, np takie:

albo takie:

i na podstawie tak skromnego opisu nie dało się nic stwierdzić.
do góry
szuwarq

PostWysłany: Wto Wrz 13 2011 17:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnośnie bolta jeden z oringów jest większy?Czy tak ma być bo jak gadałem z innymi to jest to dziwnie podejrzanie.Czy może ktoś mi odpowiedziec na to pytanko ??
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Różowy

Staż (od roku): 2006
Drużyna: eU

PostWysłany: Sro Wrz 14 2011 7:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szuwarq napisał:
Mam pytanie odnośnie bolta jeden z oringów jest większy?

nie widaomo jakiego masz bolt'a :) generalnie jesli bolt przesuwa się gładko, nie czujesz że w czasie strzału powietrze wylatuje Ci do tyłu bokami bolta to jest ok.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
szuwarq

PostWysłany: Sro Wrz 14 2011 18:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bolt jest od autococker trilogy pro SF (zdjęcie na 1 stronie) nic nie uchodzi powietrza ale dos ciezko chodzi nasmarowałem go jest lepiej.Czy tak ma byc ??
do góry
M@jki

Staż (od roku): 2008
Drużyna: WGSP[Wesoła Gromadka Szalonego Puchatka]

PostWysłany: Sro Wrz 14 2011 19:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W niezagazowanym markerze bolt powinien chodzić dość lekko więc powiedziałbym, że musisz wymienić oring. Zagazuj drania i jeżeli masz chrono sprawdź fpsy.
do góry
szuwarq

PostWysłany: Sro Wrz 14 2011 21:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałbym wiedziec jaki rozmiar tego oringu.Sprawdzałem i prędkość to 301-311.Można gdzieś dostać nowego bolta w Polsce ?? Szukam nowego bolta oraz weżyków do 3-wave moze ktos wie gdzie to mozna kupic.
do góry
mj

PostWysłany: Sob Wrz 17 2011 9:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oringi do koksów są najczęściej w kompletach oznaczana kolorami dlatego ciężko czasami znaleźć konkretny rozmiar. Jeżeli planujesz dłuższą zabawę do proponuje jakiś mały import zza oceanu... tam znajdziesz wszystko. Co do wężyków ponoć w sklepach modelarskich można znaleźć odpowiednie, ale sam tego nie ćwiczyłem.
Dodatkowo w Polsce możesz podzwonić po sklepach może coś mają jeszcze na magazynie a nie koniecznie na stronie. Nowy bolt widziałem w jednym warszawskim sklepie.
do góry
szuwarq

PostWysłany: Sro Wrz 21 2011 18:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze pytanko gdzie mozna kupic "drop" (tak to chyba sie nazywa ) a jak nie to z jakiego materiału moge to zrobic bo mam możliwość zrobienia czegos takiego (http://palmer-pursuit.com/cart/index.php?main_page=popup_image&pID=231) chodzi mi o cos takiego
do góry
mj

PostWysłany: Sro Wrz 21 2011 21:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm w sklepach o dropy to już chyba ciężko, używki możesz poszukać na forum, na pewno się coś znajdzie, może nawet w niezłej cenie

Jeżeli robić to z aluminium chyba...jakiś mocny stop, 6061?... ale tu ekspertem nie jestem
do góry
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Sro Wrz 21 2011 22:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widzialem tutaj ( nowsza wersja tego co chcesz - reklama on http://dragon-paintball.com.pl/shop/product_info.php?products_id=143 - reklama off )

Co do materialu to proponowal bym aluminium - rodzaj i stopien utwardzenia dowolny zalezy od tego co chcesz z tym dalej robic :)
do góry
babcia

Staż (od roku): 1995
Drużyna: Banshee/Madsheep/Pieszczoszki Babuni/1 Samodzielny Pułk Kawalerii Kozackiej

PostWysłany: Wto Wrz 27 2011 7:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drop forward niezbyt piękny możesz zrobić z kawałka płaskownika stalowego. Weź pod uwage to że będzie na tym wisieć system HP więc odpowiednią wytrzymałość to musi mieć. 129PLN za kawałek metalu to pomyłka ;-) - lepiej poszukaj wśród używek - wielu starszym graczom takie duperelki poniewierają się po domu bo w pewnym momencie poszła moda że mieć dropa "to nie honor". I potem miło było słyszeć jęki "znów nas pojechali Ci z dropami". ;-)

Ja na Predatorze mam dropa polskiej produkcji z Serid Wild Games sprzed ~10-11 lat w kształcie czarnego węża z oczami. O takiego jak na tym Matrixkie LCD (też moim swego czasu ;-)):
http://pmp.info.pl/main.php?g2_itemId=54

Zdrówko
do góry
[HSS] Jubszy

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Jarheads, Magfed Poland, Bulwers

PostWysłany: Wto Wrz 27 2011 8:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

babcia napisał:
Ja na Predatorze mam dropa polskiej produkcji z Serid Wild Games sprzed ~10-11 lat w kształcie czarnego węża z oczami.

On też tani raczej nie był;) Jeden sklepik na Śląsku kisi pod ladą całą limitowaną serię dropów Serida:D
do góry
babcia

Staż (od roku): 1995
Drużyna: Banshee/Madsheep/Pieszczoszki Babuni/1 Samodzielny Pułk Kawalerii Kozackiej

PostWysłany: Wto Wrz 27 2011 8:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dostałem w prezencie. Urok grania czasami w jednej ekipie z właścicielem firmy. :-P

Zdrówko
do góry
szuwarq

PostWysłany: Pon Kwi 16 2012 17:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam taki mały kłopot nie moge ustawić fps-ów max to 220 i koniec jakaś rada
do góry
szuwarq

PostWysłany: Pon Kwi 16 2012 17:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a bateria nowa nic nie syczy hp na full
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Pon Kwi 16 2012 17:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czym krecisz ustawiajac fps ?
do góry
szuwarq

PostWysłany: Pon Kwi 16 2012 17:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odkręcam cocking rod i imbusem kęce zgodnie z zegarkiem w prawo
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Pon Kwi 16 2012 17:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli wczesniej dziala to wymien sprezyne na mocniejsza lub tez podloz pod ta co jest
jesli nie dzialal wczesniej podnies cisnienie na regu
do góry
szuwarq

PostWysłany: Pon Kwi 16 2012 17:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wcześniej miałem taki problem ze ciekł przy 3 way'a wymieniłem 2 oringi i działał ale któregoś razu rozkręciłem całego aby nasmarować wszystkie oringi i od tego momentu już jest wielki lipton
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: