VIENNA 2-3.4.2005
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> Centurio
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xena

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Madsheep

PostWysłany: Czw Mar 24 2005 12:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tia - ja mam wrażenie że uliczka Hubertusgasse która wyskakuje na internetowej mapie Wiednia, to nie jest ta Hubertusgasse, o którą chodzi (adres pola), bo pole jest nie w Wiedniu, tylko w Hagenbrunn...
z kolei hotel jest w jakimś Bisambergu... jak dla mnie to nie Wiedeń, tylko wiochy pod Wiedniem

no nic, myślę ze jakoś damy radę - zorganizujemy zbiorową wycieczkę do Wiednia na parę godzin, coś a la wyjazd godzina 0, powrót godzina X, kto sie nie stawi do busa w porę, ten nocuje na ławce na Graben ;)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Spławik

Staż (od roku): 1997
Drużyna: NF/TT

PostWysłany: Czw Mar 24 2005 12:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr/dyn/controller/mapPerformPage?strAddress=Hubertusgasse&strCP=&strLocation=Hagenbrunn&strCountry=106&image2.x=17&image2.y=16
Ta ulica?
do góry
xena

PostWysłany: Czw Mar 24 2005 12:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ta ulica :-)

też już zdążyłam posprawdzać mapy - Hagenbrunn i Bisamberg są POD Wiedniem, północne rubieże, od centrum jakies 20-30 km (dokladnie nie policzę bo mi się plączą te centymetry na kilometry ;)
do góry
Spławik

Staż (od roku): 1997
Drużyna: NF/TT

PostWysłany: Czw Mar 24 2005 12:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1 km = 100 000 cm ;P
do góry
wolfi

Staż (od roku): 1996
Drużyna: Wilki, Chillout, Warsaw United, Wikingowie, Wild Style, Sacramento Fun Factory, Bavarian Razorbacks

PostWysłany: Pią Mar 25 2005 15:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorki wpisalem nazwe ulicy do mapy i mi wyszlo przy donau insel :))) ale nie sprawdzalem innych miejscowosci :)))
do góry
wojtek01

PostWysłany: Pią Mar 25 2005 15:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niezła kicha
do góry
Kuliś

Staż (od roku): 97
Drużyna: pierścienia

PostWysłany: Nie Mar 27 2005 12:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

e moze jakies polisz party byśmy zmachali
do góry
Krajowyzamsz

PostWysłany: Nie Mar 27 2005 13:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PILNA PROŹBA ! WEŹCIE JAKIEŚ FAJNE DVD DO AUTOBUSU : ] te ostatnie płyty kierowca zachował ; ]
do góry
xena

PostWysłany: Nie Mar 27 2005 13:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w busie nie ma DVD tylko zwykłe video
do góry
zyniek

Drużyna: GR

PostWysłany: Nie Mar 27 2005 15:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

deep throat?? ;]
do góry
ANTEK

PostWysłany: Nie Mar 27 2005 21:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hue hue hue:D nie ma jak to jechac z dobrym nastawieniem:D
do góry
273

PostWysłany: Pon Mar 28 2005 20:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do zobaczenja w Wienie.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
xena

PostWysłany: Sro Mar 30 2005 15:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

interesujące grupy.. ;)
a Aliens jednak gra? bo jest w C....
do góry
kameel

PostWysłany: Sro Mar 30 2005 15:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o ile mi wiadomo, to nie, ale co ja tam moge wiedziec... zarobiony jestem ;P
do góry
wojtek01

PostWysłany: Sro Mar 30 2005 15:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aliens Pl nie gra
do góry
peewee

PostWysłany: Sro Mar 30 2005 21:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest juz rozpiska... ale nie rozumiem co tam robia aliensi. Beda walkowery czy jak?
do góry
daniel_st

Staż (od roku): 2002
Drużyna: Ranger

PostWysłany: Sro Mar 30 2005 21:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kamil dawaj jedziemy i gramy :)))
do góry
Iro

PostWysłany: Pią Kwi 01 2005 10:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.x-reign.com/index.php?objectid=1649

Ktos wie cos wiecej o tej informacji o intymidatorach zatrzymanych w niemczech ?
Kto pisze te informacje smsowe ?
do góry
Iro

PostWysłany: Pią Kwi 01 2005 11:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może to prima aprilis ?
do góry
RobertR

Staż (od roku): 2001
Drużyna: RangeR

PostWysłany: Pią Kwi 01 2005 11:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak oni mogą jechać do wiednia przez niemcy, jak jechali przez katowice???
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> Centurio Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: