Cyborg
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> MacDev
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafik!

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Therapy (dawniej Templars)

PostWysłany: Czw Paź 11 2012 16:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Parravon napisał:
Ok to ja poproszę najlepiej w kolorze fioletowy jak zobaczyłem takiego ostatnio to padłem.
Był przepiękny :D

Taki?

do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Parravon

PostWysłany: Czw Paź 11 2012 16:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No mniej więcej wydaj mi się że tamten odcień fioletu był nie co ciemniejszy lub w pełnym słońcu wyglądał by podobnie.
Mi tam się podoba :D
do góry
Grochu_Riot!

Drużyna: Riot Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 11 2012 18:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

soft v2 polecam, upgrade banalnie prosty.
do góry
Pupgo

PostWysłany: Czw Paź 11 2012 19:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PJ napisał:
Tak z ciekawości; Na jakim sofcie płytka, v1.0 czy jednak up' do 2.0?

Soft 1.0

Cytat:
soft v2 polecam, upgrade banalnie prosty.

Będę wdzięczny za podpowiedź.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Parravon

PostWysłany: Czw Paź 11 2012 20:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo

http://store.macdev.net/Articles.asp?ID=246
do góry
PJ

Staż (od roku): 2011
Drużyna: [GT]GRILLTEAM

PostWysłany: Czw Paź 11 2012 20:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo :) Instrukcja in English i Soft do pobrania po prawej stronie.

http://store.macdev.net/Articles.asp?ID=246

Pozdrawiam
do góry
Pupgo

PostWysłany: Czw Paź 11 2012 21:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No fakt przysierociłem. Panowie wiszę po browarze. Dzięki!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Pupgo

PostWysłany: Pią Paź 12 2012 9:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bawiłem się wczoraj w programowanie- zgodnie z podanymi linkami. Wgrywa mi oprogramowanie 1.05 a nie jak piszecie 2.0.

Druga sprawa- podczas podłączania powietrza jest mocny i dłuższy syk- w porównaniu do Ego9 (krótki i słaby syk). Czy to standard w cyborgu czy sprawdzić asę? Po podłączeniu marker nie syczy.

Trzecia sprawa (tu pytanie przede wszystkim do groszka!) odnośnie spustu CP. Jak się ma do stockowego, bo ten jest strasznie miękki.

No i może czwarta- jeśli macie/ znacie lepsze ustawienia niż fabryczne w celu poprawy pracy cyborga to podajcie...
do góry
PJ

PostWysłany: Pią Paź 12 2012 13:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tej paczki, którą ściągasz powinieneś użyć wsadu do Clone a nie do Cyborga...bo podejrzewam, że na upartego wgrywasz Cyborga.
do góry
Pupgo

PostWysłany: Pią Paź 12 2012 14:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PJ napisał:
Z tej paczki, którą ściągasz powinieneś użyć wsadu do Clone a nie do Cyborga...bo podejrzewam, że na upartego wgrywasz Cyborga.

Tak, wgrywałem do Cyborga. Dzięki!
do góry
PJ

PostWysłany: Pią Paź 12 2012 15:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ten post będzie pomocny dla wszystkich posiadaczy...

Otóż OCZY...temat, który miałem okazję ogarniać przy mojej sztuce.

Dostałem ślepego Cyborga (do poprzedniego właściciela; to nie żaden zarzut).
Generalnie wszystko świeciło jak należy, ale reakcji na kulkę żadnej, a po spuscie "sensor fault".

Poprzednik zaproponował wymianę oczu na własny koszt (chwali się taką postawę). Podziękowałem ponieważ...

Cena nowych 70PLN- no i nie wiadomo czy płakać, czy się uśmiechnąć

Usiadłem i Cyborga na warsztat, bo paczy, a nie widzi :)

Po godzince z miernikiem, oscyloskopem i paroma innymi gratami, które znane są elektronikom, opanowałem system oczu i zabrałem się za kopanie w "magazynie".

U mnie "oko" nadawcze świeciło, ale odbiorcze było martwe. Płytka i procek bez zarzutu.

Dogrzebałem się potrzebnych elementów i tak Cyborg "paczy" i widzi.

I teraz CLUE:

Zostało mi jeszcze 5 kompletów, bo miałem spory zapas części do różnych projektów.

Z racji, że trudno było mi określić koszty wyciągając części z szufladki, skontaktowałem się
z hurtownią, w której robię zakupy.

Tak wspólnie ustaliliśmy, że to jakieś 6PLN(bez wtyczek- tak mały raster niet).

Podsumowując:

6PLN(nadajnik+odbiornik+przewody+rurka termo)+4PLN (na piwo dla mnie)+ wysyłka

Tak, więc:

Jeśli ktoś reflektuje, chce/potrzebuje oczy w formie "Kit do samodzielnego montażu z użyciem lutownicy i mózgownicy" to poproszę o PW.
do góry
Pupgo

PostWysłany: Sob Paź 13 2012 18:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja jeszcze raz: podczas podłączania powietrza jest mocny i dłuższy syk- w porównaniu do Ego9 (krótki i słaby syk). Czy to standard w cyborgu czy sprawdzić asę? Po podłączeniu marker nie syczy.

- Odnośnie spustu CP. Jak się ma do stockowego, bo ten jest jakiś dziwny.

- Jeśli macie/ znacie lepsze ustawienia niż fabryczne w celu poprawy pracy cyborga to podajcie...
do góry
PJ

PostWysłany: Sob Paź 13 2012 18:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie z powietrzem efekt ten sam, więc chyba "ten typ tak ma". Co do reszty się nie wypowiem.
do góry
Grochu_Riot!

PostWysłany: Wto Paź 16 2012 11:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystkie ASA MacDev-a tak mają.

rozwiązanie - nie wkręcaj BUTLI do końca, zostaw pół obrotu - obrót luzu. Podłącz powietrze pokrętłem - butla będzie wystarczająco dobrze trzymała. Potestuj ile musisz luzu zostawić, żeby było u Ciebie dobrze.

Spust CP uwielbiam. Sprawował się w moim odczuciu o wiele lepiej niż stockowy w Cyborgu. ale to kwestia regulacji i osobistych preferencji - ja najwyraźniej wolę wypukłe spusty, a nie płaskie. Obecnie przełożyłem go do Droida i jest dalej wspaniały.
do góry
Pupgo

PostWysłany: Czw Paź 18 2012 8:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

groszek! czy posiadasz taki spust: http://snapshop.pl/index.php?products=product&prod_id=463
reklama off
do góry
Grochu_Riot!

PostWysłany: Sob Paź 20 2012 11:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, ja mam taki wypukły:

http://www.zephyrpaintball.com/product/PB-CP-DROIDSLNGBLK/Custom-Products-DroidCyborg-RXDrone-Sling-Trigger---Polished-Black.html

Te płaskie mi nie leżą.

- napisz do sklepu, pewnie mają oba typy ale zdjęcie na stronie jedno.
do góry
Jozy

Staż (od roku): 2009
Drużyna: *H_Z

PostWysłany: Sob Paź 20 2012 16:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

groszek! napisał:
Nie, ja mam taki wypukły:

http://www.zephyrpaintball.com/product/PB-CP-DROIDSLNGBLK/Custom-Products-DroidCyborg-RXDrone-Sling-Trigger---Polished-Black.html

Ja mam taki w Droidzie i mi on nie leży :( tzn. i tak lepszy od stockowego ale dalej to najsłabszy element klamki...
do góry
Grochu_Riot!

PostWysłany: Sob Paź 20 2012 16:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie - każdy ma trochę inny gust i wymaga czego innego od spustu. Najlepiej jak zwykle przestrzelać różne spusty ;)

Pupgo - wpadnij jutro do wro na MD to postrzelasz z droida z tym spustem - zobaczysz.
do góry
Pupgo

PostWysłany: Sob Paź 20 2012 16:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dobra i jest pierwszy problem. Podczas strzelania zaczął syczeć solenoid. Pierwsze co wymieniłem baterię, następnie 3 oringi 2x1 między solenoidem a body. Po podłączeniu spoko 0 syków, po wciśnięciu spustu bolt lekko drgnął i dalej syk (mocny). Rozbierałem też go na części pierwsze i wygląda, że wszystko ok w środku. Niestety nie mam na tą chwilę możliwości wymiany oringów w trzpieniu. Solenoid normalnie cyka tylko syczy. Co może być nie tak?
do góry
Borys_riot

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Sob Paź 20 2012 18:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akurat syczenie na solenoidzie prawdopodobnie spowodowane uszkodzeniem uszczelki na bolcie. nie pamiętam tylko której. wymień. Jeżeli będziesz we wro. to możesz podjechać powinienem gdzieś mieć zestaw uszczelek.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> MacDev Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Następny
Strona 18 z 20

Skocz do: