BRATYSŁAWA 28-29/04/2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> Centurio
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzszymon

Staż (od roku): 2005
Drużyna: ASSASSINS

PostWysłany: Sob Maj 05 2007 19:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wystarczyło poprostu na środku rozpalić dobre ognisko ;)
a jak już narzekacie to powiem że ten mały sędzia na chrono potrzebował całego velo żeby sprawdzić mi klamke, nawiasem mówiąc było to przed moim 6 czy 7 meczem :D
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
babcia

Staż (od roku): 1995
Drużyna: Banshee/Madsheep/Pieszczoszki Babuni/1 Samodzielny Pułk Kawalerii Kozackiej

PostWysłany: Sob Maj 05 2007 19:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

luzszymon: Prze pierwszą grą w finałach zasuwałem po karton z kulkami bo 2 faty to było za mało na uzupełnienie tego co zużył. A przed drugą nasza grą w finałach koleś zużył 6 fatów na 5 klamek - nauczony doświadczeniem stałem z pełnym dodatkowym pakiem. A i tak jak wchodziłem ekspresowo za Xenę to koleś Angela którego mi dano do łap w ogóle nie schronował bo się zagapił.

Zdrówko
do góry
luzszymon

PostWysłany: Sob Maj 05 2007 20:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wystarczyło poprostu na środku rozpalić dobre ognisko ;)
a jak już narzekacie to powiem że ten mały sędzia na chrono potrzebował całego velo żeby sprawdzić mi klamke, nawiasem mówiąc było to przed moim 6 czy 7 meczem :D
do góry
Gee

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Assassins

PostWysłany: Sob Maj 05 2007 20:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego wynika, że kolesie z Berlin Randale wyszli na tym najlepiej i ze 3 kartony oszczędzili na chrono :D
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
user

Staż (od roku): 2003
Drużyna: Grim Reapers

PostWysłany: Sob Maj 05 2007 21:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja w sumie chetnie bym zagral na tych polach 1 div. Oczywiscie wtedy wyniki bylyby troche nieprzewidywalne. tylko mielismy swoje stanowisko w lasku, wiec do nas nikt nie przyszedl pytac :-)

cos z kradziezami w bratce jest nie tak, bo mi w zeszlym roku ktos zwinal stara lekko rozpadajaca sie maske. byla podpisana, wiec raczej nie byl to przypadek.

ja po chronowaniu mialem za kazdym razem pol spluczki puste. i tak naprawde za kazdym razem zastanawialem sie co ten koles tak sprawdza.
do góry
babcia

Drużyna: Banshee/Madsheep/Pieszczoszki Babuni/1 Samodzielny Pułk Kawalerii Kozackiej

PostWysłany: Nie Maj 06 2007 11:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

user: Ja myślę że chłopak palce ćwiczył... Albo było mu żal że nie strzela na polu. Innego wytłumaczenia nie widzę.

Zdrówko
do góry
jorge

Drużyna: Party Killers

PostWysłany: Nie Maj 06 2007 11:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ze Kruzowi wywalal spłuczkę to zrozumiałe w końcu mini nowe na rynku i mógł jeszcze nie widziec, chciał sobie postrzelać trochę ale z reszty klamek, dość pospolitych jak DM6 czy Ego to nie rozumiem.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
MNICH

PostWysłany: Nie Maj 06 2007 12:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

leśnikiem moze był on
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
*RAF*

PostWysłany: Pon Maj 07 2007 8:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rating jest na stronie organizatora
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
*RAF*

PostWysłany: Pon Maj 07 2007 8:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorka
są tak rozgarnięci że tylko div1 jest uaktualniona
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
zyniek

Drużyna: GR

PostWysłany: Wto Maj 08 2007 14:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nam ukradziono "Pan Propera" do czyszczenia masek.
a Kłino pozwolił mi grac w pomarańczowych butach... ;]
do góry
luzszymon

PostWysłany: Wto Maj 08 2007 15:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pana Propera skradziono w celu wyczyszczenia wczesniej zajebanej brudnej bluzy Nowika. Wszystko zaczyna sie układać w większą całość- to jakaś grubsza sprawa :)
do góry
babcia

PostWysłany: Wto Maj 08 2007 15:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak się doda że mi zniknął spryskiwacz z resztką antifoga, para brudnych skarpetek i sznurek od worka do maski to już całkiem tajemniczo jest.

Zniknęła jeszcze butelka jabola ale już odkryłem że to po prostu Ba z jakimiś inostrańcami ją wypił...

Zdrówko
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> Centurio Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: