Inspire BFG
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Inspire
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pukas

Staż (od roku): 2009
Drużyna: 2inspired.eu, Vatican Saints

PostWysłany: Wto Maj 31 2011 1:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kardyn napisał:
Niekoniecznie na koniu .

Hehe, żarcik oczywiście. Wiadomo, że taka drobna różnica wagi nie gra roli - to tyle, co kilka kulek. Musi być Tobie jednak trochę niewygodnie robić szybkie zwroty w tych krzaczorach - czasem zwykłą 14" się zaczepiam.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Kardyn

Drużyna: Renegaci

PostWysłany: Wto Maj 31 2011 8:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W krzakach to nie , gorzej w okopach u mnie na polu. Często zaczepiam o jakieś trawiaste chaszcze jak się markera nie ma przed sobą tylko opuszczonego lufą w dół.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Czaja-

Drużyna: Bad Boys

PostWysłany: Pon Sie 29 2011 21:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem ze ścinaniem kul w moim bfg. Na single wydaje się byc wszystko ok . Jak tylko przestawie na bursta kilkadziesiąt kul i kisiel w bolcie. Jakieś porady ??
do góry
Hawki

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Friendly Fire

PostWysłany: Pon Sie 29 2011 21:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chronowałeś? może kulasy nierówne?
do góry
Czaja-

PostWysłany: Pon Sie 29 2011 22:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak chronowałem , ~ 280 , na 2 rodzajach kul podobny problem
do góry
endo

Drużyna: Flaschen BOYS

PostWysłany: Wto Sie 30 2011 20:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem to samo, problem rozwiązał się podczas gry w Międzychodzie na "Justynce". Winne kulasy i wyłącznie one. Walczyłem z tym problemem przez ostatnich kilka gier. Sprawdzałem ne Strikach Black i Ignite, Bang Field i Plus. Kisiel po kilkudziesięciu kulach w trybie auto lub burst. Lufki tez zmieniałem, backi itd. Zasypałem kulkami Cammo i zero ścin kuleczki jak po sznurku idą.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Czaja-

PostWysłany: Wto Sie 30 2011 20:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak się składa że mam akurat karton Cammo :D przetestuje

Edit: ale gdyby to była wina kul , to czy nie powinny również pękać na singlu ??

PS. Endo czy to nie z Tobą przypadkiem rozmawiałem przy napełnianiu butli na Justynce ?? ;]
do góry
endo

PostWysłany: Wto Sie 30 2011 21:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie ,tak! Ale teoria zakłada,że kulka będzie miała za każdym razem takie same warunki. W singlu załadowanie i czas oczekiwania kulki jest dłuższe więc może większa powtarzalność parametrów?
Jedno jest pewne kulki które mi rozwalało były duże0,691-0,693 Cammo jest malutka i problem nie występował. Wnioski jakie płyną potwierdza fakt, że koledzy z mojej ekipy grający T98c i Inspire Havoc(oba semi), mieli problem z cieciem kul, które wymieniłem wcześniej. Po zasypaniu Cammo problem zniknął u wszystkich.

Rozmawiałem z kilkoma osobami mozliwe,że zamieniliśmy słówko :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Czaja-

PostWysłany: Wto Sie 30 2011 22:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to nic , trzeba będzie sprawdzić. Dzięki za porade.
do góry
endo

PostWysłany: Wto Sie 30 2011 22:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daj znac jak poszło.
do góry
Czaja-

PostWysłany: Czw Wrz 01 2011 16:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam kolejne pytanko. O co chodzi z kolorama diody. Czy na zielonym kolorze marker powinien oddac strzał jeśli kulka jest w bolcie ??
do góry
endo

PostWysłany: Czw Wrz 01 2011 21:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, czyli oczy włączone. Pomarańczowy oczka wyłączone.
do góry
Czaja-

PostWysłany: Czw Wrz 01 2011 21:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to u mnie jest cos nie tak bo przy zielonej nie moge oddac strzalu, udaje się raz strzelic jak przytrzymam spust z 3 sekundy , oczy do wymiany ??
do góry
endo

PostWysłany: Pią Wrz 02 2011 8:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Baterie? Sprawdź najlepiej na aku 9V. Przed Justynką wsadziłem prosto z paczki alkaika i nie banglał a dioda waliła wszystkimi kolorami. Naładowałem aku i banglał aż miło. Druga rzecz, jeśli aku nic nie zmieni, obejrzyj przewody zasilające elektromagnes (dwa w białej nylonowej izolacji) lubią mieć przebicie z uwagi na bardzo"chińską" i rzadką strukturę izolacji.
pzdr
do góry
Czaja-

PostWysłany: Pią Wrz 02 2011 10:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Elektromagnes chyba w porzadku bo bez oczu działa bez zarzutu.

Edit: Wina leżała w oczach , podłączyłem od kumpla inne i wszystko śmiga.
do góry
Sergiej

PostWysłany: Pon Wrz 05 2011 21:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja bym wrócił do tematu kulek. Jakimi gracie kulkmi, bo kupiłem w ciemno karton dark sport i musiałem je rozdać bo rozwalało je na bolcie. Zmieniłem na claymory i było ok, tylko że się skoczyły. A teraz chciałbym spróbować zagrać na innych kulasach.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
endo

PostWysłany: Pon Wrz 05 2011 22:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Testowane w akcji: Strike Black, Strike Ignite, Bang Field, Bang Plus. Te kulki pękały jak nie w lufie to na bolcie. Natomiast Inspire basic, Inspire fireballs, nowe Cammo rewelka.
do góry
Hawki

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Friendly Fire

PostWysłany: Wto Wrz 06 2011 15:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tomahawk Classic - bardzo dobre do lasu, sprawdzone, grane na Inspire i kilku poprzednich klamkach :)
do góry
fujikura

Drużyna: P4F

PostWysłany: Wto Wrz 06 2011 19:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie dobrze sie sprawują Strike Ignite (zielone), Bt Munition, Formula 13. Tomahawki Classic dawniej były super, ale obecne są duzo gorsze, po ostatniej zimie nie dotknę też wiecej Tomahawków winter (kiedyś moje ulubione zimówki, obecnie totalne dno)
do góry
Czaja-

PostWysłany: Czw Wrz 15 2011 15:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś mam pecha z tą moją klamką. Jak nie oczy to teraz się w ogole nie włancza. Wciskam przycisk a dioda ani nie mrugnie ;/ Płytka ?? (bateria sprawdzona)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Inspire Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

Skocz do: