Wędrzyn-Bostock KOSZULKI

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> dolnośląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pacolee

Staż (od roku): 1995
Drużyna: Las-C.C. Dow. Balony-PITBULL

PostWysłany: Czw Wrz 15 2016 12:08    Temat postu: Wędrzyn-Bostock KOSZULKI Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich którzy wybierają się do Wędrzyna na największy teren zurbanizowany w europie.Zapowiada się super impreza i z racji tego mam pomysł na zrobienie koszulek z fajnym logo i ksywkami na plecach dla wszystkich chętnych z Dolnegośląska i okolic , oraz najemników,którzy będą chcieli wystąpić w jednej ekipie.Koszulki będą czarne w określonych rozmiarach , króre będa nakładane na zewnątrz , ponieważ będzie to październik.Niebawem zapodam projekt i orientacyjną cenne,wiadomo jeżeli będzie duże zainteresowanie cena będzie niższa ....:)
Otwieram Listę;

1.PACO XXXL
2.NEGO M
3.ŁUKI XL
4.SZWAGIER M
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
SIWY

Drużyna: U.S Boska Wola

PostWysłany: Czw Wrz 15 2016 17:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ponieważ jako organizator mam juz gotwy projekt koszulek to chciałem sie tylko upewnić. Nie zamierzasz wykorzystywać żadnych elementów graficznych związanych z imprezą bez mojej zgody?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
pacolee

PostWysłany: Czw Wrz 15 2016 19:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie !!!Ponieważ sam też organizuje gry scenariuszowe i nie zamierzam robić tobie konkurencji , ani korzystać z twojej grafiki czy nazewnictwa!!! Robię raczej koszulkę dla ekipy którą chcemy przyjechać do Wędrzyna ,miałem okazje grać 2 razy na tym terenie i naprawdę warto !!! Dlatego zapraszam wszystkich znajomych i organizujemy wyjazd....:) pozdro paco
do góry
SIWY

Drużyna: U.S Boska Wola

PostWysłany: Pią Wrz 16 2016 8:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za info, wolałem sie upewnić bo różnie już bywało ;) ( nie chodzi oczywiście o Ciebie).
Swoją drogą fajna inicjatywa, mam nadzieję że do zobaczenie w Wędrzynie. Pozdrawiam Siwy
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
pacolee

PostWysłany: Pią Wrz 16 2016 21:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoko namawiam coraz większe grono ....Będzie Zajebiście....:)
do góry
mikron

PostWysłany: Nie Wrz 25 2016 20:50    Temat postu: Re: Wędrzyn-Bostock KOSZULKI Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pacolee napisał:
Witam serdecznie wszystkich którzy wybierają się do Wędrzyna na największy teren zurbanizowany w europie.Zapowiada się super impreza i z racji tego mam pomysł na zrobienie koszulek z fajnym logo i ksywkami na plecach dla wszystkich chętnych z Dolnegośląska i okolic , oraz najemników,którzy będą chcieli wystąpić w jednej ekipie.Koszulki będą czarne w określonych rozmiarach , króre będa nakładane na zewnątrz , ponieważ będzie to październik.Niebawem zapodam projekt i orientacyjną cenne,wiadomo jeżeli będzie duże zainteresowanie cena będzie niższa ....:)
Otwieram Listę;

1.PACO XXXL
2.NEGO M
3.ŁUKI XL
4.SZWAGIER M

5.MIKRY S
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> dolnośląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: