Marker PIRANHA GTI

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> PMI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PaintballSrem

Staż (od roku): 2010
Drużyna: ;)

PostWysłany: Sro Lip 04 2012 15:35    Temat postu: Marker PIRANHA GTI Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemka ;) Chciałbym sie dowiedzieć coś o tym markerze , będe chciał nim grać na butli CO2 .
Jestem nowy , i chce zacząć fajną przygode z paintballem ;)
Dajcie opinie czy coś , czy dobry , czy warto , albo jakieś inne polecacie , max. ile dam to 400 zlł ,
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Sro Lip 04 2012 15:47    Temat postu: Re: Marker PIRANHA GTI Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PaintballSrem napisał:

Jakos nie wydaje mnie sie bys byl nowy ale na pewno jestes leniwy skoro nie chce Ci sie poszukac choc kilka watkow na temat tego markera jest na tym forum
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
PaintballSrem

Drużyna: ;)

PostWysłany: Sro Lip 04 2012 20:00    Temat postu: Re: Marker PIRANHA GTI Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tonnrud napisał:
PaintballSrem napisał:

Jakos nie wydaje mnie sie bys byl nowy ale na pewno jestes leniwy skoro nie chce Ci sie poszukac choc kilka watkow na temat tego markera jest na tym forum

Może i nie jestem "nowy" bo troszke tutaj na forum jestem , miałem już posty swoje o takim jednym markerze , ale go nie mam bo tamtym tylko se na podwórku strzelałem , teraz chce na powaznie grać , więc ....
do góry
pepek36

Drużyna: Legion Chotomów

PostWysłany: Sro Lip 04 2012 20:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc osraj tego markera bo to zabawka dla dzieci i poszukaj sobie markera dla większych chłopców
do góry
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Sro Lip 04 2012 20:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PaintballSrem napisał:

Może i nie jestem "nowy" bo troszke tutaj na forum jestem , miałem już posty swoje o takim jednym markerze , ale go nie mam bo tamtym tylko se na podwórku strzelałem , teraz chce na powaznie grać , więc ....

Wiec tak jak radzilem - lektura forum byla by jaknajbardziej na miejscu
do góry
erogieu

Staż (od roku): 2012
Drużyna: Ghosts Podhale

PostWysłany: Wto Kwi 02 2013 16:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam nie mowie uzywam tego markera od roku i jako sprzet dla poczatkujacego gracza jest bardzo dobry maly lekki i nawet dosc szybko strzela
do góry
BBartaSS

PostWysłany: Wto Kwi 02 2013 16:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marker jest prosty na poczatek moze byc.Ale wiecej niz 150 nie jest wart.Do 400 szukaj Vibe SP1 czy ION oczywiscie zasilanie tylko HP zadne Co2.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> PMI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: