Poczet Markerów Polskich
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
quikest

Staż (od roku): '07

PostWysłany: Wto Lis 18 2008 12:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fajny pomysł rogala. rowniez moglbym pomoc przy moderowaniu takiego działu :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
rogal [P]

Staż (od roku): 2000
Drużyna: http://www.pumper-nickel.net/

PostWysłany: Wto Lis 18 2008 12:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dodatkowo, proponowalbym zastrzec ze markery stokowe/ prosto z pudelka/ bez ZADNYCH modyfikacji, tez beda usuwane.
Wskazane byloby podpisywac zdjecia: marker, czesci uzyte
odpadlby problem uploadowania na PSI plikow, latwa moderacja, istniejace loginy, obciazenie forum zaniedbywalne, a i tak bardzo czesto zagladam na forum w ciagu dnia.
matys?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
locha

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Wto Lis 18 2008 13:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
matys
Site Admin

Staż (od roku): 1996
Drużyna: PSI

PostWysłany: Wto Lis 18 2008 13:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rogal [ż] napisał:
matys?

no problem, ale to Babcia powinien zdecydować czy ta forma mu odpowiada
do góry
rogal [P]

PostWysłany: Wto Lis 18 2008 13:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zasady na poczatku kazdego topika:
-mozna umieszczac fotki tylko markerow ktore sie aktualnie posiada
-markery stokowe/świeżo z pudelka beda usuwane-naklejka "pinbol" nie robi ze stoka czegos niezwyklego-malowanie lub fajny mod, nawet pomysl-tak. Wszyscy wiemy jak wyglada ion/tipek/spyder/ego/dm
-max 2 fotki na klamke (wielkosc z umiarem 800x600)
-Wskazane byloby podpisywac zdjecia: marker, czesci uzyte
-KAZDY post MUSI zawierac zdjecie-posty typu text only beda usuwane
-zdjecia TRAGICZNEJ JAKOSCI i niewyrazne beda usuwane

-krotki tutorial jak robic fotki markerow: zrobie tlumaczenie z PNB czy cos
-lista hostingow na fotki i instrukcja umieszczania ich w postach

mozliwosc organizowania konkursow MARKER MIESIACA: tylko wybitne konstrukcje. ciekawe, czyste, klasyczne,nietuzinkowe, odrestaurowane-patrz punkt drugi regulaminu. okreeslony czas trwania. nagrody wirtualne. a moze sponsor sie znajdzie? :)
do góry
babcia

Staż (od roku): 1995
Drużyna: Banshee/Madsheep/Pieszczoszki Babuni/1 Samodzielny Pułk Kawalerii Kozackiej

PostWysłany: Wto Lis 18 2008 14:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myślę. Porównuję zady i walety. Nie do końca jestem przekonany czy forum to najlepsiejsze miejsce ze względu że to forum ;-) W każdym razie jutro podejmę diecezję co i jak. Acha - mam gdzie wystawić materiał więc nie trzeba się raczej posiłkować zewnętrznymi serwisami do fotek.

Zdrówko
do góry
locha

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Wto Lis 18 2008 15:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O to elegancko :) ja tak jak już mnie rogal wrobił ( :P ) z chęcią się podejmę współredagowania.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
rogal [P]

PostWysłany: Czw Lis 20 2008 9:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i jak? ruszamy? moznaby w weekend podlubac.
do góry
babcia

Drużyna: Banshee/Madsheep/Pieszczoszki Babuni/1 Samodzielny Pułk Kawalerii Kozackiej

PostWysłany: Czw Lis 20 2008 9:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam awarię w robocie - jak usunę to się odezwę.

Zdrówko
do góry
babcia

PostWysłany: Sob Lis 22 2008 16:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obrobiłem się trochę. Pomyślałem i uznałem że lepiej to ciągnąc poza forum - po prostu wygodniej się ogląda jako swoistą galerię. Poza tym na forum linkuje się rzeczy z różnych źródeł i serwisów do fotek a to nie zawsze działa najlepiej. Jak mam to być moderowane to lepiej zrobić to raz a dobrze. Uznałem też że dotychczasowa formuła wszystkiego na jednej stronie też nie za bardzo pasuje. Myślę że raczej powinno to być coś oparte o jakiś prosty silnik galerii - bo w sumie to jest galeria z krótkim info o modyfikacji i właścicielu. To są moje przemyślenia.

Konkrety: mam serwer gdzie mogę to umieścić. Na razie ten na którym wisi stara wersja. To nie za szybkie łącze bo serwer domowy ale myślę że na start do roboty wystarczy. Zaleta jest taka że mogę tam wrzucić dowolne narzędzia. Potem mam miejsce na dwóch innych serwerach ale z pewnymi ograniczeniami choć nie sądzę by to była akurat przeszkoda.

Zarejestruję do tego - za własną kasę na pierwszy rok - domenę żeby był jakiś prosty adres. Jak będzie to już miało ręce i nogi to się uśmiechniemy do Matysa żeby przywrócił link który bł kiedyś na PSI.

Podstawę PMP będzie stanowić to co dostałem od Miśka - myślę że to dość dobra porcja materiału by zacząć.

Teraz najtrudniejsza rzecz: robota. Proszę osoby zainteresowane robotą o kontakt na priv. Dostaną zaproszenie na forum prywatne bo nie ma co technikaliami zawracać głowy wszystkim.

Zdrówko
do góry
babcia

PostWysłany: Wto Lis 25 2008 13:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No Panowie... Wszyscy przycichli jak ustaliłem rzeczy? ;-)

Zdrówko
do góry
rogal [P]

PostWysłany: Wto Lis 25 2008 14:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja programista nie jestem. moge pomyslec o szacie graficznej.
powiedz kogo potrzebujesz :)
do góry
babcia

PostWysłany: Wto Lis 25 2008 15:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rogal: Trza adoptować jakiś soft do galerii. Potrzebuje pomocy w wyborze a potem w dostosowaniu i oprawie graficznej. Jak uważasz że pomożesz to zapraszam na priv.

Zdrówko
do góry
rogal [P]

PostWysłany: Pią Gru 19 2008 11:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze na joomli czy innym mamboo to postawic? :P ja costam robilem... nawet template jakis zgwalcilem na wlasny uzytek... :P turki sie wlamali i rozpizdzili w mak ale to z mojej winy i niewiedzy :P
J ma spro modulow do galerii.
Czy nowy serwis wymagalaby osobnej rejestracji? ludziom sie nie chce, dlatego fajnei byloby to polaczyc z logowaniem z psi o ile jest to wykonalne
a moze system z MCB? na vBulletin (tyle ze VB jest platny)
http://www.mcarterbrown.com/gallery/
do góry
rogal [P]

PostWysłany: Pią Gru 19 2008 11:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

holahola, skoro PSI ma mozliwosc uploadowania fotek do ogloszen, to moze ten mechanizm wykorzystać? userzy sie i tak loguja, uploadowanie dziala, wielkosc/zmniejszanie fotek jest ok. kewstia jakiegos systemu przegladania/administrowania tym
MATYS ? :)
do góry
tooniek

Staż (od roku): 2003
Drużyna: eUphoria

PostWysłany: Pią Gru 19 2008 12:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znalezione na necie:

do góry
rogal [P]

PostWysłany: Pią Gru 19 2008 12:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

usz ty!
to jeszcze nie jest PMP ! :)
avibe fajnie zrobiony :)
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Pią Gru 19 2008 12:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rogal [ż] napisał:
avibe fajnie zrobiony :)

toz to sy py jeden .... :)
do góry
rogal [P]

PostWysłany: Pią Gru 19 2008 12:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ramka vibe :P
a teraz CICHOOO! bo sie offftop robi :P niedobre wy usery ;)
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Pią Gru 19 2008 13:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to ciiii, bo bedzie banan za offy :)
ps. a reg od jajona
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: