Warsaw Cup 2005
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> Centurio
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gienia

Staż (od roku): 1997

PostWysłany: Sro Lip 20 2005 11:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Baner został wyrzucony bo został w niedzielę po turnieju. Nie wiem czy to konkretnie wasz, ale spory baner Proto. Nikt nie będzie szukał właściciela. Jakby Wam zalezało to byście zadzwoniły, a nie zwalały na obsługę. Jak ja bym go znalazł też bym wypierdzielił, czyli jestem idiotą !!??
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
wodasodowa

Staż (od roku): 2004
Drużyna: X-Reign

PostWysłany: Sro Lip 20 2005 11:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fenek napisał:
Prywata i zawiść - piętno naszego narodu :( Myślałem że się zapadnę pod ziemię jak z garstką ludzi przy siatce skandowaliśmy w finale "WARSAW". Trybuny jakoś dziwnie milczały...
Siedziałem na z trubuny dokładnie za twoimi plecami zdzierałem ryło na wszytkich meczach WU ;)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
caro

Staż (od roku): 2002
Drużyna: Wikingowie

PostWysłany: Sro Lip 20 2005 11:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ej, spokojnie...
Banner zostawiłyśmy w sobotę i nie przyszło nam do głowy, że ktoś może go w nocy zerwać (do tej pory nic takiego się nie stało na żadnym turnieju). Był powieszony wysoko i nam zajęło sporo czasu zanim go przymocowałyśmy, dlatego też między innymi nie brałyśmy go na noc do domu. Zgłosiłyśmy przecież w niedzielę, że zginął i czy można o tym poinformować przez głośniki. I tyle. Banner nie klamka, nie jest drogocenny i związane emocjonalnie z nim nie byłyśmy. Proponuję zakończyć tą dyskusję, bo do niczego ona nie prowadzi, a ja nie chcę się z nikim kłócić. Zginął banner, zgłosiłyśmy to, nie znalazł się - i koniec. Trudno.
pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Karok [Pretorians]

Drużyna: PRETORIANS

PostWysłany: Sro Lip 20 2005 11:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dobra, nie ma co biadolić tzeba to poprawić. Wystarczy by liderzy drużyn dogadali się co do wspólnych treningow i powinno się poprawić. Osobiście nie widzę powodów by nie trenować razem z innymi drużynami. Wymiana doświadczen zaowocować może tylko podniesieniem poziomu wyszkolenia zawoników. Na polu i tak wygrają lepsi :)
Jeśli chodzi o presję na sędziów to normalna taktyczna zagrywka. Rosjanie robią to od lat, z różnym skutkiem, w każdej dyscyplinie sportowej. Nie ma co się dziwić, że to samo stosują na paitbolowych zawodach.
do góry
SIWY

Drużyna: U.S Boska Wola

PostWysłany: Sro Lip 20 2005 11:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Caro że nie ma co roztrząsać tego tematu ale nie jest miło usłyszeć że w naszej obsłudze pracują idioci i że to to ich wina że baner znalazł się w śmieciach. Obsługa zajeła się sprzątaniem terenu ( zdejmowaniem banerów ) w poniedziałek, jest mi oczywiście przykro że zaistniała wogóle taka sytuacja ale nie jest to powód do obrażania ludzi którzy nie mnieli z tym nic wspólnego.
Pozdrawiam
do góry
Fenek

Staż (od roku): 1998

PostWysłany: Sro Lip 20 2005 13:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kazik, nie twierdzę że nikt z trybun kompletnie nie dopingował.
Po prostu było nas jakoś mało jak na gospodarzy. Takie odniosłem wrażenie.
do góry
Rybka [CzD]

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Czerwone Diabły

PostWysłany: Sro Lip 20 2005 13:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najwięcej kibiców przyciagaja ciekawe hasla promocyjne, np. takie jak umieszczone na stronie TSPb.net pod tytulem, az mi sie chce przyjsc i pokibicowac:))))
do góry
jankes15

Drużyna: Socho Squad

PostWysłany: Sro Lip 20 2005 13:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłem przy siatce i również darłem gardło... ale rzeczywiście jakoś było nas mało. Być może dlatego że duża część kibiców już się zmyła po całym dniu. Byli też tacy którzy przyszli z ciekawości zobaczyć co tam się dzieje, była jedna para mężczyzna z kobietą na rowerkach tak około 40lat i nagle ona do niego: "czy Ci ludzie powariowali, co oni robią? On że "strzelają do siebie z takich specjalnych naboi" a ona ale po co? jak się chcą strzelać to niech sobie do Iraku pojadą..... he he bez komentarza:-)
do góry
MichaleV

PostWysłany: Sro Lip 20 2005 14:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli można....
Polak Polakowi wilkiem ? no tak już niestety jest :((( kiedyś jak mieszkałem w Hamburgu też nie rozumiałem dlaczego tak jest że Arab stanie za Arabem, Jugol za Jugolem a Cygan za Cyganem którego pierwszy raz widzi na oczy... i dlaczego jak ktoś w Hamburgu, Montrealu, czy innym Chicago podpier....oli Cie, że robisz na czarno to na 99% będzie to Polański... dalej tego nie rozumiem, ale przywykłem :(((,
Piszecie, że drużyny nie trzymają ze sobą ... a jak mają trzymać kiedy NIE MA LIGII i co za tym idzie nie ma się gdzie spotkać, razem pograć , napić wódy, wymienić pomysłami, doświadczeniami, pośmiać się , zaprzyjaźnić ... itd, itp...
Pozdrawiam
Michał
do góry
SebWU

Drużyna: Warsaw United

PostWysłany: Sro Lip 20 2005 15:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpierw podziękowania:
dla chłopaków z WU - za to, że są:)
dla wszystkich dopingujących nas podczas turnieju - za wsparcie
dla Sponsorów: Maxs, Skill, Severe, JT, VL, WDP, Reball, Combat Zone -za mozliwość grania

Co do wspólnego frontu to myslę, że warto się spotkac i o tym pogadać.
Mam nadzieję, że doczekam polskiego finału w Centurio, najlepiej z polskim sędziowaniem:)
do góry
wolfi

Staż (od roku): 1996
Drużyna: Wilki, Chillout, Warsaw United, Wikingowie, Wild Style, Sacramento Fun Factory, Bavarian Razorbacks

PostWysłany: Sro Lip 20 2005 15:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony podziekowania dla wszystkich ktorzy mimo przewazajacych krzykaczy ze wschodu wspierali nas w ostatnich meczach !!! . Wilekie respecty dla Cigorsów za sędziowanie, żałowaliśmy że nie sędziowaliście finałów. Jak już Sebek wspomniał podziekowania dla sponsorów i drużyny oraz osobiste podziekowania dla Jurka i Sławka za gratulacje.
do góry
Muchomorek

Drużyna: Trebunie Tutki

PostWysłany: Sro Lip 20 2005 20:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak coś http://www.pball.net/warsaw/warsaw.html
do góry
szopers [impaCKt]

Staż (od roku): 2003
Drużyna: ImpaCKt

PostWysłany: Sro Lip 20 2005 21:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś posiada jakiś kontakat z kimś z drużyny Doom-Doom...?? probowałem szukać ale nie znam tych ich literek :)
do góry
hash

Drużyna: Confederates - CNF - Intoxicated

PostWysłany: Sro Lip 20 2005 22:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z innej beczki, czy ktoś nagrał mecz WU vs. Wiena U. z akcją Alvaro, bo reakcja publiki była niezapomniana?
do góry
xena

Drużyna: Madsheep

PostWysłany: Czw Lip 21 2005 9:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o ile pamiętam, to ze 3 osoby nagrywały, w tym Czarek, więc można chyba z czasem liczyć na jakiś film :)
do góry
karina

PostWysłany: Czw Lip 21 2005 10:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pozdrowienia dla przema :)
do góry
Hetman

PostWysłany: Czw Lip 21 2005 23:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra, pozwolę sobie jeszcze odpowiedzieć, pogadałem, pomyślałem i ładnie sobie wszystko poukładałem.

Do mediów w Warszawie nie mam dostępu. Jeśli będziecie organizować coś w Trójmieście to mam znajomego na jakiejś antenie radiowej i mogę zagadać. Oczywiście to dalszy znajomy i muszę się najpierw wywiedzieć co i jak. Mam zacząć?
Media w Warszawie - mógłbym spróbować pomóc ale to trzeba na żywioł, wtyczek nie mam. Kiedy następna impreza?

Komentarze się nie podobają? Fakt, miłe nie są. Weźcie jednak poprawkę, że to jest u nas sport niestety elitarny. Ludzie wiedzą co to jest i tyle, ktoś gdzieś słyszał ale nie widział. Mało kto gra, mało kto się interesuje. I pętla się zamyka, takie komentarze będą właśnie przez nikłą popularność tematu. O oszczepnikach czy łucznikach (sportowych) nikt nie mówi "pierwotni wojownicy" czy "krwiożerczy maniacy". Nawet o pbractwach rycerskich się lepiej wypowiadają - ale też bractwa są u nas popularniejsze. Dlatego proponowałbym pójść na całość, przełknąć kilka razy takie komentarze pod warunkiem, że byłoby info z wielką pompą we wszystkich wiadomościach. Kilka razy i im się znudzi, niech to się tylko zrobi powszechniejsze, teraz jest moda żeby dogryźć każdemu ale nie dajmy się ogłupić, zaczną wychodzić na idiotów i sami przestaną.

Kolory pól? Sprawdziłem na Waszej stronie, jest tylko że mają być minimum dwa a nie jakie mają mieć kolory i gdzie być ustawione.

Tojki? Fakt, przepisów sanepidu nie znam. Widziałem za to w tak dziwnych miejscach, że po prostu nie przyszło mi do głowy.

Jeszcze raz pokój i zapolujecie na mnie na polu ;) . Przecież nie jesteście "szaleńcami z bronią" :P ?
do góry
Geronimo

Drużyna: Necrol Lords

PostWysłany: Czw Lip 21 2005 23:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hetman.....jestesmy..;o)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Borys_riot

Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Pią Lip 22 2005 5:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehhh hetman z gienią to trzeba było przyjsc podyskutować w niedziele, akurat miałwtedy nastrój do dyskutowania :-D
do góry
Piecka

Staż (od roku): 2002
Drużyna: emeryt

PostWysłany: Pią Lip 22 2005 7:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hetman napisał:
Jeśli będziecie organizować coś w Trójmieście to mam znajomego na jakiejś antenie radiowej i mogę zagadać. Oczywiście to dalszy znajomy i muszę się najpierw wywiedzieć co i jak. Mam zacząć?

nieeeeeeeeeeeeeee, tylko nie w 3miescie. My tu żyjemy nacodzień. Wawa jest większa i lepiej tam podziałaj ;)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> Centurio Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

Skocz do: