Rudziska Pasymskie osrodek opuszczony

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> warmińsko-mazurskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomeknavy

Staż (od roku): 2011
Drużyna: SMASH! Team

PostWysłany: Pią Sty 08 2016 21:04    Temat postu: Rudziska Pasymskie osrodek opuszczony Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
ktos ma info czy tam mozna wejsc i czy to jeszcze stoi ? ktos byl tam ostatnio moze ? bede wdzieczny za info od osob z okolic tej fajnej miejscowki. Dosc pilna sprawa :)
dzieki
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Przemo 9A

Staż (od roku): 2014
Drużyna: Sztorm

PostWysłany: Pią Sty 08 2016 21:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
W zeszłym roku ośrodek został sprzedany i na chwile obecna sa tam prowadzone prace w celu otworzenia ponownie osrodka wypoczynkowego. Sami przymiarke robiliśmy aby tam pomalować. Info jest raczej rzetelne bo dzwoniłem do Gminy.
Mam nadzieje ze o tym samym ośrodku myslimy:)
Pozdro
do góry
tomeknavy

Staż (od roku): 2011
Drużyna: SMASH! Team

PostWysłany: Nie Sty 10 2016 8:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.forgotten.pl/miejsce.php?id=242

Dzięki za info. A link powyżej i wydaje mi się, że rozmawiamy o tym samym. Dzięki ;)
do góry
Przemo 9A

Staż (od roku): 2014
Drużyna: Sztorm

PostWysłany: Nie Sty 10 2016 8:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Tak to ten sam ośrodek:) ( Sprawdz może mnie na mine Pan urzędnik wbil)
Ponoc za dwa lata ma być otwarcie. Koledzy byli na tym ośrodku ale w kwietniu zeszłego roku. Ja info miałem w październiku.
Pozdro
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> warmińsko-mazurskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: