Wersja forum na urządzneia mobilne
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babcia

Staż (od roku): 1995
Drużyna: Banshee/Madsheep/Pieszczoszki Babuni/1 Samodzielny Pułk Kawalerii Kozackiej

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 9:39    Temat postu: Wersja forum na urządzneia mobilne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Matys - czy możliwe jest dodanie Tapatalk http://www.tapatalk.com/ do skryptu forum? Tapatalk jest dość powszechnym narzędziem dającym wygodny dostęp do forum z poziomu smartofonu czy tabletu. Przy okazji obsługuje wszystkie ważniejsze systemy na takich urządzeniach. Da radę? ;-)

Zdrówko
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 9:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

babcia, zboczeńcu ... ileż mozna siedzieć na forum ?? :)
to ja poprosze o skryp wyświetlający forum na wyswietlaczu Planety
do góry
babcia

Drużyna: Banshee/Madsheep/Pieszczoszki Babuni/1 Samodzielny Pułk Kawalerii Kozackiej

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 10:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można krótko siedzieć. Ja coraz częściej net przeglądam właśnie na tablecie czy telefonie a nie na stacjonarnym kompie - np. w czasie jechania do/z pracy. I robi tak wielu ludzi wiec czemu ni wyjśc im naprzeciw?

Zdrówko
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 10:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

babcia napisał:
I robi tak wielu ludzi wiec czemu ni wyjśc im naprzeciw?

nie, no pewnie,że tak - pamietaj,ze jestem trollem :)

ja tez czasem przegladam forum siedząc gdzies, w jakiejś kolejce do lekarza , a wygodniej byłoby robic to na przystosowanym skrypcie
do góry
rogal [P]

Staż (od roku): 2000
Drużyna: http://www.pumper-nickel.net/

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 10:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz kieyds matysa pytalem o tapatalk. powiedzial ze sie da.
http://paintball.info.pl/forum/viewtopic.php?f=20&p=673331#673331
tylko trzeba go pomęczyć :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
babcia

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 11:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maaatys!!!! Męczymy :-P

Zdrówko
do góry
wiedzmin

Staż (od roku): 2009

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 11:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przyłączam się do męczących oj przydałoby się wersje mobilną :)
do góry
Rafik!

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Therapy (dawniej Templars)

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 12:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj przydałaby się, przydała... Matys, czujesz się już męczony, czy mamy się bardziej postarać? ;)
do góry
Badek

Staż (od roku): 2008
Drużyna: <AMOK>:www.amok.xlx.pl

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 13:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ja chyba nie jestem na czasie - przecież da się czytać i nawet google specjalnie formatuje

sprawdzam na e52
do góry
rogal [P]

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 13:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

symbianowcy... eh
do góry
babcia

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 13:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rogal [P] napisał:
symbianowcy... eh

??? Używałem E61 i N95 przez parę lat i nic w tym złego nie widzę. ;-) Choć w sumie to chyba poza RIM używałem wszystkie popularne OS-y smartfonowe i mnie tam wsio ryba. No - iPhone bym sam nie kupił - parametry nie uzasadniają jego wysokiej ceny.

Badek: Tapatalk to jest aplikacja która powoduje że forum które to obsługuje jest widoczne jako natywna aplikacja. I obsługa jest dostosowana do dotykowców co mocno pomaga nei tylko w przeglądaniu ale też w odpisywaniu czy wyszukiwaniu postów. Wersjina Symbiana nie ma bo kiedyś Nokia wypięła się na propozycje współpracy i odrzuciła projekt jako nie rokujący sukcesu.

Zdrówko
do góry
dav

Staż (od roku): 2045
Drużyna: Pierścienia :)

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 14:37    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A potwierdzam na nokiach niema z tym problemu :)
Pomocna jest mobilna wersja opery
Przeglądam , odpisuję ...

Na co dowodem może być ta odp. pisana pędząc autostradą :)

Pozdro
do góry
babcia

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 15:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale niewygodnie się na małym ekranie ogląda. A mobilna wersja opery odpada we wszystkich serwisach gdzie trzeba podawać hasło. Dziękuję ale nie lubię gdy moje hasła latają via proxy przeglądarki. Za banalne to do podsłuchania.

Zdrówko
do góry
gall

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Templars

PostWysłany: Pią Paź 14 2011 19:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szpadliszi napisał:
babcia napisał:
I robi tak wielu ludzi wiec czemu ni wyjśc im naprzeciw?

nie, no pewnie,że tak - pamietaj,ze jestem trollem :)

ja tez czasem przegladam forum siedząc gdzies, w jakiejś kolejce do lekarza , a wygodniej byłoby robic to na przystosowanym skrypcie

Właśnie, też jestem za wersją mobilną, bo często przeglądam forum siedząc... no nieważne gdzie siedząc :)
do góry
matys
Site Admin

Staż (od roku): 1996
Drużyna: PSI

PostWysłany: Sob Paź 15 2011 8:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słabo z czasem, ale zaraz zobaczę co da się zrobić
...
no i d...
Tapatalk obsługuje wyższą wersję forum 3.x. Przejście na nią wymaga trochę pracy, zważywszy że obecne forum jest znacznie zmodyfikowane. Przez najbliższy miesiąc nie dam rady. Mogę powalczyć pod konie roku. Tym bardziej, że mam już od dawna wykupione IPBoard na które chciałem przejść a które obsługuje Tapatalk. Z resztą IPBoard ma własny szablon mobilny, który sprawdzałem na Samsungu Galaxy S i chodził bardzo dobrze.
do góry
styky

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Sob Paź 15 2011 12:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja powiem, że wole przeglądać forum z mojego Samsunga Galaxy S II niż z komputera, bo już się przyzwyczaiłem do neta w tabletach i smartfonach
do góry
rogal [P]

PostWysłany: Sob Paź 15 2011 14:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

styky sie wie :)
do góry
rogal [P]

PostWysłany: Wto Paź 18 2011 12:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.mcarterbrown.com/forums/mcb-news/179358-new-mcb-app-iphone-android-blackberry-phones-available-now.html
MCB JUST WENT TAPATALK :)
do góry
endo

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Flaschen BOYS

PostWysłany: Wto Paź 18 2011 13:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czekam :D razem z moim Galaxy ...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
vic

Drużyna: Project Poznań

PostWysłany: Pią Gru 30 2011 13:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i jak matys walczysz?
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: