Prośba o ocenę zestawu
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Sro Kwi 16 2014 10:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pr0gress44, masz ode mnie medal z ziemniaka
i zacznij brać jakieś proszki, zanim coś nasmarujesz na forum
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
SiUR

Drużyna: FROTHER`S TEAM BORóWKA [ F T B ]

PostWysłany: Sro Kwi 16 2014 11:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ban dla pana [b] Pr0gress44 na tym forum.

"Legalka tylko na turnieje" - dobre hehe naprawde Qrwa mistrz świata...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Cpt.Powolniak

Staż (od roku): 2013

PostWysłany: Sro Kwi 16 2014 13:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj tam czepiacie sie :D
do góry
Virtz

PostWysłany: Sro Kwi 16 2014 19:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyraz zbiorowego podziwu dla "MONDROŚCI" tego PRO gracza handlującego gresem w rozmiarze 44

Ion klamka która technicznie wymiata ale jest konstrukcyjnie boleśnie budżetowa mam wrażenie że konstruktor chciał nam powiedzieć "zaoszczędziłeś to się teraz kur.. męcz"

Extacy ma on off'a płytkę BH i dłuższą lufę
Envy jest tańszy (lufa i tak do wymiany, 12 BPS wystarczy w zupełności więc różnią się tylko on off'em)

Za prawie 1000 złotych kup DM'ke 9 z fajnym spustem :)))))))))) i masz wszystko (super lufe, clamping feedneck i marker który nigdy nie był budżetowy)
do góry
dmonek

Staż (od roku): 2013

PostWysłany: Czw Kwi 24 2014 13:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jaką lufę polecacie do Envy?
do góry
dstefansky

PostWysłany: Czw Maj 15 2014 0:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , proszę o ocenę tego zestawu . z góry dziękuje za odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/paintball-auto-marker-podajnik-lupa-butla-kewlar-mamba-1sez-CID767-ID3tR9X.html#01d7115f80
do góry
Qeid

Staż (od roku): 2012

PostWysłany: Czw Maj 15 2014 5:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

- MARKER [CYCLONE + HE-GRIP - ogień ciągły/trzy/pojedynczy]
Jaki marker ? Wydaje się że GOG G1 - nowy 1000 zł.
- 2 LUFY [krótka (zabudowany) + długa (las)]
Co to za lufy ??? circa 150 - 200 zł.
- optyczny zoom GAMO [2X42] wraz z podświetlanym celownikiem zielonym/czerwonym (zapisane ustawienia)
faktycznie to kolimator - 140 nówka
- automatyczny podajnik INVERT [uniemożliwia zapchanie markera]
170-180 nówka
- drugi podajnik zwykły
15 zł.
- butla KEWLAR USA z włukna węglowego [13.7cc/4500PSI manometr + pokrowiec]
z legalką ??? od 0 do 350 zł.
- MAMBA B2B
nówka 100-130
- maska z podwójną szybką [uniemożliwia zaparowanie]
ok 150 zł.
- 2 faty
- torba
- oryginalny smar + klucze
- rękawice
50 zł.-60 zł.

Wartość - 1650-1700 zł. nowe bez butli o której nic nie wiadomo.
do góry
Borys_riot

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Czw Maj 15 2014 6:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marker to SP-1. Czyli starczy model GOG, jeszcze przed przejęciem firmy.
do góry
baryla

Staż (od roku): 2008
Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Czw Maj 15 2014 6:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zestaw: marker + butla + loader + maska + coś tam jeszcze z sp1, bez problemu kupisz do 700 PLN. Zestaw wyżej jest przynajmniej 2 krotnie przewartosciowany. Oczywiście w mojej skromnej opinii.
do góry
*GRUZIN*

Staż (od roku): 2014

PostWysłany: Sro Lip 09 2014 21:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie odświeżę temat. Gdybym jednak zdecydował się na dobrego/celnego mechanika "militarnego" Jako że będę grał głównie w lesie, że będzie to mój pierwszy marker i że lubię całą tą militarną otoczkę, to co byście mi polecili? ... Co sądzicie o markerach magfed?... Im więcej tematów czytam tym większy mam mętlik w głowie ;)
do góry
owz

Staż (od roku): 2011
Drużyna: No Excuses Poznań

PostWysłany: Sro Lip 09 2014 21:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym poszedl w magfed.
do góry
Suseł

Drużyna: Hunters Team

PostWysłany: Sro Lip 09 2014 21:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

*GRUZIN* napisał:
Co sądzicie o markerach magfed?

Teraz pomyśl, Magfedowców w polsce jest ok 70 osób (choć grono stale się powiększa), grających militarnie więcej ale jednak nie tyle żeby przebić natłok odpowiedzi osób grających klamkami speedowymi.
Ja osobiście gorąco Ci polecam magfeda. Grałem mechanikiem BT4, przesiadłem się na klamki speedowe Vibe/DP G3 SE/Proto Matrix8/Dye Matrix10 a teraz mam Milsiga M17 i nie zamieniłbym go na żaden w wyżej wymienionych.
Tak więc spotkasz się z odpowiedzaiami typu: Za ciężki, za wieki, za mało kulek...
Dla mnie są to jednak zalety i śmiało startuję z magfedem na klamki speedowe. A co :)
do góry
Borys_riot

PostWysłany: Sro Lip 09 2014 21:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

*GRUZIN*: jeszcze klamki nie kupiłeś ??
Napiszę ci po raz kolejny, zacznij jezdzić na gry bo jeszcze nie masz pojęcia w co będziesz chciał grać. Bardzo dużo osób kupuje sprzęt militarny i prawie natychmiast przesiada się na elektro i speedowe ciuchy, Oczywiście jest parę osób które robią dokładnie odwrotnie ale są to wyjątki póki co .
Więc zacznij grać i dopiero się wtedy zdecydujesz.
W mag feed'a sie nie ładuj bo to nie jest dla początkujących.
do góry
*GRUZIN*

PostWysłany: Sro Lip 09 2014 22:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie kupiłem , bo mam coraz większy mętlik w głowie. Chyba z markerem się jeszcze wstrzymam, ale będę myślał intensywnie. Na dniach na pewno po maskę się wybiorę, bo to ważniejsze niż marker, a i lepiej po przymierzać w sklepie, a marker przez neta zawsze można kupić...Borys_riot wiesz też tak pomyślałem, że jakbym zakupił militarny marker na początek, to później w razie gdybym chciał klamkę speedową jednak nabyć to ta poprzednia zostałaby mi jako rezerwa w razie gdyby jakiś znajomy chciał żeby go na grę zabrać
do góry
*GRUZIN*

PostWysłany: Czw Lip 10 2014 22:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie co sądzicie o tym ogłoszeniu i tym markerze?
http://paintball.info.pl/forum/ads_item.php?id=42327
do góry
Borys_riot

PostWysłany: Czw Lip 10 2014 22:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fajna klameczka
do góry
*GRUZIN*

PostWysłany: Pią Lip 11 2014 7:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie są wasze ogólne opinie na temat Proto Matrix Rail 09? Proszę niech jeszcze ktoś się wypowie
do góry
baryla

Staż (od roku): 2008
Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Pią Lip 11 2014 7:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczytaj o klamce na forum. A jak ci się nie chce szukać. To ci napisze że jedni będą pisać że zajefajna cicha celna i nie kopie i będą mieli rację, inni ci napiszą że ciulowa bo to spool i dlatego trzeba często czyścić i smarowac że życzy często itd i ich słowa też nie będą pozbawione racji.
do góry
Suseł

Drużyna: Hunters Team

PostWysłany: Pią Lip 11 2014 10:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

*GRUZIN* Za tą cene chyba nie kupisz lepszego markera.
Stanowczo lepszy niż GoG'i o SmartParts'y, gwint lufy AC wiec i luf masz do wyboru.
Fakt że o te klamki trzeba dbać i czyscić ale to wcale nie takie trudne.
Wyjęcie bolta, wytarcie i nasmarowanie to 5 minut. A jak syczy to oringi do wymiany.
Na tym forum jest masa tematów o tym markerze, jak wystąpi jakiś problem to idę o zakład ze rozwiązanie jest już na forum.
Moim skromnym zdaniem ciekawszy marker niż Etek'i a tańszy.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: