Clone - problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> MacDev
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Wto Kwi 20 2010 19:57    Temat postu: Clone - problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko - zna ktos jakis serwis ( nie musi byc autoryzowany ) ktory moglby naprawic wade oprogramowania clona i gdzie moglbym zakupic uszczelki dla tegoz markera ?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Patryk[Intoxicated]

Staż (od roku): 2005
Drużyna: Rzeszów Intoxicated

PostWysłany: Wto Kwi 20 2010 20:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://oringmonkey.com/

A w fanatixie nie maja serwisu? Moze http://www.maxs-sport.com ? Sa niby dystrybutorami na europe.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Patryk[Intoxicated]

Staż (od roku): 2005
Drużyna: Rzeszów Intoxicated

PostWysłany: Wto Kwi 20 2010 20:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mozna wiedziec co to za wada oprogramowania?:)
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Wto Kwi 20 2010 20:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakis w europie ;)

Serwis moze i maja ale wypowiadal sie nie bede bo niecenzuralne slowa nie uchodza w moim wieku ;/

Max tez mi nic nie pomoze bo Fanatix wlasnie od nich bierze a tam nie ma ponoc . . .

Ramping programowany jest od 4 a cokolwiek sie ustawi lapie od 6,5 bps ( tak i na moim jak i na sklepowym prosto z podelka ) . . .
do góry
tooniek

Staż (od roku): 2003
Drużyna: eUphoria

PostWysłany: Sro Kwi 21 2010 14:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Swego czasu http://www.cd-sportz.ch/ byli drugim przedstawicielem MacDeva na Europe
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Fisz

Staż (od roku): 2003
Drużyna: Valken

PostWysłany: Sro Kwi 21 2010 15:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej pierwszym :D I jeśli już to oni na pewno będą mieli najnowszy bios do klamki.
do góry
Grela

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Sro Kwi 21 2010 15:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, i także tez zapytaj chlopakom z Frankfurt Syndicate. Jeden kolo zajmuje się oprogramowaniem dla Tadao oraz do markerów Macdeva.
do góry
Hetman

PostWysłany: Pon Kwi 26 2010 18:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A że tak się offtopnę: na czym jest ta płytka? Jakiś pic?
do góry
TurnBackOrDie

PostWysłany: Pią Maj 14 2010 15:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli chcesz uszczelki to pozostaje tylko dorobienie ich... Fanatix ściąga je jakieś 2 miechy (serwis jak byk) a ja zrobiłem w 2 dni tzn. zamówiłem telefonicznie gwoli ścisłości :)
do góry
Jerzu

Drużyna: Czarna Rota

PostWysłany: Sob Maj 22 2010 0:43    Temat postu: SERWIS Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do serwisu to mogę Ci go ogarnąć, znam klamki Mac Dev, reperowałem CYBORGA pzdr
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Sob Maj 22 2010 0:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z powodu braku w firmie na F w ktorej marker byl kupiony jakiegokolwiek zestawu naprawczego przez pol roku i wady fabrycznej plytki w tych markerach postanowilem marker zamienic na pieniadze gdyz kupiony w pazdzierniku nie oddal do dzis zadnego strzalu a to chyba niezbyt dobry interes dla gracza ;/
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> MacDev Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: