automag
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ender.

Staż (od roku): 2003

PostWysłany: Wto Gru 09 2008 22:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taa , mam takiego około 8 miesięcy ,tylko body warpleft z warpfeedem . Marker naprawdę doskonale wykonany , prosty jak cep , b.celny , nie tnie kulek . Z minusów to ma odczuwalnego kicka i do spustu trzeba się przyzwyczaić ,zwłaszcza ,jak ktoś grał szybszą elektropneumatyczną klamką .
Ja ze swojego zdążyłem już zrobić spydermaga .Strasznie się nadłubałem , ale działa :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
matikatowice

PostWysłany: Sro Gru 10 2008 23:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie jak się ma konstrukcja Mini do XMaga albo EMaga? Czy mini nie jest przerobionym Emagiem?
do góry
rogal [P]

Staż (od roku): 2000
Drużyna: http://www.pumper-nickel.net/

PostWysłany: Czw Gru 11 2008 11:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tiberius i t9 maja blizej do maga niz mini
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
locha

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Czw Gru 11 2008 12:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spławik dawaj foty :)

od Enedera miałem okazję kiedyś wyłapać pięknie w mazak i powiem że nie słyszałem strzałów i jego tez nawet nie widziałem, ale za to widziałem te kulasy i wszystkie leciały jak po sznurku - prosto w moją maskę :) moje zdziwienie ustapiło w momencie jak zobaczyłem że grał magiem :) cuudowne sprzęty :)

matkowice, to są zupełnie dwie inne klamki, mini robi invert a magi agd. to że mini ma we frontgripie baterie nie oznacza że wywodzi się z e-maga :)

maja inna konstrukcję i inaczej działają :) także mini nie jest przerobionym E-mag'iem :)

możesz sprawdzić różnice tutaj :

mini : http://www.paintballsolutions.com/pdf/manuals/invert/Mini_Manual.pdf

E-mag : http://www.airgundesignsusa.com/downloads/emagexploded.pdf

:)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Spławik

Staż (od roku): 1997
Drużyna: NF/TT

PostWysłany: Sro Mar 04 2009 15:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.pbnation.com/showthread.php?p=53031363#post53031363

Piękny :)

http://www.pbnation.com/showthread.php?p=52413689#post52413689
Fajnie zrobiony stock class, i ta ramka DYE... Mmmm...
do góry
Cit [H_Z]

Drużyna: HINZKI_ZWIAD

PostWysłany: Sro Mar 04 2009 22:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odkurze jednak mojego maga ... ;]
do góry
locha

PostWysłany: Czw Mar 05 2009 8:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spławik napisał:
http://www.pbnation.com/showthread.php?p=52413689#post52413689
Fajnie zrobiony stock class, i ta ramka DYE... Mmmm...

mi bardziej podoba się ten 3 posty niżej : logic pneumag... po prostu cudeńko :) wygląda niesamowicie !

a za Chimaga koleś chciał swego czasu 650 bugsów, na MCB wystawiał :)
do góry
Spławik

PostWysłany: Czw Mar 05 2009 10:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ogóle magi są fajne :)

A ja mam takie trochę inne pytanie: gra ktoś może z wężykiem załozonym do tyłu, czyli przewód nie idzie w okolicy spustu tylko odwrotnie? Bo się zastanawiam czy nie założyć w ten sposób oryginalnego przewodu w stalowym oplocie (teraz mam makrolinię)
do góry
locha

PostWysłany: Czw Mar 05 2009 10:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam przerzucony przewód w przód, ale przez to małe przednie okienko w ramce i mi nie zawadza w ogóle :) to trzyma przewód w jednym miejscu, nie lata, łapy składasz jak chcesz na baterii i gripie :)
do góry
Fisz

Drużyna: Valken

PostWysłany: Czw Mar 05 2009 11:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spławik, ty znowu masz maga?
do góry
rogal [P]

Staż (od roku): 2000
Drużyna: http://www.pumper-nickel.net/

PostWysłany: Czw Mar 05 2009 11:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie idzie tak
do góry
Spławik

PostWysłany: Czw Mar 05 2009 11:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Locha - ja już nie mam baterii w magu ;)

Fisz - tak, mam, RT ULE Pro, zamówiłem sobie z AGD, z 14" ultralajtem wygląda zajebiście, i do tego celny :)

Rogal, właśnie widziałem ze ty tak masz, ale mnie chodzi o trochę inny układ - na regu wejście po prawej stronie a na ASA po lewej, chcę kupić tą nowa asę eclipsa. Mysle że powinno być OK.
do góry
Ender.

PostWysłany: Czw Mar 05 2009 17:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten jest mój . Warpfeed rulezz ;)
do góry
locha

PostWysłany: Pon Mar 09 2009 9:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poznaję - miałem okazję z niego wyłapać :)
do góry
Ender.

PostWysłany: Pon Mar 09 2009 20:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eh , przerobiłem go na spydermaga i leży - jednak wolę czystego mechanika .
Chociaz z drugiej strony korci mnie ,żeby wstawić e-frame od koksa - byłby śliczny i szybki :D
do góry
Spławik

PostWysłany: Pon Kwi 06 2009 11:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po wywaleniu dwóch kartonów powiem tak:
z ultralightem nieziemsko celna klamka.
zero kopnięcia
ULE trigger jest fajny ale trudno go rozbujać do więcej niż ~10 bps-ów - kwestia wprawy, myślę...
super poręczny

Z 3500 psi wystrzeliłem cztery faty 140, pełne revo i zostało około 1200 psi - nieźle.
Ale później, już tak bliżej 1000 prędkość znacznie spada, poniżej 1000 kulki spadają metr od lufy.
No i przydałby się regulator dający 900-1000 psi na wyjściu, 850psi z ringa nie nadąża.

Ocena końcowa (0-10) - 11 :D

Nie zamienię go na nic innego :)
do góry
quikest

Staż (od roku): '07

PostWysłany: Pon Kwi 06 2009 14:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spławik, skąd zamawiałeś maga i ile cię to wszystko wyniosło?
ile wazy to cudo?
do góry
Spławik

PostWysłany: Pon Kwi 06 2009 15:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamawiałem z AGD przez paintball arsenal, kosztowało w sumie 600 USD (jeszcze przed załamaniem kursu PLN więc nie tak drogo ;))
Waży... hmmm... trudno powiedzieć,nie mam wagi... Ale wydaje mi się że jest lżejszy niż podobnie złożone Ego 06 (butla, spłuczka)... Na pewno jest lżejszy od sp1 w tej samej konfiguracji.
do góry
klak

PostWysłany: Pon Kwi 06 2009 17:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam pytanko czy ktoś ma na sprzedaż jakąś lufe najlepiej 16 do maga?
do góry
klak

PostWysłany: Sob Kwi 11 2009 18:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koledzy macie jakieś graty do Automaga Classic?
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

Skocz do: