Buty do lasu/na budynki jakie polecacie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> odzież
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HalskyYOOO

Staż (od roku): 2149
Drużyna: Pysiory do krzoków

PostWysłany: Nie Wrz 18 2011 15:06    Temat postu: Buty do lasu/na budynki jakie polecacie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję buty do lasu i/lub budynki tak do 200zł czy te się nadają? ma ktoś takie? czy może poczekać i zainwestować w coś innego?
tu takie zwyklejsze http://allegro.pl/buty-taktyczne-desant-100-skora-atv-off-road-40-i1807736890.html
a tu te które "może będą lepsze" http://allegro.pl/wojskowe-buty-taktyczne-skora-cordura-44-i1811603993.html
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
nightcom

Staż (od roku): 2010
Drużyna: WLKP

PostWysłany: Nie Wrz 18 2011 15:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.paintball.info.pl/forum/viewtopic.php?t=28637&f=24
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
BBartaSS

PostWysłany: Nie Wrz 18 2011 16:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciżemki :)
do góry
zuber1984

Drużyna: ZOMO Team

PostWysłany: Nie Wrz 18 2011 17:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siema kolego. Teraz mam ten sam poblem . Ja sie zastanawiam nad tymi http://allegro.pl/taktyczne-buty-wojskowe-jungle-czarne-46-12-i1811603320.html
lub tymi http://allegro.pl/buty-wojskowe-us-army-combat-boots-speed-lace-46-i1811603555.html. Najgorsze jest własnie zamawianie z neta bo nie można przymierzyć i poczuć jak leży na nodze.
do góry
HalskyYOOO

PostWysłany: Nie Wrz 18 2011 17:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zuber1984 No całkiem fajne i dobra cena ale po wykończeniach w środku nie jestem pewien czy nie będą obcierać jak te polskie wp... w ogóle to spotkałem się z opinią że najlepiej jakieś taktyczne z Cordury (czy jakoś tak) ale nie mam o tym zielonego pojęcia, a zależy mi żeby nie rozleciały się po jednym sezonie, były w miarę wygodne, wystarczy że będą letnie no i żeby mi do munduru pasowały:) czyli koszykarskie najacze i pumy odpadają:P:P
do góry
makman

PostWysłany: Nie Wrz 18 2011 18:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nie lepiej magnumy ? jest jeden model od 209 zl , znalazlem w 5 minut podejzewam ze da sie jakies tansze znalezc ...
do góry
zuber1984

PostWysłany: Nie Wrz 18 2011 18:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz to jest właśnie to co pisałem wcześniej. Zakupy przez neta. Najlepiej przymierzyć i wtedy wiadomo co i jak. Też nie chce , żeby mi sie rozleciały po jednym sezonie, dla mnie 2 stówki to nie mało kasy. W tym sklepie jest tyle dobrze , że nie robią żadnych problemów z np wymiana na inny rozmiar. Wiem bo już u nich kupowałem i jestem bardzo zadowolony. Zawsze możemy sobie gumofilce kupić (wysokie za kostkę, nie przepuszczają wody, dość trwałe i nie drogie ) :lol:
do góry
rara

Staż (od roku): 2015
Drużyna: kulawy, łysy i garbaty

PostWysłany: Nie Wrz 18 2011 18:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez przymierzam się do zakupu butów.
Jednak z zakupami przez internet bym nie ryzykował. Te numery różnie wypadają.
Nie reklamuje
Mam zamiar kupić te buty:
http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=24_194&products_id=6533&name=StarForce_-_Thunderstorm_-_Desert_-_3378-431
do góry
HalskyYOOO

PostWysłany: Nie Wrz 18 2011 18:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

makman przyznam się ze nie znalazlem:P nie za 209
do góry
zuber1984

PostWysłany: Nie Wrz 18 2011 19:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi głównie zależy na tym , żeby były w marę wygodne i przy jakimś deszcy nie przemokły mi po 5 minutach, bo jak nie to bardziej opłaca mi się kupić trampki na taggu za 20 zł i na to samo wyjdzie
do góry
[HSS] Jubszy

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Jarheads, Magfed Poland, Bulwers

PostWysłany: Nie Wrz 18 2011 19:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Renomowany Mil-Tec i inny import z Niemiec to chińskie gówno, nie nadające się do niczego. Buty to część ekwipunku której nie wymienia się co sezon, a w przypadku wyżej wymienionej produkcji tak właśnie się dzieje.
Dobry nowy obuw kosztuje, zostają przeceny lub używki.
Na marginesie: obuwie typu Jungle Boot (oczywiście kontrakt lub cywilne wg standardu wojskowego) są zaprojektowane by przemoknąć, a potem szybko wyschnąć.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Dopalacz

Staż (od roku): 2005

PostWysłany: Sro Wrz 21 2011 18:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ja też się zapytam: Czy ktoś miał te buty, łaził w nich i jest w stanie cokolwiek o nich powiedzieć?

http://allegro.pl/buty-taktyczne-wojskowe-lekkie-membrana-44-gratis-i1797530238.html

Interesuje mnie opinia osób, które je mają/miały, a nie bazują na przekonaniu, że coś jest super/do dupy
do góry
HalskyYOOO

PostWysłany: Sro Wrz 21 2011 19:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dopalacz hmm wygladaja na całkiem fajne:)
do góry
Dopalacz

PostWysłany: Sro Wrz 21 2011 19:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie... tylko wygląd to nie wszystko, pasuje się dowiedzieć, jak spisują się na grze... ;)
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Czw Wrz 22 2011 8:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olejcie te para-militarne glaniory , kupcie sobie dobre ,wysokie , trekkingowe ( lub górskie )buty , mocno zalane guma na nosach i naprawde chowaja sie te wszystkie dzangel bugi dezerty .
Taki but jest mocny, wygodny , nieprzemakalny
do góry
Dopalacz

PostWysłany: Czw Wrz 22 2011 11:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm trekkingi niby mam, ale troche mi ich szkoda do... no w zasadzie zniszczenia ;P wiadomo jak jest podczas gry, nieraz biega sie po gruzie/blocie etc, poza tym trekkingi (przynajmniej moje) koncza sie jakies 2-3 cm nad kostka, wiec nie jest to najlepsze usztywnienie. Ale moze faktycznie lepszym wyjsciem bedzie kupic jakies butki za 7-8 dych, pobiega sie w nich, a jak sie zniszcza, to wymiana i po sprawie
do góry
szpadliszi

PostWysłany: Czw Wrz 22 2011 11:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Latem biegam w butach z decathlonu za 49,90 - wytrzyamły wszystko. Nie są jaies super usztywniające , ale krzywdy sobie nie zrobiłem

Zima zapierniczam w alpinusach , bardzo wysokich , mocnych, lanych na dole gumą - czołgi nie do zajechania

Plusem jednych i drugich jest wygoda i komfort , jakich trudno oczekiwac od butów militarnych. Jak noga sie spoci - wyschna, jak na dobrej podeszwi - to przeleziesz przez każde chaszcze i gruzy.

Za "wojskowy" but też musisz zaplacic jakies 2 stówy, w takiej cenie spokojnie znajdziesz wysokie , mocne buty trekkingowe
do góry
MdC

Staż (od roku): ~`10

PostWysłany: Czw Wrz 22 2011 11:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bucior wielozadaniowy? Ja biegam w glanach HD i jestem zadowolony. Wysoka cholewka świetnie trzyma nogę w kostce, bardzo gruba podeszwa, blacha na paluchach i nic nie straszne. Nowe potraktować ze 2, 3 razy oliwką, a później pasta z woskiem pszczelim (ok 8 zł) i o przemakaniu nie ma mowy - nie raz brodziło się w wodzie po kostki, a w bucie sucho. W swoich chodzę już coś koło 4 lat nom stop (wiosna-lato-jesień zima) na co dzień i na grach. Jedynie co im się stało to podeszwa ciut przytarta i pare zadrapań-ale co sie dziwić, gdy wcale się z nimi nie cackam.
Jedyny mankament to to że są ciut ciężkie (w porównaniu do adydasów ;P), ale szybko o tym zapomnisz.
Ja za swoje dałem coś ok 240 zł, ale sa i tańsze modele, z reszta uderz do jakiego army shopu czy innego pokrewnego wynalazku.
do góry
szpadliszi

PostWysłany: Czw Wrz 22 2011 11:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MdC napisał:
W swoich chodzę już coś koło 4 lat nom stop (wiosna-lato-jesień zima) na co dzień i na grach. Jedynie co im się stało

to jakaś narośl wokól paluchów

:) soooorki,nie mogłem sie powstrzymać :P
do góry
MdC

Staż (od roku): ~`10

PostWysłany: Czw Wrz 22 2011 11:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie ma żadnych haluksów ani paluchy nie świecą w ciemnościach, ba nawet nie ma możliwości zarejestrowania mnie jako broni biologicznej po ściągnięciu buciorów -stopa może i sie delikatnie spoci ale nie wali po nosie, ot taki urok trzewiczków ze skóry ;P

[/img]
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> odzież Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: