Propozycja sposobu na boty
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babcia

Staż (od roku): 1995
Drużyna: Banshee/Madsheep/Pieszczoszki Babuni/1 Samodzielny Pułk Kawalerii Kozackiej

PostWysłany: Pią Mar 15 2013 9:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Matys... Zrób coś... ;-)

Zdrówko
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
shift00

Staż (od roku): 2012

PostWysłany: Wto Sty 21 2014 15:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, że możecie uznać to za odgrzewanie przypalonego kotleta, ale mam pewną ideę, którą admini mogą (jeśli zechcą) wdrożyć na tym forum.

Jak widać, na forum pojawiają się userzy, którzy reklamują jakieś mieszkania i inne cuda, całkowicie z d*py wzięte, nie mające żadnej wspólnej cechy z tematyką forum. Szukanie ich i wpisywanie nie jest aż tak tu skomplikowane, bo nowe tematy wrzucane są zaraz na górę kolejki najnowszych wpisów, ale zawsze to trzeba kliknąć czy coś z tym po prostu zrobić.

Jak widzicie wdrożenie opcji "zgłoś", która to opcja powiadamiałaby adminów o takich przypadkach bez konieczności dodawania postu w temacie "SPAMBOTY"?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Dziki[ZT]

Staż (od roku): 2007
Drużyna: ZOMO Team

PostWysłany: Wto Sty 21 2014 17:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już dawno powinna być wdrożona...

Pozdro4all
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
HalskyYOOO

Staż (od roku): 2149
Drużyna: Pysiory do krzoków

PostWysłany: Wto Sty 21 2014 18:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i jeszcze guzik "złoty szpadel" :)

Guzik zgłoś/raportuj bardzo by się przydał tak samo jak system ocen +/- czy ew. karania za jakies ewidentne przejawy buractwa :D
do góry
shift00

Staż (od roku): 2012

PostWysłany: Wto Sty 21 2014 18:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

HalskyYOOO, wyczuwam odwołanie się do mojego kotleta ;-) Nie chciałem robić nowego tematu, a też ten wydał mi się w miarę zgodny z moim postem.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Dziki[ZT]

Staż (od roku): 2007
Drużyna: ZOMO Team

PostWysłany: Wto Sty 21 2014 19:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

shift00 napisał:
HalskyYOOO, wyczuwam odwołanie się do mojego kotleta ;-) Nie chciałem robić nowego tematu, a też ten wydał mi się w miarę zgodny z moim postem.

Uważam,ze jak najbardziej na miejscu i zasadnie "wykopałeś" temat. A Halsky skórkowaniec to się lubi tak droczyć ;)
HalskyYOOO napisał:
Guzik zgłoś/raportuj bardzo by się przydał tak samo jak system ocen +/- czy ew. karania za jakies ewidentne przejawy buractwa :D

Prosimy Admina,prosimy :)
HalskyYOOO napisał:
i jeszcze guzik "złoty szpadel" :)

Halsky! Nie wymawiaj imienia Szpadla nadaremnie! I to jeszcze z małej litery! Szpadel to nasze dobro narodowe - trzeba go chronić i pieścić! ;)

Pozdro4all
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
HalskyYOOO

Staż (od roku): 2149
Drużyna: Pysiory do krzoków

PostWysłany: Wto Sty 21 2014 22:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szpadel z małej bo taki borok zwykły metalowy a złotko na nim to z czekolady...

shiftt00 dobre kotlety zawsze w cenie :)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: