jaki sprzęt na początek ?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1ziom1

PostWysłany: Pią Sie 01 2014 15:08    Temat postu: jaki sprzęt na początek ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć !
Jestem początkującym graczem i kompletuję sprzęt . Wiec chciałem się zapytać czy wybrałem dobry zestaw.

Marker : Spyder Sonix
Butla: HP
loader : grawitacyjny firmy JAVA
Maska : Empire X-ray Thermal

Z góry dzięki !
P.S: wiem że ten temat już był nie raz , proszę o
doradzenie
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
baryla

Staż (od roku): 2008
Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Pią Sie 01 2014 15:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PO pierwsze nie ten dział, proszę moda o przeniesienie bo znowu się zacznie :D

Po drugie NIE, wybrałeś zły zestaw.

Po trzecie napisz czy chcesz koniecznie sprzęt nowy, czy używany może być?? Jaki budżet??

Zapytaj bardziej doświadczonych graczy w twojej okolicy (z kimś chyba zamierzasz grać, może ktoś ma kilka lat stażu).

Uzupełnij profil, może ktoś z twojej okolicy cię przygarnie w REALU pokaże kilka klamek da postrzelać zobaczysz różnicę.
do góry
owz

Staż (od roku): 2011
Drużyna: No Excuses Poznań

PostWysłany: Pią Sie 01 2014 15:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest na tym forum specjalny dział, gdzie możesz zadawać takie pytania - nazywa się POCZĄTKUJĄCY.

Edit: spóźniłem się ;)
do góry
szary

Staż (od roku): 2005

PostWysłany: Pią Sie 01 2014 16:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Link:

http://paintball.info.pl/forum/viewtopic.php?t=41197&f=191
do góry
stracholvip

PostWysłany: Pią Sie 01 2014 18:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nooo i sie zaczęło :P jutro już będzie 1644165 ... odpowiedzi :P
do góry
1ziom1

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 7:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok sorki jestem początkującym na forum i nie znam go w całości :)

Baryla chcę sprzęt nowy , dysponuję budżetem 700 zł.
Nie ma w mojej okolicy żadnych ludzi którzy grają w paintball.
Może ty baryla poleciłbyś mi jakiś zestaw do 700 zł

Jeszcze raz sory za temat umieszczony w złym dziale
do góry
stracholvip

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 8:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie mów że nie ma w twojej okolicy nikogo chętnego do postrzelania to po pierwsze ! Po drugie, uzupełnił profil żeby twoja lokalizacja była widoczna. Okazało się z czasem że drużyny się tworzyły z najgorszej "pipidówy" w kraju gdzie niby nikt nigdy nie biegał z markerem ! "Zacznij się zagłębiać w to forum, wtedy odkryjesz co jeszcze w sobie kryje" :D
do góry
szary

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 8:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poważnie - przeczytaj link, który wkleiłem - po to jest
do góry
baryla

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 9:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze primo:
W tych pieniądzach nie polecę ci żadnego nowego zestawu, ponieważ nie ma takiego którego warto polecić za taką kwotę. Jeśli chcesz zmieścić się w 700PLN przekieruj swoje oczka na używki, one naprawdę działają i posłużą ci lepiej niż spider. Jeśli zdecydujesz się jednak na zakup nowego markera klasy spider (a będzie to błąd), to weź pod uwagę to, że ten "sprzęt" gdy wyjdziesz z nim ze sklepu będzie warty 300 PLN max. Sory taki mamy klimat :P

Nawet teraz jest używany ION XE z całym osprzętem maską spłuczką butelką i jeszcze jakimiś gratisami za 650 PLN na OLX, więc mieścisz się w budżecie :D.

Po drugie primo:
Jeśli nie ma w twojej okolicy ludzi grających w paintball to poco ci marker?? Sam ze sobą będziesz grał, sprężone powietrze skąd będziesz brał?? Masz sprężarkę 200/300 bar??

UZUPEŁNIJ PROFIL NAPISZ SKĄD JESTEŚ!!

Po trzecie primo:
Jak sam piszesz że jesteś początkujący, to dział dla ciebie jest dla początkujących raczej :D
do góry
1ziom1

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 9:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok poszukam troche używanych markerów .

ale nasunęła mi się jeszcze jedna klamka mianowicie :
tippmann Gryphon czy ona jest dobra ?

Profilu nie uzupełnię . po co wam wiedzieć z kąd ja jestem
do góry
baryla

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 9:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Żeby ci pomóc. Ale jak nie szanujesz nas, to ja ciebie tez nie będę. Miłego strzelania do drzew.
do góry
szary

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 9:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po to, żeby ktoś mógł z głupia frant napisać ci o jakimś polu/grze w twojej okolicy, o których jako "zielony" możesz zwyczajnie nie wiedzieć.

Do czego ma być dobry ten gryphon? Do wbijania gwoździ, czy pędzenia krów przez pastwisko?

Jeżeli szukasz kogoś, kto napisze ci, że wybrałeś dobrą klamkę i możesz być spokojny o swoje ego, to źle trafiłeś. I nadal nie przeczytałeś tematu, który wkleiłem (w przeciwnym razie nia zadałbyś tego pytania) - seriously dude - po to jest ten temat, żebyś wiedział jak wybrać sprzęt na początek, nie pisał 20 postów za każdym razem pytając o jeden marker z najniższej półki.
do góry
kr1st0

Drużyna: JWP Brav Kielce, ******************** ZBÓJE ŚWIĘTOKRZYSKIE ********************

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 9:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1ziom1 napisał:

To nie będziemy Ci odpowiadać, dopóki nie napiszesz skąd jesteś.

PS. Trochę kultury...
do góry
Suseł

Drużyna: Hunters Team

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 9:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1ziom1 napisał:

Właśnie po to żeby Ci pomóc.
Odezwą się ludzie z twoich okolic, pewnie nawet nie wiesz czy ktoś z sąsiedztwa gra...
A najlepiej jest srzęt pomacać czy przymierzyć a przedewszystkim poznać ludzi do grania.
Tak na forum to tylko suche info dostaniesz.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
IRONeusz

Staż (od roku): 2012

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 10:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

urna...Pany...i o to mi chodzi...
Może zrobić coś takiego jak regulamin, ale wyświetlający się w postaci kilku krótkich haseł, w momencie pierwszej rejestracji np:
"Uzupełnij profil - będzie łatwiej Ci pomóc", "Nie zakładaj tematów już założonych - dopisz się do założonego tematu - nie zaśmiecaj forum", czy jakoś tak. Bo jak widać nawet jak się człowiek nie chce wkurzać i rozpisywać na temat nowych na forum, to się nie da.
do góry
baryla

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 10:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

IRONeusz

To bez sensu. A może jeszcze weryfikacje danych żeby nikt nie naściemniał w profilu???

Ja proponuje ostracyzm i z grzywki i tego się będę trzymać.
do góry
szary

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 10:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma się co spinać.

OP założył kolejny temat z kategorii "zróbcie wszystko za mnie i napiszcie mi, że jestem zajebisty i że wybrałem dobry sprzęt" i czeka na kogoś, kto to potwierdzi. A że nie jest to zgodne z prawdą, to sobie poczeka.
do góry
IRONeusz

Staż (od roku): 2012

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 10:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nic...
Mata racje Pany...
Pozdro!
do góry
tooniek

Staż (od roku): 2003
Drużyna: eUphoria

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 11:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie tematy powinny byc albo przerzucane do POCZATKUJACY albo od razu zamykane - zbedna dyskusja
do góry
Pasti

Staż (od roku): 2013
Drużyna: brak

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 20:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1ziom1 napisał:

więc popre tu starszych kolegów, chociaz spokojnie mozna w ankiecie rejestracji zaznaczyć parę rubryk obowiązkowych.
co do zestawu za 700zl nowego to polecam oczywiscie na poczatek bo po sezonie człowiek jest hmm juz innym "graczem" :
marker: azodin kaos 300zl( grany 2sezony min. raz w tygodniu) teraz juz cos elektrycznego
spłuczka: podstawa 50zl (jak wyzej) i znowu juz cos na baterie
hp: podstawa 150zl ( jak wyzej) no juz kevlar jest
maska: nie podpowiem konkretnej firmy i ceny, ale jeżeli miałbyś pare złoty więcej to polecam dye I4 jeszcze mi nie zaparowała w zadnych warunkach (grana 1 sezon)
aha no i "cWANIAKU" jak skamlesz to nie szczekaj
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: