PACO [*]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> dolnośląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hobbit [H_Z]

Staż (od roku): 2008
Drużyna: Hinzki_Zwiad

PostWysłany: Czw Paź 05 2017 17:49    Temat postu: PACO [*] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uznałem że należy wrzucić tutaj tę informację... Spoczywaj w pokoju Paco. [*]

Cytat:
Dotarła do nas tragiczna i smutna informacja...
Przed dwoma dniami zmarł nagle Paweł "Paco" Pytlak. Wielki popularyzator paintballa, organizator setek znakomitych eventów, pasjonat i gracz. Zaraził swoją miłością do paintballa rzeszę zawodników, graczy, hobbystów... Spowodował powstanie licznych drużyn na terenie Wielkopolski i Dolnego Śląska. Odszedł człowiek-instytucja, którego brak jako ludzie i jako paintballiści dotkliwie odczujemy.
Składamy szczere kondolencje Rodzinie Pawła.
Paco - Spoczywaj w Pokoju...
Pożegnanie naszego znakomitego Kolegi odbędzie się jutro (czwartek) w kościele w Sławie, o godzinie 14.30

https://www.facebook.com/paintballwpolsce/photos/a.412853108865062.1073741828.412113688939004/880605972089771/?type=3&theater
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Kardyn

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Renegaci

PostWysłany: Czw Paź 05 2017 19:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytając to wielki smutek mnie ograną , zmarł człowiek który przez przypadek zaraził mnie paintballem . Nigdy nie zapomnę swojej pierwszej gry " Arnhem 2 " i tego klimatu , którą stworzył w Pniewach koło Lubosza .
Paco będziesz z nami i w naszych sercach póki my tu jesteśmy .
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
pawsss18

Staż (od roku): 2015

PostWysłany: Pią Paź 06 2017 18:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

RIP [*]
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
koczis66

Staż (od roku): 2006

PostWysłany: Sob Paź 07 2017 23:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dawno go nie widziałem, i już nie zobaczę. Wielka szkoda. RIP [*]
do góry
borasson

PostWysłany: Nie Paź 08 2017 19:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a tu sprzęt na Malczyce przygotowany, oringi wymienione... kurde. Do dna panowie i panie... za Paco ;(((((((((((((
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> dolnośląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: