Inspire BFG
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Inspire
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Suseł

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Hunters Team

PostWysłany: Wto Paź 04 2011 14:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemka.
Ma ktoś manual do BFG?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
endo

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Flaschen BOYS

PostWysłany: Wto Paź 04 2011 17:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może pomoże? http://paintball.info.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=30133
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Suseł

PostWysłany: Wto Paź 04 2011 20:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie.
Szkoda że bez opisu części ale jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie :)
do góry
endo

PostWysłany: Czw Paź 06 2011 19:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://picasaweb.google.com/lh/photo/Ms4bcTd2Dk__zHOc1d6SvbMfid17DuY1WHtNneTM7wc?feat=directlink
https://picasaweb.google.com/lh/photo/iVCt_JHpGkIIFLiAWRTPXLMfid17DuY1WHtNneTM7wc?feat=directlink
Brak skanera :-(
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Suseł

PostWysłany: Czw Paź 06 2011 20:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Woow!!! Jesteś wielki!!! A foty w naprawdę dobrej rozdzielczości.
Jeszcze raz wielkie dzięki.

Jest jeszcze jedna sprawa. Kole kwietnia pisałeś:
Cytat:
Jest opcja zamówienia feedów cena 60-70zł. Chętni na PW

Czy to jeszcze aktualne?
do góry
endo

PostWysłany: Czw Paź 06 2011 20:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

inspire olało zamówienie :( Feda zaciskowego najlepiej wykonać samemu.
do góry
Suseł

PostWysłany: Pią Gru 02 2011 1:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

endo napisał:
help?
Na valve pin wszystkie oringi całe,ale za nic nie mogę dostać się do pozostałych 3 w valve housing. Z tego co widzę to trzymają 3lub4 śrubki których za nic nie mogę ruszyć.
Ogarnąłem temat valve w BFG. Na pewno jest to jego pięta achillesowa i wymaga sporo uwagi. Uszczelnienie jest na styk wiec minimalne zużycie oringów lub brak smaru skutkuje nieszczelnością.

Mam ten sam problem. Za nic nie mogę ruszyć tych trzech @$#^&^% śrubek żeby wymienić oringi.
Objechałem trzy klucze i lada moment krew mnie zaleje...
Ma ktoś jakieś pomysły?
do góry
endo

PostWysłany: Pią Gru 02 2011 5:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Śrubki zostaw. Wyjmujesz pin z valve wkładasz w Srodek mały imbus i delikatnie wydłubujesz valve.
do góry
Suseł

PostWysłany: Pią Gru 02 2011 13:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki endo! Już miałem go na części sprzedawać!
do góry
endo

PostWysłany: Pią Gru 02 2011 14:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z ciekawości. Czym smarujesz oringi? Temperaturki już niskie ,
jak się sprawdza twoje smarowidło?
do góry
Suseł

PostWysłany: Pią Gru 02 2011 15:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Staż od kwietnia tego roku więc niewielki, wcześnniej miałem BT4 i smarowałem go teflonem w sprayu ale na ostatnim malowaniu w niedzielę odmówił posłuszeństwa z zimna (BFG leżało popsute).
Ale dostałem specjalne smarowidło od mechaniorów z pracy - na teflonie i nie niszczy oringów, ponoć nie zmienia właściwości nawet w temp -25*C. Niestety jeszcze go nie sprawdzałem.
Dam znać co i jak, mam zamiar grać całą zimę.
do góry
Suseł

PostWysłany: Pon Sty 30 2012 22:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pilnie potrzebny Feedneck do BFG. Obojętnie jaki.
Może ma ktoś na zbyciu?
Może znacie jakiś pasujący od innych markerów?
do góry
tomeknavy

Drużyna: SMASH! Team

PostWysłany: Nie Lut 12 2012 18:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

feedneck do BFG tez poszukiwany !! moze ktos cos innego zakladal albo od jakiegos innego markera ? moze od ION-a pasuje ? prosze o info jak ktos cos zmienial ? pozdro
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Ventor

Staż (od roku): 2006

PostWysłany: Pią Lut 24 2012 15:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam do was pytanie czy istnieje może podwójny spust do BFG? A co do feednecka to do BFG pasuje ten prawdopodobnie http://www.paintballs.pl/go.live.php/PL-H3/oferta/SMjg3/shocker-nxtion-xe-tlock-kolanko.html?title=Shocker%20NXT\ION%20XE%20T-Lock,%20kolanko
Ale nie jestem pewien, lepiej się zapytać w poznańskim sklepie tam powinni wiedzieć.
do góry
Kicia

Drużyna: Horse Team

PostWysłany: Czw Kwi 05 2012 9:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam jeden feed do sprzedania. szczegóły w ogłoszeniach -> akcesoria
do góry
MadHead

Staż (od roku): 2010

PostWysłany: Pią Kwi 13 2012 16:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

feedy sa w katowicach w sklepie na K
do góry
Kicia

PostWysłany: Pią Maj 04 2012 10:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla potomności i aby łatwiej na przyszłość było znaleźć
oczy do BFG:
dioda IR = L-934F3BT (Kingbright)
fotodioda = HPDB3B-14D (HUEY JANN ELECTRONIC)

Fotodiodę trzeba przylutować odwrotnie biegunami niz oryginał (odwrotnie wg nacięcia na diodzie)
koszt całości - 3,17 zł
do góry
Grela

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Nie Maj 06 2012 10:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kicia napisał:
Dla potomności i aby łatwiej na przyszłość było znaleźć
oczy do BFG:
dioda IR = L-934F3BT (Kingbright)
fotodioda = HPDB3B-14D (HUEY JANN ELECTRONIC)

Fotodiodę trzeba przylutować odwrotnie biegunami niz oryginał (odwrotnie wg nacięcia na diodzie)
koszt całości - 3,17 zł

taka informacje trzeba umiescic na głowna jako poradnik.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
sadid

PostWysłany: Czw Cze 14 2012 12:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Nie chce smiecic wiec pisze tutaj. Od miesiaca strzelam nowym Inspire BFG ale lufa stockowa jak to czytalem na forum to wiadro. Na budynkach jest ok lecz w lesie masakra. Srednio co czwarta kulka leci gdzie indziej(w zaleznosci od pogody i kulek, czasem jest lepiej). Nadszedl wiec czas na zmiane lufy. Poczytalem na forum i wybralem SP Freak Junior Kit z trzema wkladkami: 0.684, 0.687 i 0.689. Myslicie, ze to dobry wybor? Nastepnie czy nie kupic od razu wiecej wkladek? 0.682, 79? Czy sie przydadza? Na ktorych gracie najczesciej?
I kolejne pytanie: lufa SP Freak Junior Kit kupywac z gwintem a5/bt4 tak? Tutaj link: http://allegro.pl/sp-freak-junior-kit-a5-bt-x7-lufa-z-wkladkami-i2371096398.html

Na tej stronie w ogloszeniach znalazlem jak na moje oko dobra oferte a mianowicie:
[url] http://ksp.paintball.info.pl/forum/ads_item.php?id=30136[/url]
Mam do Żor 20 km. Tylko jest jedno ale to jest gwint autococker i do BFG nie bedzie pasowal co nie? Sa przejsciowki ale czy to bedzie sie oplacac?

Z gory dzieki za poswiecenie mi czasu.
Pozdrawiam Kamil.
do góry
Kicia

PostWysłany: Pią Cze 15 2012 12:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do BFG gwint A5. może być autococker ale musisz dokupić przejściowkę z cockera na A5 co daje dodatkowe 60-70 zł.

Co do wkładek - .682 i .679 nie bedziesz używał chyba że do pudrówek i reballi. zdecydowana większośc kul będzie miała kaliber .685-.689 więc to wystarczy - zatem wybór twój jest dobry.

Jedna tylko uwaga - BFG jest jakie jest - całkiem przyzwoity marker - gdy usunie się pewnie wady konstrukcyjne - ale uprzedzam, że większośc użytkownikow wycofała się z jego użytkowania i drogie inwestyjce sa niewskazane chyba że przesiądziesz się na inny marker z gwintem A5 lub dokupisz sobie adapter do innego markera.

I nie dłub w nim za dużo - zwłaszcza nie kręć śrubką przy selenoidzie POD ŻADNYM POZOREM!!!

Ja swojego BFG jeszcze mam - doprowadziłem do stanu użytkowego na milsimy. Wygląd militarny i z ograniczeniem na 50 kul idzie w parze, ale na niedzielne sieczki to nie jest najlepszy wybór....
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Inspire Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Skocz do: