Centurio Bratislava
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> Centurio
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Viki

PostWysłany: Czw Lip 27 2006 14:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Registration for BRATISLAVA event in Slovakia started already!!!
You can register your team on the Slovakia event part of Centurio web-site: http://www.centurio-eepl.com/sl.html

What do you need to register your team:
1. Fill in the Registration form (you will find it on the web-site).
2. Pay the registration fee (at "ACTION SPORTS" Paintball Club in Bratislava or at any of Centurio organizers).

Attention: from the 16th of August the 50 EUR late registration fee will be applied for all Divisions!!

The deadline is 3rd of September.
We will put the information about the place of holding and the hotels later. So please follow the further information.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
xena

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Madsheep

PostWysłany: Sro Sie 02 2006 11:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo mi się nie poodoba jedna informacja, zamieszczona na stronie Centurio, a mianowicie:
"Paint: Centurio will allow to use paint from series paint sponsors only, purchased on the event cite".
Co, do cholery - nie można ze sobą przywieźć kulek?! Wiem że kulki sponsorskie itd., to jasne, ale czemu trzeba je kupić na turnieju!? Mam nadzieję, ze to jakaś pomyłka?...

A po drugie, ktoś chce jechac autokarem? :)
do góry
zyniek

Drużyna: GR

PostWysłany: Sro Sie 02 2006 14:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba kupować na turnieju - trzeba sie dogadać z organizatorem ze sie przywozi. Zrobiono to po to aby nie trzeba było targać kul przez pół Europy... chyba
do góry
Bandzii

Staż (od roku): 2001
Drużyna: Banshee / Madsheep /Emerytura

PostWysłany: Sro Sie 02 2006 14:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zyniu wg ciebie to oni tak chetnie dadza zarobic innym a sami beda sie przygladali jak ich teoretyczny zarobek splywa z balonow?
ale obys mial racje
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
caro

Staż (od roku): 2002
Drużyna: Wikingowie

PostWysłany: Sro Sie 02 2006 17:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Salamandra chce jechać autokarem.
Co do kulek, Agata tak samo przecież było w zeszłym roku - możesz grać kulkami, których producenci sa wymienieni na stronie, jako sponsorzy Centurio (w dziale paint oczywiście) i takie kulki możesz ze sobą przywieźć. Innych nie.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
xena

PostWysłany: Czw Sie 03 2006 9:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to ja wiem :) spłoszyła mnie druga część tego zdania co je cytowałam powyżej, tj. "purchased on the event cite". Zrozumiałam, że MUSZĘ kupować kulki na turnieju, czyli no BYO. To by mnie nieco zmartwiło ;)
do góry
Spławik

Staż (od roku): 1997
Drużyna: NF/TT

PostWysłany: Czw Sie 03 2006 10:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To się nazywa FPO a nie no BYO ;)
Ja bym nie był taki pewien, w zdublowanym topicu o Bratysłąwie na tym forum też była ta informacja - obawiam się, że oni chcą po prostu zarobić...
do góry
Spławik

Staż (od roku): 1997
Drużyna: NF/TT

PostWysłany: Czw Sie 03 2006 10:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O tu:
http://www.pbinfo.rubikon.pl/forum2/index1.php?akcja=temat&temat_id=10622&lp=298625&sz=centurio
do góry
xena

PostWysłany: Czw Sie 03 2006 17:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeszcze chciałam dodać, ze a propos autokaru to wszelkie szczegóły będe mogła podać dopiero po 20 sierpnia. Ale mozecie się zgłaszac w międzyczasie - jak wróce z wakacji to zbiorę wszystko do kupy i zamieszcze ogłoszenie parafialne :)
do góry
Viki

PostWysłany: Wto Sie 15 2006 13:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I want to remind that from 16th of August the 50 EUR will be added to the entry fee in each Division.

So if you still haven`t registered your team and haven`t paid the entry fee do not put it off any more. You have no time to wait.
do góry
Viki

PostWysłany: Wto Sie 15 2006 13:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Also we have the maps and the hotel information on the web site.
The organizers ask everyone to book the hotel via them; they got special prices for you:

Hotel City Bratislava
http://www.hotelcitybratislava.sk
Seberiniho 9
1500 m far from the field
Prices per night:
1-bed room - 45 EUR (1.700,- SKK)
2-bed room - 54 EUR (2.000,- SKK)
3-bed room - 65 EUR (2.400,- SKK)
Including breakfast and VAT

Hotel Holiday Inn
http://www.holidayinn.sk
Bajkalská 25
1200 m far from the field
Price per night:
2-bed room 135 EUR (5000,- SKK)
Including breakfast and VAT
do góry
Viki

PostWysłany: Wto Sie 15 2006 13:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MARSHALLS WANTED!

We need some marshalling teams for the Bratislava event...
do góry
xena

PostWysłany: Wto Sie 22 2006 18:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy nikt oprócz Salamander, Warsaw United i Madsheep Team nie chce jechać autokarem? Jeśli zbierzemy ok. 46-48 osób to koszt wyniesie 140-150 zł. Chętnych prosze o zgłoszenia na xena.s@autograf.pl albo na nr 603950417. Jesli do 30 sierpnia nie zbiorę gremium, to oczywiście każdy podróżuje we własnym zakresie.
do góry
olek TT

Drużyna: Assassins

PostWysłany: Wto Sie 22 2006 22:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

my bedziemy sie pisac ok 6-7 osob
do góry
spacek

Staż (od roku): 1993
Drużyna: Ranger

PostWysłany: Sro Sie 23 2006 9:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

my wstępnie 6-7 osób; do potwierdzenia
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
zyniek

Drużyna: GR

PostWysłany: Czw Sie 24 2006 7:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"gremium" to teraz takie modne słowo ;D
do góry
Koe

Staż (od roku): 2004
Drużyna: 2easy

PostWysłany: Czw Sie 24 2006 12:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli nie macie jeszcze zakwaterowania to polecam olać to co jest na stronce centurio i podzwonić po hotelach - np. Hotel Avion i Hotel Star (ceny od 300 SKK za osobonocleg)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
olek TT

Drużyna: Assassins

PostWysłany: Czw Sie 24 2006 12:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie jakie hotele??
do góry
Koe

PostWysłany: Czw Sie 24 2006 13:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hotel Avion * - ivanska cesta 4 - 1-łóżko 530SKK, 2-łóżka 610SKK (za nocleg)- trzeba załatwiać telefonicznie.

Hotel Star - beckovska 42 - ceny sprzed roku 1 - 300-420 SKK, 2 - 370-580 SKK, 3 - 420-795 SKK

Telefonów niestety nie spisałem ale Pan Google napewno wam pomoże :D
do góry
Koe

PostWysłany: Czw Sie 24 2006 13:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.hotelstar.sk/mapa.html
http://www.hotelavion.sk/lokalita.htm

Obydwa hotele które podałem są w podobnej odległości jak te podane przez organizatora
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> Centurio Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: