Tactical Drone by MacDev
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> MacDev
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Philippe

Drużyna: Hunters Crew

PostWysłany: Pią Cze 12 2009 18:02    Temat postu: Tactical Drone by MacDev Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

For years now MacDev have made high end markers for use in tournament paintball. The designers at MacDev have now made a new marker specifically designed for use in scenario paintball.

Construction
The Drone is CNC machined from solid Aluminium billets, without castings or cheap plastic parts, you will receive the same quality expected from MacDev high end tournament markers.

Pneumatic Drive
The Tactical Drone is based on a simplified, valveless version of the popular Droid marker of 2008, however it has enough changes to the drive system to make it a new design in its own right.

The pneumatic drive is fed by the next generation of inline regulator, the new Gladiator RX2. The new inline boasts industry leading flow, recharge, reliability and ease of maintenance.

Electronics
The board inside the Drone is based on the Cyborg RX electronic platform, however programming and feedback is achieved via a chameleon LED housed in the rear of the grip frame. A powerful microprocessor achieves lightning fast firing response and allows the user to access fire modes and select fire options.

Limitless Potential
Add-ons for the Drone will give almost limitless combinations and customisation to your marker, the Drone is the perfect platform for your ideal scenario machine-gun.

Key Specifications
Length,Width, Height (with Barrel) 475mm/225mm/45mm Power 9V Alkaline
Weight (with Barrel/no Barrel) 1056g/961g Barrel Thread AutoCocker
Propellant Compressed Air/N2 Included Barrel 12" 0.693 bore
Air Efficiency 1400+ rounds per 68/4500psi

The Tactical Drone is tentatively set for release at the end of July 2009
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Grela

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Pią Cze 12 2009 19:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry kierunek :D Yahooo
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Pablo

Staż (od roku): 1998
Drużyna: Aliens

PostWysłany: Pią Cze 12 2009 20:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to kto nastepny do lasu?
do góry
ROŻEK

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Ranger

PostWysłany: Pią Cze 12 2009 23:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dye
pe
dlx
? ;>
do góry
Grela

PostWysłany: Pią Cze 12 2009 23:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlx juz jest...bo to SP.
do góry
Pablo

Drużyna: Aliens

PostWysłany: Sob Cze 13 2009 0:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pe tez juz dawno ego zrobilo w camo i z kolba ;-)
do góry
lewro

Drużyna: Adventure Team 1,

PostWysłany: Nie Cze 14 2009 14:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nareszcie dobry kierunek
do góry
Vetlorcono

Staż (od roku): 2008

PostWysłany: Nie Cze 14 2009 19:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A Dye też robi w kamo swoje cudeńka ;) Dobra alternatywa dla tych co chcą mieć dobry sprzęt a chcą grać w lesie. Wygląda trochę jak SP1. Ciekawe jak cena... Zaawansowana klamka do lasu to jak narazie najbardziej spodobał mi się Bob Long Tactical i BT TM7 <--- nie wiem czy tak się nazywa dokładnie, ten na bazie miniacza.
do góry
pyokyo

Drużyna: Dyfuzor / Ała Ała

PostWysłany: Nie Cze 14 2009 20:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najsss ;]
do góry
Grela

PostWysłany: Czw Cze 18 2009 12:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do góry
Grela

PostWysłany: Czw Cze 18 2009 12:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

double post
do góry
locha

Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Czw Cze 18 2009 15:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Droid w mundurku :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
M@jki

Drużyna: WGSP[Wesoła Gromadka Szalonego Puchatka]

PostWysłany: Sob Gru 05 2009 10:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już jest w slepie na F :D
do góry
EZOGHUL

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Hell Raiders

PostWysłany: Pią Sty 08 2010 21:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A teraz u mnie w domu :)
do góry
EZOGHUL

PostWysłany: Sob Sty 09 2010 14:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MacDev Tactical Kromm Drone :)

Dziś pierwsze próby i musze przyznać, że marker ciekawy, ustawienia intuicyjne - jutro chrzest bojowy.

Na fotce z lufa kromm 14" wersja jeżyk, które wchodzi dosłownie na styl.

do góry
M@jki

Drużyna: WGSP[Wesoła Gromadka Szalonego Puchatka]

PostWysłany: Sob Sty 09 2010 15:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ezog czekam z niecierpliwością na twoją opinię o tej klamce bo już wiem, że to mój następny marker.
Przede wszystkim ile gazu to je, jakie tryby, jak z konserwacją, co jest w opakowaniu, jakie skoki fpsów zanowotałeś, na jakich kulkach strzelałeś, na jakiej wkładce w kromie no i co ci tam jeszcze się nasunie podczas testów.

Dzięki i czekam.
do góry
michu123

Drużyna: PWT

PostWysłany: Wto Mar 02 2010 13:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

EZOGHUL napisał:
Dziś pierwsze próby i musze przyznać, że marker ciekawy, ustawienia intuicyjne - jutro chrzest bojowy.

I jak tam Drone się spisuję, jakieś uwagi?
do góry
EZOGHUL

PostWysłany: Sro Mar 17 2010 10:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś tam naskrobie:

Marker jest naprawdę solidnie wykonany - dokładnie odlany, przemyślany, świetnie leży w ręce, nawet ktoś z łapami Pudziana da sobie rade :). Przesiadłem się na niego z DP3G se, który przy TC jest w moim odczuciu troche zabawkowy.
W sumie to jakby nie patrzeć trochę podzespołów z droida, a trochę z cyborga m.in. Gladiator RX2 Inline regulator cyborga - czyli wysoka jakość.

Posiada 10 trybów strzelania, pod ręką masz semi, 3burst i full auto zmieniane za pomocą przycisku znajdującego się pod włącznikiem z tyłu rękojeści- tryb sygnalizowany jest kolorem diody zielony/semi, niebieski/3burst, biały/full auto.
W trybach ustalić można m.in. liczbę kul/s włącznie z ograniczeniami ilościowymi. Osobiście gram na blokadzie 8,5k/sek ale jego maks to coś w widełkach 26-30k/sek
Bardzo dużo ustawień na płytce dot samej pracy markera.

Co do konserwacji. Nie jest już tak mało pracy jak w dp3g. Tutaj po odkręceniu zaślepki znajduje się bolt składający się z 4 elementów i kilkunastu uszczelek /w samym markerze jest użytych 11 rodzajów oringów/.

Na kromie 0.689 i zero winter i ustawieniach fabrycznych czy m.in dwel 15, ABS chyba 4 z butli 3000/48 wystrzelił niecałe 800 kulek /fps ok 270/, na stokowej lufie 0'693 tycha samych kulach i podniesionym dwell'u do 17 i abs do 6 z w/w butli około 600 kulek /fps około 295/.

Jak po grze brałem ego8 aby sprawdzić jak się z niego strzela, to miałem wrażenie, że ma duży odrzut w porównaniu do TC.

W sumie byłem do tej pory na 4 strzelaniach i nie miałem z nim problemów. Na bolcie ani razu nic mi nie rozwaliło.

Specyficzny jest dźwiek tego markera - jakby się strzelało z czegoś o większym kalibrze.
Na kromie skoki fps miałem około 7jednostek na stokowej lufie około 10jednostek.
Jeszcze dodam, że stokowa lufa chociaż jednoczęściowa i wiadro okazuje się bardzo celna na zerówkach /bo te akurat używam/.
do góry
Maciejo

Drużyna: TLW

PostWysłany: Wto Gru 14 2010 21:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mógłby ktoś jeszcze coś o nim napisać jak innym użytkownikom się sprawuje, przymierzam się do zakupu tej klamki i chciałbym coś więcej usłyszeć od was.

Pozdrawiam M.
do góry
"MaJkeL"

Drużyna: R.W.N.

PostWysłany: Sro Mar 02 2011 22:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Tez chetnie poznam opinie innych ktorzy strzelali z tej klameczki, moja za 3 tygodnie dotrze do mnie dlatego chetnie poczytam wiecej o Dronku.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> MacDev Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: