INSPIRE HAVOC Problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Inspire
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzesiek1130

Drużyna: Cito Team Paintball

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 17:43    Temat postu: INSPIRE HAVOC Problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jestem początkującym graczem w Paintball i kupiłem niedawno INSPIRE HAVOC lecz mam problem mianowicie w tej części co przykręca się butle słyszę gdy potrząsnę jakieś kuleczki :/ pomożecie mi rozwiązać problem ? Pozdro
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 17:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma tam zadnych kuleczek - daj zdjecie :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
grzesiek1130

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 18:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozkreciłem to i jednak tam jest coś innego lecz pierwsze podejrzenia takie były bo podczas czyszczenia wypadła mi jakaś kulka i nie wiem skąd jak myślicie ?
do góry
Sh!v3

Staż (od roku): 2012
Drużyna: Assassins Kids

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 18:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozkręć i popatrz dobrze ...
do góry
grzesiek1130

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 18:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze boje sie troche bo jeszcze coś bardziej zepsuje i co bedzie :p a czy havoc posiada jakieś łożyska ?
do góry
Sh!v3

Staż (od roku): 2012
Drużyna: Assassins Kids

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 18:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ziomuś tam nic nie powinno być. Prędzej czy później będziesz go musiał rozkręcić. Wielkiej techniki to w nim nie ma
do góry
grzesiek1130

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 18:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

haha dobra spoko zaraz zobaczę i dam znać :P
do góry
grzesiek1130

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 19:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

haha zabrałem sie za to ale zwątpiłem to pewnie że jeszcze nie znam bardzo sprzętu i nie bardzo wiem jak się z nim obchodzić
do góry
grzesiek1130

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 19:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dajcie mi jakieś porady dotyczące Paintballa i markerów konserwacij i wg :P
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 19:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a uzyc wyszukiwarki nie nauczyli ?
do góry
GOsek

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 19:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kulka jest w pinie który przechodzi przez bolta, może wyciągnąłeś ten pin na chama i kulka która była na sprężynce wyskoczyła. Ten pin w bolcie (tym białym plastikowym) podnosi się tylko do góry i opuszcza w dół - nie wyciągaj go do końca.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
grzesiek1130

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 19:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tonnrud napisał:

nauczyli ale mi sie nie chce grzebac
do góry
grzesiek1130

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 19:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GOsek napisał:
Kulka jest w pinie który przechodzi przez bolta, może wyciągnąłeś ten pin na chama i kulka która była na sprężynce wyskoczyła. Ten pin w bolcie (tym białym plastikowym) podnosi się tylko do góry i opuszcza w dół - nie wyciągaj go do końca.

no chyba tak było bo potem pin nie chciał wejść w bolta i bo sprężynka wyszła i rozkręciłęm bolta od tyłu i włozyłem spręzynke inną i bez kulki ale kulke zaraz włoże !! Dzięki wielkie kolego !! Pozdro !!
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 19:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

grzesiek1130 napisał:
Tonnrud napisał:

rece opadaja
do góry
grzesiek1130

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 19:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak tu dodać zdj bo mam jeszcze jedną sprawę :p
do góry
grzesiek1130

PostWysłany: Wto Cze 04 2013 20:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tonnrud napisał:
grzesiek1130 napisał:
Tonnrud napisał:

rece opadaja

hahhaah :p
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Inspire Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: