Karnivor Autococker
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sim4

Staż (od roku): 2005
Drużyna: BLACKHORSE

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 13:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam Prostocka04 i jestem zadowolony do lasu mi to wystarcza ale na szybszych grach już cierpię, a że koledzy inwestują w sprzęt z wyższej półki to czemu nie mogę ja ?
Może warto ten temat odświeżyć – ja chciałbym wiedzieć
1. Co z regulacją czy to nie za wiele jak dla mugola z 0 stażem ?
2. Jak klameczka ma się do spida ?
3. itp..................................................
Po prostu ile osób miało przyjemność tym grać i jakie są wrażenia ?

Mam już cocera i lubię przyzwyczajać się do 1 marki czyli mam nadzieje że mnie przekonacie zwłaszcza, że większość moich znajomych tą inwestycję mi odraza.:(

Ps. Szukałem w archiwum i trochę o tym pisano ale nie widzę oddzielnego tematu na Karnivora.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
kaczy

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 13:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To chyba mnie wyszukiwarka bardziej lubi...
do góry
BigBadWolf

Staż (od roku): 2003
Drużyna: Spire Division

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 13:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karnim gra(ł)? chociazby Roger (Chronic Team) ,Buczo (Cigorsi) oraz Pumex (K68) oni graja na speedzie i dobrze im to idzie :) (kurcze, rymuje ale nie czuje)

jesli po Engliszu kumasz polecam pb.review.com tam znajdziesz opinie ludkow zza wielkiej wody.
Ja niestety tylko moge tak pomoc, mialem coprawda karniego w lapach ale ciezko sie wypowiedziec pro
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
pumex

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 14:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wolf napisał:
pb.review.com tam znajdziesz opinie ludkow zza wielkiej wody.

Co do pbreview moja rada: czytaj tylko negatywne komentarze - jest szansa, że wtedy wyłowisz coś przydatnego.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Spławik

Staż (od roku): 1997
Drużyna: NF/TT

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 14:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

^
Dokładnie...
do góry
litra

Drużyna: blackhorse

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 14:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W filmie Traumahead Huntington Beach jest pokazana linia produkcyjna Karnivora- można się rozchorować :(
do góry
sim4

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 14:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

litra napisał:
W filmie Traumahead Huntington Beach jest pokazana linia produkcyjna Karnivora- można się rozchorować :(

widziałem widziałem :)
do góry
Trouble Macios

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 15:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siema Sim, tez zastanawialem sie nad ta klameczka, pogadalem z Gripenem, poopowiadal mi o niezadowolonych chlopakach szczeciniakach, i tak przestalem sie nim interesowac ;)
( podobno ciezki do regulacji )
do góry
Ba

Drużyna: therapy

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 15:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajna klameczka. Jest to koker, więc masz zapewnioną celność i chyba najdelikatniejsze obchodzenie się z kulkami. Raczej polecam E2. Te z E1 co prawda mają lżejszy spust niż w innych ekoksach z E1, lecz mogą bałnsić. (No chyba, że masz switch moda :P, własnie takiego beta testujemy)
Niektóre egzemplarze trza podokręcać, gdzieniegdzie sycały i odkręcaly się np ball-detenty i tym podobne. Pozatym jest to chyba najlżejszy koks.. No może oprócz żółwi z q valvami...
Regulacji prawie ni ma. Ustawiasz Factory fasty i banglasz.
Ta klamka jest stworzona do speeda. Byleby z haloB.
Aha, jak to koksy jest cicha, ale niektórzy twierdzą, ze brzmi jakby koń szczał na blachę..
Co do wad, to ma, oprócz wspomnianych niedoróbek w skręcaniu, popierdoloną regulacje prędkości także czasami trza pół markera rozebrać coby wyjściowo ustawić. Potem już tylko regulatorem.
do góry
sim4

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 15:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BA tanx ! - właśnie o to mi chodzi.
Macios opinie ze Szczecinia słyszałem ale biorę poprawke bo chłopaki nie lubią zbytnio majsterkować, propo Gripena to fakt on mnie przychamowuje ale same Borgi nie mogą być w Gorzowie :).
do góry
Buczo

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 19:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chulam na Karnim od zeszłego roku.
Zmiana E1 na E2 to wypas po maksie dla tego markera (spust, ROF, filrty TT, ustawienia, mody przy sofcie 1.1, zajebiście niskie zużycie energii baterii - miodzio).

Ram Nexusa też sporo daje - niższe cisnienie na LPR i mniejszy efekt kopnięcia. ROF powyżej 16 jest realny do osiągnięcia bez żadnego problemu, bez bouncea. Im lepsza spłuka tym bardziej stała prędkość podawania co oczywiście ma wpływ na ROF.
Niskie zużycie powietrza też ma swoje niebagatelne zalety.

Nigdy nie miałem żadnych problemów, ani z prędkościa początkową i jej ustawieniem, cięciem kul ani z niczym innym (nawet na E1 da sie tak ustawić spust i fitry aby przy w miarę zadowalającego ROF powiedzmy 12/s nie bounceował)

A co do regulacji i kręcenia przy nim to jakaś ściema. Jedyne kręcenie jest przy wkręcaniu i wykręcaniu butli :) Resztę załatwia elektronika.

I żeby było jasne piszę o swoich doświadczeniach a nie tym, że widziałem, trzymałem w łapkach przez 3 min, strzelałem na hrono itp.

Prawda jest też taka, że każdy chwali to co ma :)
do góry
BigBadWolf

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 21:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oo jest i buczo :)
aa pamietalem ze ma karniaka :D
do góry
Buczo

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 22:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:) Mam nadzieję, że na BC pronka siekniemy.
do góry
Albert_SK

Drużyna: Sfora/Kamikaze

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 23:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jesli chodzi o skarbnice wiedzy o jakimkolwiek sprzecie to ja polecam jednak pbnation ale spokojnie na 2 tygodnie lektury jest (zwlaszcza wszelkie sticky topics). Karnivorem mialem okazje sie pobawic i pamietam ze to byl jedyny cocker ktory naprawde mi sie podobal. Dzisiaj z E2 to musi juz niezle zamiatac. Sporo na pewno by o nim powiedzial "król Roger" ktory mial pierwszego w PL (chyba?) z reszta ostatnio mnie lekko zarazil cockerami ale jeszcze sie do konca nie dalem :P. Pozdrawiam... :D
do góry
ROGER

Staż (od roku): 2002
Drużyna: Grim Reapers

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 23:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

grałem kilkoma klamkami teraz mam matrixa DM5 i szczeze moge powiedziec zalety dm5 to to ze jest cichy szybki ale w porownaniu do karnivora niema nawet szans ktos kto posiedzi ustawi jakies tam standardowe ustawienia pod swoje palce a nie pod czyjes to bedzie nim wymiatał ze hoho nie scina kulek mało gazu a najwiekszym jego atutem jest celnosc ktorej nie maja inne markery.jak wspomniałes ktos w szczecinie narzekał na niego ale z tego co pamietam koles przyznał sie ze nie poznał tej klamki dobrze jezeli ktos miał problemy z ustawieniem predkosci to tylko dlatego ze ustawił raz 298 i myslał ze zawsze tak moze grac ja ustawiłem ponad rok temu 290 i do teraz kolega nim gra i nic nie zmienia wiec kup karnivora i ciesz sie z zajebistej klami jezeli bedziesz potrzebował ustawienia to zapraszam na maila lub gg przeszle ci kilka stałych ustawien i sam sobie wybierzesz pamietaj do karnivora tylko Halo pozdro
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
RemaS

Drużyna: poszukiwana :)

PostWysłany: Pon Lis 28 2005 23:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do kazdej klamy tylko halo b ;]
Evo II stanowczo mowimy... NIE! ;)

zdrowko
do góry
pumex

PostWysłany: Wto Lis 29 2005 8:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po ostatnim trenigu tak mi przyszło do głowy:
Gdy feed świeci pustkami
Nie gardź i "Jajami".
do góry
BigBadWolf

PostWysłany: Wto Lis 29 2005 10:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

reball w halo sie zacina ?
Jajo etap swoj zaczyna :)
do góry
Pablo

Staż (od roku): 1998
Drużyna: Aliens

PostWysłany: Wto Lis 29 2005 10:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A moze by tak nowy topic dla wierszokletow :-PPP
do góry
BigBadWolf

PostWysłany: Wto Lis 29 2005 10:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja nie mam talentu
jak naskrobie smetów
czasami sam nie czuje
gry pisze, a rymuje :)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: