Wersja forum na urządzneia mobilne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SiUR

Drużyna: FROTHER`S TEAM BORóWKA [ F T B ]

PostWysłany: Czw Gru 05 2013 11:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Troche wiecej optymizmu ;) Szpadel przeciez nie określiłem które to będą święta :) za rok może dwa ...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
davetofik

Staż (od roku): 2012
Drużyna: niezrzeszony zaprzyjaźniony

PostWysłany: Sro Lip 02 2014 12:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może już? ;)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
davetofik

Staż (od roku): 2012
Drużyna: niezrzeszony zaprzyjaźniony

PostWysłany: Sro Lip 09 2014 13:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szpadliszi napisał:
taaaa, "i tak do zajebania" :)

I tak do momentu aż ktoś powoła nowe forum które pójdzie z duchem czasu.
A to umrze śmiercią naturalną. Jak kolega nie ogarnia, to proponuje casting na moderatora. Wśród użytkowników być może znajdzie się ktoś co pomoże ogarnąć Tapatalk
do góry
babcia

Staż (od roku): 1995
Drużyna: Banshee/Madsheep/Pieszczoszki Babuni/1 Samodzielny Pułk Kawalerii Kozackiej

PostWysłany: Czw Lip 10 2014 13:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

davetofik napisał:
szpadliszi napisał:
taaaa, "i tak do zajebania" :)

I tak do momentu aż ktoś powoła nowe forum które pójdzie z duchem czasu.
A to umrze śmiercią naturalną. Jak kolega nie ogarnia, to proponuje casting na moderatora. Wśród użytkowników być może znajdzie się ktoś co pomoże ogarnąć Tapatalk

Wiesz - prób powołania "Forum ktróre pójdzie z duchem czasu" to ja obserowałem kilkanaście. I jakoś tak żadne nie zastąpiło PSI ani nie spowodwoało że PSI umarło. Próbuj - może coś lepszego zapronujesz.

Jaki casting? Moderatorów paru jest - chyba masz mylne pojecie o tym kto to jest moderator.

I wbrew pozorom wersja mobilna to nie jest "ogarnięcie Tapatalka". Taptalk świetnie sprawdza się na forach które nie mają zmodyfikowanego kodu. W innym przyupadku jest to kwestia rzeźbienia bez pewności że da pożądany efekt. Zwłaszcza że OIDP kolejną przeszkodą jest to że Tapatalk nie obsługuje wersji phpBB użytej na forum.

To co napisałem powyżej nie jest złośliwością - pokazuję że nie zawsze da radę coś zrobić szybko. Sam od długiego czasu czekam na wersję mobilną. I tak ostatecznie decyduje Matys który jest właścicielem serwisu.

Zdrówko
do góry
vic

Drużyna: Project Poznań

PostWysłany: Czw Lip 10 2014 14:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Weźcie usuńcie już ten temat bo wstyd ...
do góry
kr1st0

Staż (od roku): 2008
Drużyna: JWP Brav Kielce, ******************** ZBÓJE ŚWIĘTOKRZYSKIE ********************

PostWysłany: Sob Sie 09 2014 1:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę nie do końca na temat, ale... Ostatnimi czasy, gdy wchodzę na forum przy użyciu telefonu i chrome'a, po załadowaniu pojawia się nowe okienko z informacją, że mam wirusa i stara się mnie odesłać na jakąś gó.nianą stronę... Tak dzieje się tylko na PSI. Zapewne jakiś szajs dokleił się do kodu strony i stara się wyłudzać info - pewnie stąd mamy wysyp dziwnych tematów np. nt. usuwania konta itp. Czy ktoś jeszcze ma takie objawy?

pozdr,
kris
do góry
PanCaro

Staż (od roku): 2014

PostWysłany: Sob Sie 09 2014 1:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kr1st0 - Ja mam to samo. Później podam adres strony do której mnie przenosi mimo że nie kliknę "OK" w okienku.

Ale na innych chyba trzech stronach to samo mi wyskakuje. o ile dobrze pamiętam to fora pozostałe.

Ale zauważyłem pewną rzecz. jak miałem darmowego antywirusa ESET to takie okienka mi nie wyskakiwały. A jak usunąłem to zaczęły chyba wyskakiwać.

Zrobię testy i dam znać.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: